Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 985
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 300
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Скрит текст:
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

За рекламки пишете/For reclams write 👌 Laughing Laughing Laughing

Тази може да отвори езикова школа заедно с Бареков и Стоичков. Laughing Laughing Laughing
Ооо ама тя ми била съгражданка 🤣 Както и Деси Коуча 😃 Много ще ми е смешно ако ги видя някъде, ама надали се движим в едни кръгове.... Reclams 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Не, от Годеч или Драгоман е, не помня вече.

Ама сега живее във Варна.

# 301
  • Мнения: 41
Ее, младият Шопов може да не е с актьорските възможности на баща си и дядо си, може да е лигав/глезен и всички определения от този тип, но не смятам, че е такъв, за какъвто си опитвате да го набедите.
Аз също съм 100% убедена, че не е! Той този е супер нервак. Не мога да си представя как ще търпи някакъв мазен п*****ст да му е в обкръжението, камо ли нещо повече.

# 302
  • София
  • Мнения: 17 773
Пепа така се е разчекнала пак, че аз пък се сетих за:
"По синорите сме се раждали,
на завет някъде до тръните"

А тази Лиляна изглежда като женската версия на Тед Бънди. Има психарски поглед.

# 303
  • Мнения: 257
Ели има ново видео, отново супер монтаж.

# 304
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Отново ми хареса новото видео на Ели.
Личи си, че майката на Майкъл я обича и се грижи за нея. Браво Simple Smile

# 305
  • Мнения: 257
Отново ми хареса новото видео на Ели.
Личи си, че майката на Майкъл я обича и се грижи за нея. Браво Simple Smile
Винаги много ме зарежда и трогва това момиче. Пожелавам на всяка жена такива отношения със свекърва.

# 306
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
И аз само суперлативи мога да изкажа  по адрес на Ели! Перфектна домакиня и приятелка, двете с майката на Майкъл посрещнаха повече от добре гостите. А заснемането е без грешка.

Пожелавам ви лека вечер, момичета! Heart

# 307
  • Мнения: 91
Мнооого сладко е новото видео на Ели, наистина! С Майкъл са очарователна двойка 😍 и майка му е прекрасна жена!
Между другото Ели е много хубава и без грим, рядко срещано сред бюти гурутата😂

Да попитам (надявам се да не се счита като спам) при вас има ли проблем в показването на снимки в инстаграм и фейсбук? 🤔

# 308
  • Мнения: 257
Имам проблем с инстаграм, с ФБ - не.

# 309
  • София
  • Мнения: 386
И с двете имам проблем. Мислех си, че е само при мен.

# 310
  • Мнения: 125
Лори, последното ти видео е хубаво.
Поздрави на Сиси , зарадвах се като я видях . Чакам с нетърпение видеото, с което ще покажеш града ни. Имаше много интересни събития миналите седмици, дано покажеш и тях.
Кой е вашият град и за кое видео става дума? Blush

# 311
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
И с двете имам проблем. Мислех си, че е само при мен.
С иг имам.

# 312
  • Мнения: X
И с двете имам проблем. Мислех си, че е само при мен.
Има глобален срив и снимките и на двете места не се появяват. А, и в watts app  също.

# 313
  • Мнения: 9 483
И с двете имам проблем. Мислех си, че е само при мен.

И аз имам и с двете. Друг път също се е случвало така.

По-късно ще гледам видеото на Ели.
Виждам я като майка на момченце, много ще й отива!

# 314
  • Мнения: 18 547
Изпуснах ви малко.
За Зорница да кажа, че гледах последните й видея. Само на мен ми ли ми се е сторило, но кожата й лъщи, под очите това, което е слагала като коректор, хайлайтър или сенки, стои като бели кръгове и границата е много рязка.
Харесва ми като цяло класическата и натурална визия, с която се носи, много отслабна видимо, но някак не знам защо в лице ми се вижда изпита и лъскава, дали е от кетото или е от грима? Кожата й преди беше в пъти по-сияйна.
Спазвам кето от известно време. Това е единствения режим, с който не гладувам и успях да сваля всичко от раждането, че и отгоре. Но така съм си го нагодила спрямо моите нужди и не спазвам до фанатизъм, че към момента се чувствам страхотно, нямам никакви странични ефекти, повлия се добре и колита. От години се стремя да стана едни определени кг и мога да се похваля, че вече са факт. И това само с този режим. Не правя фастове, не гладувам, не съм супер стриктна. В началото имах известни ядове, но се нагодих.

Общи условия

Активация на акаунт