Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 792
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 530
  • София
  • Мнения: 930
Сутринта гледах реклама на "Линекс" за някаква игра. Не намирам нищо, а трябва да купувам пробиотик. Някой срещал ли е условията на играта?
Игра на пробиотик Вая.
https://www.waya.bg/

# 1 531
  • София
  • Мнения: 13 137
Благодаря ви, явно не съм чела внимателно.
Подвела си се от новата игра. Там пише, че може да участваш неограничен брой пъти. И аз се учудих като го прочетох, защото противоречи на общите правила на Спаркс.

Отново регистрирах 6 капачки, но нищо! Sad

# 1 532
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
 

# 1 533
  • Мнения: 6 215
Тия ТНТ не ги харесвам.Няма смс,няма гълъб,нищичко.Директно цъфнаха и събудиха малкия.Ама пък си имам подарък 🤪

# 1 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте. Понеже искам да се включа в играта на Rois. Та въпроса ми е : Не откривам такива в Стара Загора. Някой от нашият град , който се е включил - да сподели къде ги е открил ?  Disappointed Relieved
Благодаря предварително Relaxed

# 1 535
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Здравейте. Понеже искам да се включа в играта на Rois. Та въпроса ми е : Не откривам такива в Стара Загора. Някой от нашият град , който се е включил - да сподели къде ги е открил ?  Disappointed Relieved
Благодаря предварително Relaxed
Ако искаш да участваш само за колелото ти трябва само касова бележка за над 4лв.. ако искаш да играеш за малките награди, тогава ти трябват промоционални опаковки

# 1 536
  • Мнения: 1 200
Момичета, от две капачки в спаркса спечелих 10лв. Какво значи да си вземеш ваучера? На някой ако му се обяснява...моля!

# 1 537
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
Здравейте. Понеже искам да се включа в играта на Rois. Та въпроса ми е : Не откривам такива в Стара Загора. Някой от нашият град , който се е включил - да сподели къде ги е открил ?  Disappointed Relieved
Благодаря предварително Relaxed
Промоционални опаковки има в Кауфланд, ако имате такава верига.

# 1 538
  • Мнения: 2 290
Ваучерите важат както за хранителни, така и за нехранителни стоки.
На сайта на издателя са идброени магазините- доста са.Единственото, с което трябва да се съобразявате е, че ресто не се връща.Гледайте сметката да е над 50 лева и да доплатите малко.
Казвам го от опит, преди година имах такъв ваучер и ми изгоряха едни 6 лева Smile

Може ли да дадеш линк към сайта, защото и аз чакам ваучер от сникърс.


Заповядай Smile
https://www.edenred.bg/merchants/

# 1 539
  • Мнения: 576
Сутринта гледах реклама на "Линекс" за някаква игра. Не намирам нищо, а трябва да купувам пробиотик. Някой срещал ли е условията на играта?

https://www.bg.linex-probio.com/promo2019?utm_source=facebook&am … ontent=post_22.07

# 1 540
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703

Както и очаквах козирката изобщо не си заслужава! Поне още с първият опит не бях капо.

# 1 541
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
dannyny и ма ко , Благодаря ви за експресния отговор.
P.S Стара Загора е 5тия по големина град в България , веригата я има от 10 години  Hug Grinning

# 1 542
  • Мнения: 361
Исках да поръчам маратонки в Спорт Депо и да използвам ваучера от Кола, но ми изписва - Вашата поръчка не отговаря на условията за прилагане на този ваучер. Някой имал ли е този проблем?

# 1 543
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте. Понеже искам да се включа в играта на Rois. Та въпроса ми е : Не откривам такива в Стара Загора. Някой от нашият град , който се е включил - да сподели къде ги е открил ?  Disappointed Relieved
Благодаря предварително Relaxed

Промоционални опаковки има в Кауфланд, ако имате такава верига.

Нямаме такава верига ,ние сме малък град и само бакалии имаме

# 1 544
  • Мнения: 1 807
Някой се интересуваше от промоутъри на цигари. За София на спирката на автобусите на Сливница и Хр. Ботев, посока Люлин, в магазинчето до баничките, днес от 16:00 до 20:00 часа ще има промоутъри на Мерилин (табакера, обици, запалка) и Кинг (кутия цигари, пепелник и запалка).

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 08:01 от poems

Общи условия

Активация на акаунт