Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 670
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 4 841
Що не казахте, че цените в сайта за ваучерите на Кока Кола са космически?!
Тия хора са луди!!!
Чорапи между 20 и 35лв за чифт. Па мойте по 60ст.
Сетих се, че имам капачки в подлакътника на колата, та поне 10-12бр регистрирах наведнъж. Е, 5лв,толкоз.
Като гледам няма и да ги оползотворя.

Деничка, търси из малките магазини за гривна.

# 1 501
  • Мнения: 642
Може да се пазарува и в спорт депо

# 1 502
  • Мнения: 939
Лили Дрогерие ЕООД
Спонсорирано ·
Радвай се на неустоима визия и незаменими летни емоции с „Venus“!
В периода 10.07.-09.08.2019г., купи продукти „Venus“ за минимум 15 лв. от магазините на Лили Дрогерие, и можеш да спечелиш:

🏖 1 от 200 бр. плажни хавлии или 1 от 400 бр. плажни несесери чрез скреч карта на каса;
🏖 1 бр. ваучер за почивка за двама в хотел RIU Helios Paradise, Свети Влас!

За да спечелиш почивка за двама:
1. Купи продукт с марка „Venus“ за минимум 15 лв. от магазините на Лили Дрогерие;
2. Регистрирай касовата бележка тук
➡➡➡👉 https://---shoretner923-30xKNdn 👈⬅⬅⬅

3. Харесай поста с играта. /във фейсбук/

Към целите правила на играта: https://---shoretner923-2YKcRth
Период на провеждане: 10.07.- 09.08.2019г.
Успех!

# 1 503
  • София
  • Мнения: 448
В Спорт депо в момента  има големи намаления и ваучерите си важат

# 1 504
  • Мнения: 6 657
Здравейте,
Не мога да открия магазин в който я има играта на Капи със скреч картите за шарените чинии - за София Младост става въпрос. Питах в Хита, в Т-маркет и във Фантастико - не участват.

Големите вериги не участват. Питайте в някое квартално магазинче Simple Smile

# 1 505
  • Мнения: 287
Може ли линк към условията за участие за морени?
https://www.moreni.bg/

# 1 506
  • Мнения: 98
Здравейте.Относно играта в  дневно, знаете ли когато се направят 100 лв. автоматично ли участвате с имейла си за да ги спечелите или някъде трябва да влезете да участвате?

# 1 507
  • Мнения: 2 682
Здравейте.Относно играта в  дневно, знаете ли когато се направят 100 лв. автоматично ли участвате с имейла си за да ги спечелите или някъде трябва да влезете да участвате?
Автоматично участвате в тегленето като се натрупа джакпот от 1000 лв.

# 1 508
  • Мнения: 4 564
Здравейте,
Не мога да открия магазин в който я има играта на Капи със скреч картите за шарените чинии - за София Младост става въпрос. Питах в Хита, в Т-маркет и във Фантастико - не участват.

Големите вериги не участват. Питайте в някое квартално магазинче Simple Smile
В Т-МАРКЕТ има играта на Капи и на Банкя. Друг е въпросът, че не ти предлагат, ако не ги попиташ! Днес си взех чаша на Банкя. Дадоха ми нов лист, изтрих на първа колона третото поле отгоре надолу (тук прочетох за него, благодаря) и беше с чаша.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 826
Ето тук са официалните правила на играта с ваучерите в Спаркса, но не съм пазарувала и не мога да дам мнение:
https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … a-orange-i-sprite

Една съфорумка май се похвали, че е купила спортен екип с намаление.

Аз Wink
Даже днес /седмица по-късно пристигна/.
Беше намален на -40%.

# 1 510
  • Мнения: 374
Що не казахте, че цените в сайта за ваучерите на Кока Кола са космически?!
Тия хора са луди!!!
Чорапи между 20 и 35лв за чифт. Па мойте по 60ст.
Сетих се, че имам капачки в подлакътника на колата, та поне 10-12бр регистрирах наведнъж. Е, 5лв,толкоз.
Като гледам няма и да ги оползотворя.

Деничка, търси из малките магазини за гривна.

Аз си взех чорапи от Sportdepot с ваучери,стек от 5 чифта за ,9,99 лева.

# 1 511
  • Мнения: 574
Аз пък за игра на Памперс не съм и чувала, но освен да се разровя в сайта им, та да услужа на потребителката. Много са чувствителни някои. А като знаете нещо, което няма да споделите, си го задръжте за себе си, не разваляйте хубавата тема с подобни изцепки.
Сайта на играта беше pg-promo. Прави се регистрация и се регистрират касови бележки. Наградите са разпределени на нива и при достигане на определената сума се придобива право на съответната награда от нивото. Важно е, че трябва да знаете кода на магазина от който пазарувате памперси, както и дали същият участва в кампанията. Съжалявам, но съм пропуснала този пост, а за лоялната програма съм научила от тук,  така че нямаме право да се сърдим на останалите, че не сме прочели това или онова. Хубав ден!

# 1 512
  • Мнения: 995
Лили Дрогерие ЕООД
Спонсорирано ·
Радвай се на неустоима визия и незаменими летни емоции с „Venus“!
В периода 10.07.-09.08.2019г., купи продукти „Venus“ за минимум 15 лв. от магазините на Лили Дрогерие, и можеш да спечелиш:

🏖 1 от 200 бр. плажни хавлии или 1 от 400 бр. плажни несесери чрез скреч карта на каса;
🏖 1 бр. ваучер за почивка за двама в хотел RIU Helios Paradise, Свети Влас!

За да спечелиш почивка за двама:
1. Купи продукт с марка „Venus“ за минимум 15 лв. от магазините на Лили Дрогерие;
2. Регистрирай касовата бележка тук
➡➡➡👉 https://---shoretner923-30xKNdn 👈⬅⬅⬅

3. Харесай поста с играта. /във фейсбук/

Към целите правила на играта: https://---shoretner923-2YKcRth
Период на провеждане: 10.07.- 09.08.2019г.
Успех!
Не стига че даваш 15 лв.,че и поста им във фейсбук трябва да харесаш. Имаше някаква такава игра в Лили за някакви превръзки. Че всичките ми приятели да знаят какви превръзки ползвам.😁

# 1 513
  • Мнения: X
Изтеглили са ме от DM за DM скаут Grinning

А това са имената на другите изтеглени, ако някой го интересува Grinning
Скрит текст:

Честито на новите 100 dm скаути, които ще получат за безплатен тест BIO:VÉGANE БИО БОРОВИНКА ЛИСТ-МАСКА! 🎈😊 Техните имена са: Гергана Първанова; Емилия Благоева; Теодора Цонева; Мариела Иванова; Пламена Петрова; Марина Смирнова; Александрина Савова Савова; Савина Радева; Росица Кирова; Илияна Христова; Десислава Недялкова; Евелина Димитрова; Искра Иванова; Бисерка Трифонова; Лориана Добрева; Гергана Марева; Вили Арахангелова; Мария Петрова; Христина Няголова; Сибила Тодорова; Полина Владимирова; Цветомира Иванова; Антоанета Асенова; Атанаска Димитрова; Кристина Петрова; Десислава Стоянова; Велимина Димитрова; Ирена Николова; Пламена Николаева; Дарина Йорданова-Данева; Венета Димитрова; Деси Стоянова; Галина Великова; Наталия Христова; Милена Ангелова; Магдалена Господинова; Никол Toнева; Александра Георгиева; Юлия Солоненко; Мими Младенова; Христина Петкова; Рени Крачунова; Мария Перчемлиева; Катерина Иванова; Веселина Денова; Людмила Янева; Полина Павлова; Магдалена Топузова; Венета Димитрова; Татяна Петрова; Цветомира Веселинова; Виктория Тодорова; Анастасия Калфова; Ивелина Цанкова; Екатерина Тарасова; Радея Гешева; Елена Петрова; Теменуга Панайотова; Христина Ковачева; Наталия Илиева; Мария Енчева; Виктория Петрова; Диляна Атанасова; Силвия Павлова; Красимира Панайотова; Камелия Костова; Илка Георгиева; Румяна Милчева; Биляна Добрева; Адрияна Адриянова; Петя Николова; Веска Ненова; Виолета Тенева; Симона Стоянова; Габриела Сиврийска; Теодора Трайкова; Елизабет Маринова; Силвия Щерева; Вероника Борисова; Пенка Петрова; Мария Стоева; Александрина Славова; Павлина Тасева; Незабравка Велкова; Нели Балабанова; Силвена Георгиева; Искра Соколова; Людмила Николова; Антоанета Митрушева; Добромира Гиргинова-Желязкова; Николина Димитрова; Любка Кабранска; Веселина Хаджийска; Павлинка Георгиева; Катя Георгиева; Лидия Георгиева; Камелия Мочева; Меглена Йоцова; Райна Илиева; Маргарита Атанасова.
Всички те вече са информирани на имейл-адреса, с който са се регистрирали за участие в акцията. Хубав ден на всички! ☀️😊

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 11:45 от Анонимен

# 1 514
  • София
  • Мнения: 12 353
Сутринта гледах реклама на "Линекс" за някаква игра. Не намирам нищо, а трябва да купувам пробиотик. Някой срещал ли е условията на играта?

Общи условия

Активация на акаунт