Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 799
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 14 069
При нас още не съм срещнала опаковки с кодове. Пак ме няма в Милка, да измрънкам и аз.

# 1 486
  • Мнения: 287
Виждам печелившите от Милка само
за предходните две седмици.
Седмицата до 21-ви не ми излиза.
Вие откъде видяхте списъка или сте получили съобщения?
Получих имейл.

# 1 487
  • у нас
  • Мнения: 5 714
На Морени играта стартира на 01.08.,но опаковките вече са в търговската мрежа и трябва да се пазят,за да се регистрират след това.Много странно условие,за първи път го срещам.Купи си нещо,регистрирай след 2 седмици и може да спечелиш.🙄
Имам опаковки за играта от преди 2-3 седмици.

# 1 488
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Значи щом нямам мейл, да не се надявам на Милка. Повече май няма да се включвам, че много сладки работи ми се събраха.

# 1 489
  • Мнения: 2 862
някой може ли да ми даде телефона на ореол писах им нищо не ми отговориха а оше не съм си получила тениската от тях

# 1 490
  • Мнения: 14 778
Всички ли си получихте кутиите Сникърс? Аз още не съм а видях,че други са получили. Не че бързам,но да сверя часовника дали и някой друг чака като мен?

# 1 491
  • Мнения: 2 862
и аз не съм

# 1 492
  • Мнения: 93
При нас още не съм срещнала опаковки с кодове. Пак ме няма в Милка, да измрънкам и аз.
В Била ги има  Simple Smile

# 1 493
  • Пловдив
  • Мнения: 261
И в Кауфланд има опаковки с кодове на Морени.

# 1 494
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако пуснат опаковките след началото на играта - проблем. Сега пък и ако ги пуснат преди това, пак се оплаквате. Е, кога да ги пуснат? Simple Smile
По-добре по-рано, за да ги има навсякъде, отколкото след като свърши играта.

# 1 495
  • Мнения: 6 216
Просто ми е странно,че няколко седмици по рано ги пускат,до сега не съм виждала такава кампания затова го отбелязах. Явно и преди е имало,от скоро следя и се интересувам от такива награди.

# 1 496
  • Мнения: 939
Всички ли си получихте кутиите Сникърс? Аз още не съм а видях,че други са получили. Не че бързам,но да сверя часовника дали и някой друг чака като мен?
А ваучерите за 100лв. започнаха ли да ги изпращат и кои куриери носеха сникърсите?

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 17:29 от Маргарита Атанасова

# 1 497
  • Елхово
  • Мнения: 1 394
И на мен Лео ми донесе чопърите от Калиакра!

# 1 498
  • Мнения: 1 012
Здравейте някой да знае къде в Русе мога да потърся гривна на КК ,намерих си капачка на плажа .(Много е чисто във Варна ....само една капачка ...) 
В ОМВ имаше промоция - 2 бр КК и може да се спечели чадър или карти .аз бях си взела чай и после видях плаката .

# 1 499
  • Мнения: 268
Може ли линк към условията за участие за морени?

Общи условия

Активация на акаунт