Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 022
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 18
В последните си две сторите Полина препоръча Радостна.

# 2 671
  • Мнения: X
Брей, милата Валери, какво пък толкова токсично има в социалните мрежи, освен змиите от вид "Мусака", виреещи в бг-мама, разбира се🤔
Двамата датчани със средните пръсти не ме учудват. С нищо не са по-различни от средностатистически бай булгар.
Особено единия - люпи семки и плюе по земята, показва среден пръст на жената, работа никаква не е захванал, понякога ме хваща жал за него, ама като цяло мнението ми е, че си е един скандинавски бай Ганьо.

# 2 672
  • Мнения: 9 484



Попова бременна ли е или това е от пареото?

# 2 673
  • Мнения: 1 295
За мен проблемът не е в средния пръст, някога човек отговаря шеговито, НО в случая тя се опита да се пошегува,  а шегата прозвуча по - скоро като подигравка, той за това не си и направи труда да я погледне. Явно са обтегнали доста отношенията, но тя в стремежа си да слага весели сторита с него го дразни още повече.
ПолитУ сигурно прочете, че тук змиите са я хванали в издънка, та е решила да подкрепи мама радостна или там каква беше, сигурно и те са си извадили езиците докато са се жалвали една на друга от нашата мила темичка. 🐍🐍🐍

# 2 674
  • Мнения: 3 788


Полито подкрепя Радостната. СлОчаеност? Bowtie

# 2 675
  • Мнения: 1 695
Двете змийчета ще се сприятелят - нормално

Кухалери и тя детокс. Хората си дават “почивка” от соц.мрежи месец/месеци, тя два дена издържала. За нея пак добре де.

# 2 676
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
И аз я забелязах Попова ама си мисля, че просто вятъра е повдигнал пареото.

# 2 677
  • Мнения: 6 873
Не мога да повярвам, че един 30-годишен мъж може да се бие камшика за толкова време, понеже е разстроен от загубата. Може да съм жестока, ама хората постоянно губят хора, били те приятели, родители, братя или даже деца. Малцина са тези, които изчезват за месец, удобно връщайки се вкъщи. Плюем тука Пепе на воля, ама ако моя мъж отиде да си страда някъде и ме остави да се оправям с две деца и анагажименти, ще е следващият, когото ще оплакват, понеже лично ще му откъсна главата.

# 2 678
  • Мнения: 3 743
Добре де, Валери нали това работи, т.е. чрез социалните мрежи? Какъв е тоя детокс? Все едно готвачът утре да си даде почивка от печката. Тя сама си определя работното време, като не иска да работи, да не, защо трябва го нарича детокс? И тя ги ползва тия термини 'щото е модерно, като на Ивана глупавото веганство. 😒

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 17:11 от Emiliana V55

# 2 679
  • Мнения: 9 484
Не мога да повярвам, че един 30-годишен мъж може да се бие камшика за толкова време, понеже е разстроен от загубата. Може да съм жестока, ама хората постоянно губят хора, били те приятели, родители, братя или даже деца. Малцина са тези, които изчезват за месец, удобно връщайки се вкъщи. Плюем тука Пепе на воля, ама ако моя мъж отиде да си страда някъде и ме остави да се оправям с две деца и анагажименти, ще е следващият, когото ще оплакват, понеже лично ще му откъсна главата.


Абсолютно.

Още повече, че хич не изглеждаше да е много тъжен в Дания...
Не искам да омаловажавам загубата му, но това са нещата от живота, за съжаление. Близки, роднини, приятели...  на първо място имаш отговорност към семейството си.
Аз въобще не смятам, че това е причината да остане толкова дълго време в Дания. Даже се чудя как някой може да вярва в това...

# 2 680
  • Мнения: 159
И аз да се изкажа за пръстите Grinning Според мен това си е среден пръст. Определено в поведението му личи, че между тях има някакъв проблем, колкото и Пепе да се опитва да замазва нещата. За средният пръст на Майкъл - тъпотия, даже ме разочарова, защото имах хубаво мнение за него. Не оправдавам никой от двамата, каквато и да е причината да ги покажат. Имаме едни такива познати, които постоянно си размахват средните пръсти, дали тя на него или той на нея, все тая - грозно е. Добре, че откакто имаме дете се съобразяват и не го правят пред нея. Искам да Ви споделя как се инфлуенснах от Ели. Спиралата ми за очи свърши и вчера, докато пиех кафе и чаках детето да закуси си разглеждах онлайн брошурата на ДМ. Там видях, че спиралата на Loreal Paradise е на 16лв. Реших да потърся каква е четката, защото от години използвам спирали със силиконови и съм си втълпила, че само те правят миглите ми, както ми харесва. Видях, че не е силиконова и си казах, ами пак ще си взема Мейбълин. Обаче ми се появи видео, в което Ели прави ревю на спиралата (старо е от 2017г.). Изгледах го, хареса ми това, което каза и реших да ѝ повярвам и да я пробвам, въпреки четката. Ами момичета много съм доволна! Много по-хубави, обемни и дълги мигли постигнах с нея и не съжалявам, че си я купих Blush

# 2 681
  • Мнения: 1 789
Мен преди време ме "инфлуенсна" Мария от beglam за потниците/топове с широки презрамки от Зара - допреди да ги покаже в Инстаграм не ги бях и поглеждала тези потници, обаче много ми допаднаха и за две години, откакто ги видях при нея, съм си ги купувала в поне десет цвята. Нося въпросните потници в 3 от 4-те сезона много често, в какви ли не конфигураци, изобщо това са най-носените дрехи в гардероба ми. От своя страна аз ги показах на приятелка, тя пък следи Полина и наскоро ми каза, че и тя ги е рекламирала като чудесно попадение (Валери също ги хвали много), ето такива "открития" са ми полезни, а не изсмукано от пръстите съдържание.

# 2 682
  • Мнения: 113
Тия потници на Зара се повлиях и аз да си взема и супер много съжалявам. За зимата може би ще е добре под блузи, но не мога да го нося лятото - супер много спарва.

Иначе доста хора са ми повлиявали за някакви неща, но е било от тези, които споменават между другото, а не от рекламите им. Ако си правят рекламите да изглеждат сякаш са между другото, пак ще ми повлияят. Проблемът е, че те си мислят, че като не сложат #ad изглежда сякаш е супер 'автентичен' пост.

# 2 683
  • Мнения: 18

А вие фрустрацирате ли се?

# 2 684
  • Мнения: 1 530
Тази Пиринa, от всичко постнато за нея дотук, я съжалявам, сякаш е дете на много строги родители, които са я държaли твърде изкъсо, и тя бъка от комплекси заради това и същевременно с това, е супер горда със себе си, как не е такава майка. Детски  акъл отвсякъде, наивно изхвърлящa се е. Но трябва да слезе и тя на земята, че дразни с излияния.

Общи условия

Активация на акаунт