Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 474
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Шарлот я има в инстъграма на марката на роклята.
Реклама ли е това?
https://www.instagram.com/p/BzxjBBPAmmV/?igshid=18wyu61pvf0kz   

# 1 411
  • Мнения: X
Давиз, реклама е. Има и благодарности отдолу.
Май всички имат някакви рекламни отношения с марките. До този извод стигам аз. Wink

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 17:02 от Анонимен

# 1 412
  • София
  • Мнения: 9 950
Шарлот я има в инстъграма на марката на роклята.
Реклама ли е това?
https://www.instagram.com/p/BzxjBBPAmmV/?igshid=18wyu61pvf0kz   
Нееее...глупости, как можа да си го помислиш?!
Дано поне Шарлотчето е взело някой лев за сладолед...

# 1 413
  • Мнения: 3 743
Ако промотират английски марки, всъщност един вид за икономиката на страната работят - повече продажби, повече приход за марката, съответно повече данък ще плаща и повече ще отива обратно в хазната и ще има за гражданите. Няма лошо значи.

Ся, ако са чужди марки обаче... Родоостъпници!! 😆

# 1 414
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Давиз, реклама е. Има и благодарности отдолу.
Май всички имат някакви рекламни отношения с марките. До този извод стигам аз. Wink
Е нали марките не пускали след това постове с благодарност и не натъртвали кое е тяхна дреха,както и не тагвали,та за това питам този пост реклама ли е?

# 1 415
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Роклята на Кейт от Зара и аз я търсих 😂 Мъгън в началото се беше появила с нещо от M&S на нормална за простосмъртен цена и това за броени часове свърши. Добре, че само одеало показа! Представяте ли си ако беше количка или слинг, пак щяхме да цъкаме и за цената 😂
Голи да се появяват и туй то! Но пак могат да ги обявят, че реклама на джима правят или фитнес инструктора 🤔

# 1 416
# 1 417
  • Мнения: X

Пипиният мъж е позагладил косъм, на сватбата им беше като чироз (изсушена риба).

Пипа в лице също е зле, не остарява добре.

# 1 418
  • Мнения: 10 388
Nature Zap Пипа изглеждала зашеметяващо* .. двамата ми изглеждат като дъвкани и изплюти,
особено в гръб..

# 1 419
  • Мнения: 9 669
Nature Zap Пипа изглеждала зашеметяващо* .. двамата ми изглеждат като дъвкани и изплюти,
особено в гръб..
За тукашният стандарт си е станинг отвсякъде Simple Smile

# 1 420
  • Мнения: X
Кейт с прекрасен тренч на LK Bennet през декември 2017. Постната в официалния сайт на марката с голямо натъртване, че носи тяхна дреха.
https://www.instagram.com/lkbennettlondon/p/BcfTBZkHV8C/
Има и още подобни постове на различни марки за дрехи, носени от роялите. На който му се рови, може да сложи линкове.
Уточнявам, че не намирам това за проблем, напротив. И Кейт е много хубава с това палтенце.
Кво не ви хареса Пипа, на мен пък ми допада напоследък? Вижда ми се освежена, да не е пак бременна?

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 19:13 от Анонимен

# 1 421
  • Мнения: 6 269
А тия с детските дрешки даже са “ползвали” баба им

Имат още няколко семейни още...

# 1 422
  • Мнения: 9 616
Да бяхме изпратили на Меган един обикновен бял тензух... да го повие това бебе... Stuck Out Tongue Winking Eye
(това не е ирония, сериозна съм! Sunglasses )

# 1 423
  • Мнения: 885
Тъкмо ако изкарват по някой лев от реклама, ще сме спокойни, че не харчат само пари на данъкоплатеца. Simple Smile

# 1 424
  • Мнения: 6 269
А на Джорджи едни плетени шушонки, какво са го барнали с тия рекламните Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт