Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 738
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
С чадър от Милка съм GrinningGrinningGrinning
И аз!

# 1 471
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Каква е играта на Милка?

# 1 472
# 1 473
  • Мнения: 642
И аз с чадър милка Simple Smile

# 1 474
  • Мнения: 3 545
Не съм мрънкала скоро и сигурно за това нямам никакви награди освен от Симплито. Мрън, Мрън, Мрън.
 За тази година наградите са ми четеца от фюзтии и трите награди от кОлата. Много искам чиниите от Капи, за сега в близките магазини няма, но ще продължа да обикалям и да питам. Чашите на Роса са много хубави, но имам много чаши и ще пропусна. И чадър на Милка искам, но 2-ра седмица няма за мен. Та... отново мрън.

# 1 475
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз нямам никакви награди за чакане, освен дъската от Симпли.
Ама то и игри интересни няма напоследък Simple Smile

# 1 476
  • Мнения: 1 772
от никъде нищо и от Милка нищо, а го искам този чадър, остава още една седмица нали? А с тези шоколади съм каяила 2кг !!! И колата приключи, Участвам в Марети  с 2 бележки, има ли някакви други активни игри?

# 1 477
  • Мнения: 2 682
Отказвам се и от Милка...мрън! Последните месеци голяма скука...освен чашите и солницата и пиперницата от Колата нищо друго..даже и купата не можах да спечеля от тях. 😂

# 1 478
  • Мнения: X
Ходих до нашия Финес, кърпите на Емека са изтеглени и раздадени, мен не ме огря. Но има друга игра на Хенкел, този път може и да се включа заради сушилнята, но няма да бързам, че все първа пускам бележка. За срок пишеше 1.07 - 30.09

# 1 479
  • Мнения: 612
Здравейте,
Не мога да открия магазин в който я има играта на Капи със скреч картите за шарените чинии - за София Младост става въпрос. Питах в Хита, в Т-маркет и във Фантастико - не участват.

# 1 480
  • Мнения: 6 202
Ето линк към играта с детска лятна рисунка .
https://nimm2-promo.bg/pravila/

# 1 481
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
С чаша съм от Банкя. Посочените в темата скреч полета бяха изтрити. Simple Smile
Изтрих полето в първа колона, втори ред.

# 1 482
  • Мнения: 287
След няколко неуспешни опита, най- накрая и аз съм с чадър от Милка.
Морени с новата игра никъде не намирам.

# 1 483
  • Мнения: 2 290
Виждам печелившите от Милка само
за предходните две седмици.
Седмицата до 21-ви не ми излиза.
Вие откъде видяхте списъка или сте получили съобщения?

# 1 484
  • Мнения: 6 202
На Морени играта стартира на 01.08.,но опаковките вече са в търговската мрежа и трябва да се пазят,за да се регистрират след това.Много странно условие,за първи път го срещам.Купи си нещо,регистрирай след 2 седмици и може да спечелиш.🙄

Общи условия

Активация на акаунт