Е. МЕРИЧ🌹Х. СУБАШЪ в🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹ЕДНА НАДЕЖДА СТИГА🌹ХАЛКА #8

  • 134 222
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 28 048
Привет!





Вера, Хазал е искала да участва в този сериал, избрали са я и вероятно знае историята на героинята си. Още в началото беше ясно, че от враг, Ефсун ще се преобрази - в какво точно, надявам се сценаристите да знаят. Може и двете да родят деца на Ямач, въпреки еднаквия сън на Нехир и Ямач.
Бирсен е писала, че ще има четвърти сезон. Та може да променят сценария, както им е угодно, не съм учудена.

От Еркан



От втория фрагман









https://video.twimg.com/ext_tw_video/1228765720831516676/pu/vid/ … Kp-6KC.mp4?tag=10

Нехир се обзаведе със свекърва и то каква Wink

От Хазал

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 23:30 от LU4IQ

# 586
  • Мнения: 3 555
Приятна неделна вечер  Hug  

Има много хубави нови снимки с Еркан и Хилял от снимачната площадка на
ZEMHERI /МРАЗОВИТО/  Hands Ok Hand  




Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 22:48 от dai4e

# 587
  • Мнения: 28 048
Привет!
Дайче, благодаря за снимките Flowers Bouquet

Хаштаг тази вечер - babama söz verdim - обещах на баща ми



# 588
  • Мнения: 1 108
Привет!
   Дайче, и от мен благодаря!Нашето момче си е най-хубаво от всички! !
   Лучия! Благодаря ти за времето отделено за темата,за всичко споделено,новини и мнения!
   Днес е денят на "Чукур" и нови вълнения около Нехир и Ямач.Въпреки,че тя привлече неговото
внимание необичайно,смело и интересно, до сега не го допусна в душата си,както и той нея.
След като я довежда в дома си,очаквам повече екрано време с нея и най-после да разкаже
 своята история.Надявам се  тепърва да започва  зараждането на истински отношения между тях,
защото  все пак има привличане./Но думата има СЦ/

     AstonishedFlushed Persevere

   
 
     Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
 

        

# 589
  • Мнения: 28 048


Преводите са частични.

"Нехир: - Ты думаешь: " зачем она опять пришла?". Я могу войти.
Аличо: - Проходи, холодно.
Нехир: - Я не знада куда идти. Нет вестей. Думала, может ты что-то знаешь.
Аличо: - Не знаю. Нет вестей.
Нехир: - Конечно, нет.
Аличо: - Не плачь. Понюхай.
Нехир: - Спасибо."











https://video.twimg.com/ext_tw_video/1229496812119248896/pu/vid/ … 8UINcT.mp4?tag=10

"Ямач: - Что за выходки? Я тебе что-то обещал? Мы же в дурдоме познакомились. Ты думала, что у нас будут нормальные отношения?
Нехир: - Ладно, я во всем виновата.
Ямач: - Ты ведёшь себя, будто моя жена.
Нехир: - Может мне важное что-то нужно сказать.
Ямач: - Что такого важного?
Нехир: - Я беременна."

https://video.twimg.com/amplify_video/1229433146296369153/vid/12 … UQjo0x.mp4?tag=13

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1229497345257156609/pu/vid/ … PhKpzm.mp4?tag=10

"Нехир: - И мне так же было, когда я узнала
Ямач: - Как?
Нехир: - Как и тебе. Всю ночь сидела и смотрела на тест.
Ямач: - О чем ты думала?
Нехир: - Ни о чем. Пыталась принять это. Но если подумать, то ничего странного в этом нет.
Ямач: - Именно так.
Нехир: - То есть?
Ямач: - Я просто удивлен.
- Чего ты хочешь от меня, Нехир?
Нехир: - Не знаю. Но нам нужно принять решение.
Ямач: - Я не хочу. Я не могу быть отцом.
Нехир: - Хорошо. Решили.
Ямач: - Нехир.
Нехир: - Что ? Думаешь,из меня хорошая мать? Я о себе позаботиться не могу. Еще и от человека, который не смотрит на меня. И не понятно прийдет ли он. Я принимаю тебя таким, как ты есть. Но я не буду рожать от того, кто не любит меня.
Ямач: - Не поэтому.
Нехир: - Почему?
Ямач: - Я этого хотел. Но раньше. Но нет меня прежнего. Я узнал, что если не можешь защитить, то... Я... Устал терять.
Нехир: - Не сможем защитить, не сможем любить, поэтому мы отказываемся. Не переживай, я улажу это к вечеру.
Ямач: - Я могу что-то сделать?
Нехир: - Не хочу."

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1229499108538429440/pu/vid/ … kt-DeG.mp4?tag=10





"Д-р: - Госпожа Нехир, как вы?
Нехир: - Прекрасно, мне так хорошо никогда не было. Пусть быстрее закончится уже.

Ямач: - Я успел? Доктор,простите, оставьте это. Мы не хотим этого. Никто не может навредить моему ребёнку. Я обещал отцу."

"Ямач: - Мама, Нехир отныне останется в этом доме.
Мама: - Проходи, дочка."

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1229505188186206209/pu/vid/ … gf0ugq.mp4?tag=10









"Детето е надежда"



Не се обичат, но ще си имат дете.



Нови снимки от Еркан









Девойката е открила център за красота.

Предаването с Еркан RebornTV








# 590
  • Мнения: 1 108
Привет!
      Лу! както винаги си точна !
Още съм с преживяванията от епизода,но ще пиша повече след като изгледам превода.
Днес попаднах на интересен анализ  ,ако на някой му се чете го публикувам/само,че е дълъг/

https://vk.com/icerdecukur?w=wall-70873215_1137299

   Disappointed Disappointed
 
    
 

                 От фотографа Джем Талу
     Revolving Hearts Revolving Hearts Revolving Hearts

     Revolving Hearts Revolving Hearts Revolving Hearts
 

    

 П.П
Эркан Мерич возможно вернется с летним проектом!!!
По информации Ранини актер ведет переговоры с одним из телеканалов об участии в летнем сериале. Если учитывать, что в отрасли поменялась стратегия формирования летней программы, то сложно предсказать где появится этот исполнитель, который завоевал популярность благодаря образу Омера в ежедневнике "Ты назови", который транслировали в разное время три канала: Star TV, TRT1 и TV8. Но после ухода из проекта в июле 2018 Эркан надолго остался без работы. По информации разных источников, в планах на лето у Star TV - три сериала, у каналов D и Fox TV — по два. То есть, выбор есть и, скорей всего, поклонники смогут увидеть Эркана Мерича в одном из ромкомов...
#Turetskie_serialy_i_film_serialTurkey
 

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 00:45 от 12345ds

# 591
  • Мнения: 28 048
Добро утро!



Вера, благодаря за анализа!
Всеки сам гради съдбата си с изборите, които прави. Това, което не зависи от него е сам да избере родителите си.
Има превод със суб. на еп. 88, но е на сайт с вируси.
Срещнах информацията за Еркан във вк, без посочен източник. Следя Ранини в ТТ и ИГ,  не е публикувала нищо за Еркан.

С това красиво клипче от Фатош ви пожелавам хубав ден!

https://www.instagram.com/p/B8mcl9mJ9lK/

# 592
  • Мнения: 1 108
Привет!
        Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
 

               Фенско творчество
     
 
 
 
         
   
 
 
 

           

# 593
  • Мнения: 1 108
ПРИВЕТ!

Огромно благодаря на превеждащите "Чукур" на български!      Преводът е страхотен и много
по-вълнуващ от този на руски език.
   Аз съм от тези,които много рядко плачат,но с играта си Арас и Хазал ме просълзиха!
Особено втората им и следващи сцени1Бяха толкова откровени,горди и безпомощни!
Просто трябва да се види./след 98 мин.от епизода/ "Ние първи се отказваме от него".."Недей Нехир"!..
Хазал не играеше,а преживяваше съдбата на Нехир,особено тръгвайки от дома си--обърна
огледалото да не се гледа,толкова се ненавиждаше.Призна на себе си,че никога не е била
"толкова обезпокоена",а когато остана за малко сама с ръце поставени там където беше то,
мислено се сбогува с него.Ямач,вървейки по улицата си спомняше мечтите си за 3 деца..
Влезе с думите"Не закъснах нали"..

  

           От следващия епизод
 
   Sparkling Heart Two Hearts Sparkling Heart
 
    Flowers Herb Flowers Bouquet Flowers Herb
 
     Sparkling Heart Two Hearts Revolving Hearts
 

   От мен приятни почивни дни!   

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 20:28 от 12345ds

# 594
  • Мнения: 28 048
Привет!
Вера Flowers Bouquet
След като всеки каза своята истина или част от нея, за мен остана въпроса защо Нехир се съгласи да роди детето. Видяхме причината Ямач да го поиска - желанието на баща му. След думите ѝ, че не може да се грижи за себе си...





От Хазал





От Еркан

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 15:47 от LU4IQ

# 595
  • Мнения: 1 108
Привет!
  Лучия, мисля,че тя иска това дете, не е безразлична към Ямач.
Не знаим какъв е бил разговорът им след като той
се появи,има ли условия и какви са?Тя е наясно,че той не може да  и отделя достатъчно време и
прие да е при хора,които не познава.Едва ли е осъзнала,че ще бъде пленница.Дали ще се
промени?А ако остане такава ,каквато е сега? Много въпроси...
   Предстои голяма битка за Чукур.Чаатай вкара най-мощното си оръжие--наркотиците и
хората са раздвоени.Кой ще помогне на Ямач,дали няма да е Ефсун?...

     Flowers HerbFlowers SunflowerFlowers Herb
   

   Да ме прощават феновете на Япрак,но Хазал си ми и слабост/изрязаните снимкими допадат/.
     Flowers Four Leaf Clover  Flowers Rose  Flowers Four Leaf Clover

# 596
  • Мнения: 1 108
   ПРИВЕТ ! 

Отново дойде денят за поредния епизод на "Чукур" и срещата ни с Хазал/Нехир/
Ще разкаже ли повече от това,което знаем досега за нея?
 
     Hands Punch Hands Punch Hands Punch


   Wink Simple Smile Rolling Eyes


         

# 597
  • Мнения: 28 048
Привет!



От фотографа Толга Яшар



Нова от Еркан



```````````````````````````






"Нехир: - Доброе утро.
Мама: - Доброе утро, дочка. Мы рано позавтракали.
Н: - Я не знала.
М: - Конечно, ты ночью приехала. Чашки тут, холодильник там. Давай я заварю чай. Если хочешь, то сделаю апельсиновый сок.
Н: - Нет. А Ямач...
М: - Его не было ночью.
Н: - Но он придет?
М: - Не переживай. Раз уж он привёл тебя сюда, то придет обязательно."





На сцената в следващия линк няма превод, струва ми се, че Мама получи някакво обяснение за Нехир и благата вест.

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1232017118788509697/pu/vid/ … 4ND0qg.mp4?tag=10

"Ямач: - Я пришёл позвать тебя на ужин.
Нехир: - И все?
Я: - Все.
Н: - Зачем ты привел меня сюда?
Я: - Чтоб защитить.
Н: - Зачем? Есть шанс, что ты полюбишь меня?
Я: - Ты почему так делаешь ?
Н: - Я хотела покончить со всем.
Я: - Ты хотела этого ребенка. Ты сказала, что на все согласна. Моя жизнь такая. Я дал слово отцу, но принуждать не буду. Подумай. Потом еще поговорим.
Н: - Мы видели тот сон
Я знаю какое обещание ты дал отцу, но мы видели тот сон. И ты подумай об этом."

https://video.twimg.com/amplify_video/1232015350834876416/vid/12 … I5SmpO.mp4?tag=13

Има още една сцена - Ямач - Ефсун в която той ѝ казва за Нехир и бременността ѝ. Още не е разбрал, че Нехир е проучена отдавна от Ефсун и научи преди него вестта, че ще става баща.
Не разбрах - защо като иска дете, не си го завъди от Ефсун, а прибра Нехир. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 23:36 от LU4IQ

# 598
  • Мнения: 1 108
Привет по вечерно време!  
  Янче,липсваш ни !

               От Хазал
   Two Hearts Two Hearts
 
   Sparkling Heart Sparkling Heart
 

      Еркан на откриване ресторанта на Ферхат
     Two Hearts Two Hearts
 

     След уморителен ден
     Two Hearts Revolving Hearts
 

    

   _След като изгледах преведения епизод,ще допълня само някои неща.И тук,както в АСК
СЦ със стремежа за повече епизоди,започнаха да ме разочароват като зрител.Ямач,показвайки
 се като баща на Чукур се изявявяше като строг и спаведлив.Биеше непокорните и
наказваше провинилите се ,дори и на майка си издаваше заповеди.Критикуваше грешките на
 баща си,заричаше се ,че няма да ги направи,а постъпи като него.Двоен  аршин--той може да
бъде с Ефсун,а Караджа не може да е с Азер/та нали Ефсун и Азер са от един отбор/В този
епизод ,както и в други  тя беше с чаша алкохол и то  няколко пъти,но за СЦ за едната е
алкохолизъм,а за другата--аристократизъм!?!..Плащаш за да знаеш,но си траеш когато не
ти е изгодно.Радвам се ,че Нехир въпреки жестокостта на живота към нея,е останала
 с чисто сърце, с доброта и е откровена.Както е прието за Чукур да казват"очаквай неочакваното",
се надявам да няма поне за Нехир още неприятности,макар,че сезона вече е във втора  половина,а нейната история е някъде дълбоко заровена и СЦ забрави за нея./Дано не си отиде
от тази яма както дойде от нищото и да се върне пак там/



       Приятен седобед  ! Green Heart Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 16:05 от 12345ds

# 599
  • Мнения: 28 048
Привет!
Вера, Flowers Bouquet
Още не съм гледала последната серия, но щом тази вечер няма да излъчват "Вавилон", ще ми остане свободно време. Еркан и Хазал изказаха съболезнования за загиналите войници в Сирия, в Турция е обявен траур.
Наблюдателни очи са установили, че последната снимка, която Хазал сподели, е от дома на Ръза.



Тази е стара, с племенницата си.













Уур Аслан ще участва в "Чукур"





Общи условия

Активация на акаунт