Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 830
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 9 850
Сутринта гледах реклама на "Линекс" за някаква игра. Не намирам нищо, а трябва да купувам пробиотик. Някой срещал ли е условията на играта?
Първи резултат от гугълване на Линекс...
https://www.bg.linex-probio.com/promo2019/

# 1 516
  • София
  • Мнения: 12 399
Благодаря! Аз намирах само някаква игра от миналата година. Явно съм много заспала.

# 1 517
  • София
  • Мнения: 9 850
Малко е забито в сайта им... И аз почти не го видях. Наградите са опаковки пробиотик, но за обектите, които участват, трябва да се звъни май...

# 1 518
  • Мнения: 6 218
Нямаме в скаутите и в Тандем.Честито на късметлиите от форумната игра 🤗

# 1 519
  • Мнения: 940
Получих ваучерите от Сникърс-  2 Х 50лв. са, но никаква информация в кои вериги магазини могат да се използват и при покупка на какво???   Моля, ако някой има информация-  нека разясни!

# 1 520
  • Мнения: 361
Получих ваучерите от Сникърс-  2 Х 50лв. са, но никаква информация в кои вериги магазини могат да се използват и при покупка на какво???   Моля, ако някой има информация-  нека разясни!

В Лидл и Билла стават!

# 1 521
  • Мнения: 940
Получих ваучерите от Сникърс-  2 Х 50лв. са, но никаква информация в кои вериги магазини могат да се използват и при покупка на какво???   Моля, ако някой има информация-  нека разясни!

В Лидл и Билла стават!
от официалните правила на играта-    Спечелилите ще получат списък с търговските обекти, в които може да се използва ваучера.-    този списък търся

# 1 522
  • при късмета
  • Мнения: 24 003
Получих ваучерите от Сникърс-  2 Х 50лв. са, но никаква информация в кои вериги магазини могат да се използват и при покупка на какво???   Моля, ако някой има информация-  нека разясни!
Фирмата издател на ваучера трябва да има страница и там е обявено в кои обекти важат техните ваучери. Една от фирмите, ако не се лъжа имаше няколко вида ваучери, трябва внимателно да провериш

# 1 523
  • Мнения: 2 290
Ваучерите важат както за хранителни, така и за нехранителни стоки.
На сайта на издателя са идброени магазините- доста са.Единственото, с което трябва да се съобразявате е, че ресто не се връща.Гледайте сметката да е над 50 лева и да доплатите малко.
Казвам го от опит, преди година имах такъв ваучер и ми изгоряха едни 6 лева Smile

# 1 524
  • Мнения: 1 775
Ваучерите важат както за хранителни, така и за нехранителни стоки.
На сайта на издателя са идброени магазините- доста са.Единственото, с което трябва да се съобразявате е, че ресто не се връща.Гледайте сметката да е над 50 лева и да доплатите малко.
Казвам го от опит, преди година имах такъв ваучер и ми изгоряха едни 6 лева Smile

Може ли да дадеш линк към сайта, защото и аз чакам ваучер от сникърс.

# 1 525
  • София
  • Мнения: 13 141
Този път в Кауфланд има печеливш с 300 лв.  Grinning Сигурно сметката му е била над тази сума.  Grinning

Ако ваучерите, които обсъждате са хартиени, никога не връщат ресто и това го пише някъде на ваучера. Затова често дават 2-3 ваучера с по-малки суми, за да се използват поотделно. Ако са с вид на дебитна карта, могат да се харчат на части.

# 1 526
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 46
Здравейте  на някой от вас в Спаркса изписва ли му ,че е достигнал седмичния си лимит?До колкото помня нямаше ограничения.

# 1 527
  • София
  • Мнения: 13 141
Здравейте  на някой от вас в Спаркса изписва ли му ,че е достигнал седмичния си лимит?До колкото помня нямаше ограничения.

Има. Някъде в правилата на Спаркс (не на играта с ваучерите) ги пише. Има и седмичен, има и годишен лимит. Явно е направен, за да не злоупотребяват кръчмарите.  Wink

# 1 528
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Здравейте  на някой от вас в Спаркса изписва ли му ,че е достигнал седмичния си лимит?До колкото помня нямаше ограничения.
Има разбира се.Явно не сте прочели правилата. Simple Smile

# 1 529
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 46
Благодаря ви, явно не съм чела внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт