Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 801
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Къде е тази игра на Кинг? Защото скоро опитахме капсулата и ни хареса,та ако е в Лавка мога да пробвам. 😃

Този път не е само за Лафка,защото и на мен ми я предлагаха.Търси навсякъде където продават цигари.

# 1 381
  • Мнения: 523
Момичета имам нужда от малко помощ. Тази капачка от коя игра е

# 1 382
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Скрит текст:
Момичета имам нужда от малко помощ. Тази капачка от коя игра е
Тази капачка можеш да регистрираш на Mysparx.bg

# 1 383
  • Мнения: 14 778
Благодаря ви,ще потърся! 🤗

# 1 384
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Здравейте, някой знае ли къде има останали гривни на кока кола, че имам десетина капачки и ако му е наблизо дали може да му ги пратя да ми ги вземе... Това в случай, ако някой знае, че кма да няма излишно разкарване Simple Smile

# 1 385
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 049
Лелее, хора, от къде ги вземате тия капачки на кола 🙄 Какви са тия цифри- 100, 200 капачки??? Аз едвам сънрсх три за Симплито 😆😆😆😆

# 1 386
  • Мнения: 344
ГРИВНИ КОКА КОЛА откъде?

# 1 387
  • Мнения: 988
Преди малко регистрирах 25 капачки в спаркса е само 5лв ми спечелих

# 1 388
  • София
  • Мнения: 1 245
Лелее, хора, от къде ги вземате тия капачки на кола 🙄 Какви са тия цифри- 100, 200 капачки??? Аз едвам сънрсх три за Симплито 😆😆😆😆
Както казаха и други в темата, "клошарстваме" си ги. Попринцип ММ пие доста кола и съм го научила да ми ги донася, тъй като освен за играта, ги събирам и за предаване. Много ми харесва инициативата и я подкрепям - хаха за тази с клошарстването също съм за, макар че ме гледат странно на моменти, но и тази за предаването на капачките.

Аз също регистрирах доста капачки за спаркса и нямам абсолютно нищо. Sad Мрън! Като цяло играя от няколко години и за тези няколко години съм печелила една лазарна клавиатура, два пъти кино и от предизвикателства - една шапка и една тениска. Играх за преносимата батерия, защото наистина имах нужда, ама уви.. нищо, 46-то ниво съм.

Впрочем ако на някой му трябват думи за спаркса, за да не става мазало тук, да ми драсне на лично съобщение, за да дам, да можете да си правите сторита. Ще отговоря на всички. Дава +25 опит - всяка дума.



Като цяло успях да зачета и на предишните страници някои спорове.. аз лично супер много Ви се кефя, даже бих пиха кафе с вас и в реалния живот, мисля, че идеята на форума, на темата, е да си помагаме и да се подкрепяме и  да се радваме за успехите на другите. Бъдете много, много усмихнатии и щастливи, мили момичета! Виждате, че в различни игри, някои награди се повтарят, днес ще има за едната, утре и за другата!

# 1 389
  • Мнения: 3 125
Лелее, хора, от къде ги вземате тия капачки на кола 🙄 Какви са тия цифри- 100, 200 капачки??? Аз едвам сънрсх три за Симплито 😆😆😆😆
Както казаха и други в темата, "клошарстваме" си ги. Попринцип ММ пие доста кола и съм го научила да ми ги донася, тъй като освен за играта, ги събирам и за предаване. Много ми харесва инициативата и я подкрепям - хаха за тази с клошарстването също съм за, макар че ме гледат странно на моменти, но и тази за предаването на капачките.

Аз също регистрирах доста капачки за спаркса и нямам абсолютно нищо. Sad Мрън! Като цяло играя от няколко години и за тези няколко години съм печелила една лазарна клавиатура, два пъти кино и от предизвикателства - една шапка и една тениска. Играх за преносимата батерия, защото наистина имах нужда, ама уви.. нищо, 46-то ниво съм.

Впрочем ако на някой му трябват думи за спаркса, за да не става мазало тук, да ми драсне на лично съобщение, за да дам, да можете да си правите сторита. Ще отговоря на всички. Дава +25 опит - всяка дума.



Като цяло успях да зачета и на предишните страници някои спорове.. аз лично супер много Ви се кефя, даже бих пиха кафе с вас и в реалния живот, мисля, че идеята на форума, на темата е да си помагаме и да се подкрепяме и и да се радваме за успехите на другите. Бъдете много много усмихнатии и щастливи, мили момичета! Виждате, че в различни игри, някои награди се повтарят, днес ще има за едната, утре и за другата!


Много си права.И наистина,и аз клошарствам.Даже и по пътя като номера туба,си вземам капачката.В Спаркса печелили се нещо чрез нивата?Имам предвид материална награда,а не намаление в точките за наградите.

# 1 390
  • София
  • Мнения: 1 245

Много си права.И наистина,и аз клошарствам.Даже и по пътя като номера туба,си вземам капачката.В Спаркса печелили се нещо чрез нивата?Имам предвид материална награда,а не намаление в точките за наградите.

Даа, и аз всякакви капачки и на всички около мен съм казала. Ами материална не, само за намаляне на точките за другите награди. Преди години си спомням, че имаше и плейстейшън..ех как го исках за ММ, сумати коли и фанти изпихме тогава, ама те.. а и бях доста по-малък левъл. Като цяло идеята на спаркса е готина и дано да се запази, а не да бъде опорочена.

# 1 391
  • Мнения: 615
Подкрепям мнението на Stoyanova.A , тук сме за да си  помагаме със съвети , информация и начини ,които са полезни за всички нас  , не е "соло изпълнение"! Щом можем да се възползваме от помощта тук ,би следвало и да помагаме с наш опит и информация.Желая на всички успех и хубав уикенд !

# 1 392
  • Мнения: X
Аз на пътя намирам, но много рядко напоследък. Ходя понякога до сърцето, където изхвърлят капачки, но или са затрупани, или са обърнати, а ако успея да запиша някой, той регистриран. Има много хора там, парк е, аз буквално йога правя, за да запиша код на лист. Не ги снимам, че ме гледат още по - странно, но   ме питат какво си рисувам. И е страшен пек там. Какво ли не правим заради едни непечеливши капачки. Има и камери, дано не се видя из местните медии като откачалката, която се криви около сърцето с капачки Joy

# 1 393
  • София
  • Мнения: 2 817
Ако някой иска да участва за Bluetooth колонка:
https://www.facebook.com/863201507130750/posts/2218486718268882/

# 1 394
  • Мнения: 344
аз взех една капачка някак прилежно оставена - гривна пише на нея.

Общи условия

Активация на акаунт