Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 040
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 484
И аз за комбайнерската се сетих 😂😂
Слави Трифонов... 😁

# 256
  • Мнения: 878
А Пепе е качила на стори различни поздравления от фенчета, но не е качила това от Фичо. Хммм Thinking Май Фичката е сгазил лука.

# 257
  • Мнения: 2 328
Какъв е този Чочев?

# 258
  • Мнения: 91
Алпер Чочев прави скечове в ютуб, най-добър приятел е на рапърката Диона https://www.youtube.com/channel/UChnPs7dc-XTWwYtQr_oiCNQ

# 259
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
И аз за комбайнерската се сетих 😂😂
Слави Трифонов... 😁
Ние май сме от едно поколение.😃
Същото ми излезе в главицата.

Фичка фичкааа,да ти имам палавата женичка 🤣

Разбирам скарани сте,ама така демонстративно да показвате че не ви пука и на двамата...
Все пак тези деца не сме ви ги правили ние,и не е било преди 100 години, времето когато са правени.То се мисли преди това,тя подходяща ли е или той.
Колко ли заедно живяхте, че си омръзнахте,или сега дойде момента да се опознаете и да разберете, че не сте един за друг?

# 260
  • Мнения: 3 743
С два клика на този Чочев и какво виждам като текст на снимката:
Скрит текст:



Голяма интрига излезе сега. 😂

# 261
  • Мнения: 630
Фичо може и да е изневерил и Пепе да го е изгонила за известно време 🤔🤫

# 262
  • Мнения: 478
Пепе не знам какво е това, дето е облякла, ама след малко може да и се види нещо...

# 263
  • Мнения: 5 508
И това съотношение последователи/лайкове е нереално. Фейк е историята.
Не е фейк, просто преди профилът й не беше достъпен за хора, които не я следят, та една камара народ от любопитство са я последвали.

Пепа и Чочев са правили клип, заедно с Филяка и още някакви. Имаше ги снимани двамата младежи, лежейки сред нивата, докато Пепа правеше поредното стори. Скука ...

# 264
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 34
Алпер Чочев прави скечове в ютуб, най-добър приятел е на рапърката Диона https://www.youtube.com/channel/UChnPs7dc-XTWwYtQr_oiCNQ

хаха за първи път му виждам канала. гледах клипа му "какво искат жените'' - добре, че е шегата, че да си кажем истината Laughing свежарка е. хареса ми!

# 265
  • Мнения: 4 400
За Пепа важи с пълна сила приказката "Покажи ми приятелите си, за да ти кажа какъв си". С такива прости парчета се е обградила, че не е нужно дори да я гледам или слушам, за да разбера колко е плиткоумна.

# 266
  • Мнения: 237
С два клика на този Чочев и какво виждам като текст на снимката:
Скрит текст:



Голяма интрига излезе сега. 😂


Хора, ние си ги плюем, аз не но чета редовно и ви се кефя Simple Smile , обаче на тях това им е целта. Това са манипулации на Пепа.Не забравяйте, че скандала продава. Няма да се учудя , ако няма нищо нито с Филяка или с този екземпляр ,но по този начин е интересна, съответно коментирана, следвана и тн. А тук като я обсъждаме и вдигаме главоломно рейтинга. Да не мислите ,че не чете темата във форума в  която е основно обсъждано лице хихи.Реално тя живее на наш гръб. Ако никой не и обръща внимание и не я коментира, ни последователи ни реклами , ни продуктово позициониране . Като се замисля, че тя трябва всички да ни черпи.Вижте колко много влизания и четене на темата има .Смятайте  поне 1/3 да са я последвали, какъв трафик сме й генерирали...а ние й се смеем, в крайна сметка май тя на нас се смее...

# 267
  • Мнения: 1 695
Тази Лиляна и приятеля и’ два-три пъти лъгаха, че е бременна, снима си преялия корем и събираха лайкове. Страшна гнусотия, и двамата са отвратителни, не знам дали имат ментални проблеми, мисля да..

# 268
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 34
Тази Лиляна и приятеля и’ два-три пъти лъгаха, че е бременна, снима си преялия корем и събираха лайкове. Страшна гнусотия, и двамата са отвратителни, не знам дали имат ментални проблеми, мисля да..


аз съм потресена от този акаунт.. и двамата са страшно гнусни.. а видях, че имала и YouTube канал?!?

# 269
  • Мнения: 1 757
Валерката отива на концерт на Ед Шийрън и се моли да има интернет , за да пуска сторита.Тя луда ли е тая бе ?Отишла на коцерт , не да му се наслади , егати ограниченото мислене.

Общи условия

Активация на акаунт