Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 110
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 786

В магазини Елитис при покупка на продукт Wash & Go дават стреч карта. Купих 2 шампоана и спечелих 2 подаръка.
Какви са подаръците ?
Не знам какви са другите подаръци. аз спечелих тези 2 шампоана, които са на снимката.

# 1 336
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Намерих един код за симли ,ако някой иска?  П. П. Подарен!!

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 16:52 от radost!

# 1 337
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Таня67 ,"уличи " някои от профилитe. Grinning Има и нови профили-на Преслава,Ивана,Милко Калайджиев,ама като гледам техните предизвикателства,само на измислените 20-30 профила и 2-3 истински са одобрени отговорите. Simple Smile

# 1 338
  • Мнения: 9 389
Момичета, спрете се. Темата е положителна и не е редно да спорите за дребни неща.
Относно Циталия,  доколкото си спомням ми е съгражданка. Не се познаваме лично, но нямам лошо мнение за нея. Може би има нещо, което е провокирало държанието и, но това трябва да се изговори.   Така с обиди няма да стане. 

Кога теглеха Маретите? Участвам с една бележка и ми се ще да спечеля нещо, ей така за спорта Grinning

# 1 339
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Ей и аз участвам в Маретите.....бях забравила.Със седем бележки съм,дано има нещичко за мен.Тегленето обаче мисля,че е на 8ми август.

# 1 340
  • Мнения: 1 775
Те и на мен ми се присмяха като казах, че не са ми отговорили. Ами тъпо е. Аз като ме питат нещо гледам да отговарям. Някои го обърнаха на бъзик, което е грозно.

# 1 341
# 1 342
  • София
  • Мнения: 3 001
Добре де, как си правят по 20-30 профила, от къде имат толкова телефонни номера. А ако профилите са с един и същи телефонен номер, тези от Спаркса къде дремят.

# 1 343
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Добре де, как си правят по 20-30 профила, от къде имат толкова телефонни номера. А ако профилите са с един и същи телефонен номер, тези от Спаркса къде дремят.
И аз това се чудя,но до колкото разбрах попълват телефонен номер и адрес на познат/приятел/роднина.Или правят по много измислени профили,за да може този който им е реалния,да качва по-бързо нива.Също така разбрах,че този потребител,продавал много от нещата които печели от най-различни игри,в Базар.бг. Simple Smile

# 1 344
  • София
  • Мнения: 3 001
Е как няма да продава, то при толкова профила кой знае колко награди обира. Преди да прочета и аз имах съмнение. Като гледах тези профили, Волен Сидеров, Бойко Борисов, Ленин и  д-р. си мислех това трябва да е един или свързани хора, защото как на толкова хора ще им хрумне такива никове да си слагат. Аз вече нямам предизвикателства, но новите потребители да не им одобряват отговорите, щом и той не одобрява.

# 1 345
  • Мнения: 36 186
Играта на Марети е до 28-ми. Но и аз не помня кога теглят печеливши за седмицата...

# 1 346
  • София
  • Мнения: 3 001
Играта на Марети е до 28-ми. Но и аз не помня кога теглят печеливши за седмицата...
Едно е тегленето ето част от правилата:
Тегленето на печелившите ще се извърши на 30.07.2019 г. Между всички регистрирани
участници, отговарящи на условията на настоящите Правила, на случаен принцип чрез специално
разработен за целта софтуер и в присъствието на нотариус.

# 1 347
  • Сф
  • Мнения: 10 583
За Марети: "6.3.3. Тегленето на печелившите ще се извърши на 30.07.2019 г."

# 1 348
  • Мнения: 786
За играта на Марети пише, че победителите ще бъдат обявени до 9 август.

# 1 349
  • Мнения: 39
Публикувани са печелившите на nestle.bg

Общи условия

Активация на акаунт