Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 989
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 394
Барбарона, така е,  но парите не са всичко. Човек, който се излага публично, продава образите на най-скъпите си същества, чекне се пред камера, излага живота си на показ за пари може да буди само погнуса в мен. Щом са й толкова важни последователите и парите и си е потъпкала достойнство, а за морал изобщо не говоря, халал да са й.

# 271
  • Мнения: X
Валерката отива на концерт на Ед Шийрън и се моли да има интернет , за да пуска сторита.Тя луда ли е тая бе ?Отишла на коцерт , не да му се наслади , егати ограниченото мислене.
Сигурно си представя как хвърчат сефори от сцената Laughing

# 272
  • Мнения: 919
Наум е начинаещ лекар.
Това не е вярно. Той още не си е започнал специализацията, само е завършил. След като приключи с Откраднат живот, ще специализира (това бяха думите му в интервю)

Кое точно не е вярно? Лекар без специалност не е лекар?
Един от проблемите при общопрактикуващите лекари, например, е че вече за трети път отлагат влизането в сила на изискването да имат специалност "Обща медицина", защото голяма част от тях нямат такава...Друг е въпросът, че част от тях имат друга специалност - "Вътрешни болести" или "Педиатрия". Така или иначе, това не е темата тук.

# 273
  • Мнения: 4 394
Е, айде сега лекар без специалност не бил лекар.

# 274
  • Мнения: 6 872
Аз пък като гледам Пепе, Фичо, Филяка или какъвто е там, описанията в инстаграм и тъпизмите им се сещам за песента Чичовата слама...

# 275
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Ама значи много си изпуснала Grinning Особено сутрешната й рутина.
Е явно не можем да ги наричане гнусни и без хигиенни навици, защото имат отклонения. Но такива снимки и видеа, особено с "Неудобните въпроси" еми всичко си има граници. Не знам дори с какъв акъл е почнала да снима.

# 276
  • Мнения: 9 483
Доколкото разбирам, Донна иска да каже, че трябва първо да си завърши специализацията и тогава да започне да практикува.
Той всъщност не беше ли започнал към клиниката по изгаряния в Пирогов?

Не съм гледала много видеа на тази Лиляна, но и според мен има някакъв проблем. И този, който й се води гадже явно се възползва от това. Бях срещала някакви постове, че са крали от магазин и нещо подобно.

# 277
  • Мнения: 237
Барбарона, така е,  но парите не са всичко. Човек, който се излага публично, продава образите на най-скъпите си същества, чекне се пред камера, излага живота си на показ за пари може да буди само погнуса в мен. Щом са й толкова важни последователите и парите и си е потъпкала достойнство, а за морал изобщо не говоря, халал да са й.

За морала й не споря. Само напомням, че 95 процента от нас, работят психическа и физическа изтощителна работа по 8,9 часа някои и в съботите. Други и нощни дежурства . И точно ние които й се смеем (включително и аз) и осигуряваме хубав стандарт веейки си г.....за по черноморието, докато ние сме на работа .....Точно затова аз не я коментирам и това е единственото което ще пиша по въпроса .

# 278
  • Мнения: X
Ванилия, ходи в Пирогов от време на време като доброволец, не е на специализация там.

# 279
  • Мнения: 6 930
Пепона съвсем загуби цел и посока, пълен хаос в тая жена. Един ден го дава ляйфкочка с каузи и зряла жена, майка на две деца, ремонти, ангажименти, фемили гоалЗ, на другата седмица си слага най-кратките гащи и се пощипва с някакви инфантили по морето или Валерката у мола. Мисля, че е много объркана и крайно не наясно със себе си, само един въздух под налягане, както се видя и от комичния ѝ профил в LinkedIn, отдавна зарязан, при това. Много професионално... Не мисля, че изобщо знае кой ѝ е таргета вече.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 16:48 от tuali

# 280
  • Мнения: X
Барбарона, разбирам тезата ти, но как ние осигуряваме хубавия стандарт, при  положение, че не купуваме това, което рекламира?
Има и друго - ако си мълчим и не я коментираме, ще излезе, че е харесвана и приемана. Тя 100 хиляди ги е направила не благодарение на нас. Но се надявам благодарение на темата поне на някаква малко хора да им се отворят очите за кухия живот и лъжите на им - не само на Пепе, ами и другите в кюпа.

# 281
  • Мнения: 3 018
За Пепа важи с пълна сила приказката "Покажи ми приятелите си, за да ти кажа какъв си". С такива прости парчета се е обградила, че не е нужно дори да я гледам или слушам, за да разбера колко е плиткоумна.
Дали не са и ги пробутали тия от агенцията, ако изобщо има агенция към която работи? Предложили са й такъв ангажимент - снимаш клип с тия двамата, плащаме ти, прави се там на щастлива и луда, после ще ти намерим нещо друго. И тя кво да прави милата, деца има да гледа, ще се снима не, ами и песен ще пее  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 237
Барбарона, разбирам тезата ти, но как ние осигуряваме хубавия стандарт, при  положение, че не купуваме това, което рекламира?
Има и друго - ако си мълчим и не я коментираме, ще излезе, че е харесвана и приемана. Тя 100 хиляди ги е направила не благодарение на нас. Но се надявам благодарение на темата поне на някаква малко хора да им се отворят очите за кухия живот и лъжите на им - не само на Пепе, ами и другите в кюпа.


Факт, че има 100 000 последователи, които в голяма част са генерирани от темата тук. Рекламодателят естествено, че ще предпочете нея отколкото някои с 5000 последователи. А при всички случаи има хора, които купуват-вярно, че няма да се издадат "аз видях в клип на Пепа и купих.." ми ние ще ги линчуваме хихи. Пазарния принцип е ясен-много последователи - реклама , малко последователи-няма реклама. Вече наистина няма да коментирам хихи...

Има една влогърка Stefi library. Тя коментира книги. Дори има издадена вече собствена книга. Напоследък се увлича по някакви други теми , минимализъм, прави клипове за равносметки и тн(раздводни се много, Стефи ако четеш, абонатите ти искаме клипове за книги, затова сме се абонирали за теб, не разводнявай), но това момиче, което говори много стойностни неща, толкова погълнато от литературата ,че дори има издадена книга а е  на 26 г. има 30 пъти по-малко последователи, от тая майка, дето си показва предници и задници.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 16:47 от barbarona

# 283
  • Мнения: 182
На мен едно пиленце ми каза,че Наум има гей наклонности и чат пат ходи да се ...  с мъж без Теа да знае. Пиленцето е много надежден източник и не вярвам това да е лъжа.... какво мислите вие?

# 284
  • Мнения: 2 844
Винаги ми е изглеждал мека китка, за разлика от баща си, който е мъж в пълния смисъл на думата.

Общи условия

Активация на акаунт