Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 740
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Ох, сетих се нещо във връзка със срива на фейсбук и инстаграм. Ужасно съм притеснена и моля да ме успокоите. Ами Валката сега е на концерт, ще качва сторита и никой не може да ги види!
Зукърбърг, ще сринеш и ВалериЕ!!! Засрами се!

# 316
  • Мнения: 4 385
Този срив е малка репетиция за най-големите кошмар на инфлуенЦърите... Представете си бъг, който да им изтрие всичките последователи...

# 317
  • Мнения: 91
Ох, сетих се нещо във връзка със срива на фейсбук и инстаграм. Ужасно съм притеснена и моля да ме успокоите. Ами Валката сега е на концерт, ще качва сторита и никой не може да ги види!
Зукърбърг, ще сринеш и ВалериЕ!!! Засрами се!
Защо ни го каза сега и аз се притесних... Нито Валка ще качи стори от концерта, нито Пепита ще ни сподели кадри от нейната буйна младост! Не се живее така

# 318
# 319
  • София
  • Мнения: 11 700
Не съм ви чела днес, ама влизам да кажа че Ели отново ме разрева с последното си видео. Толкова емоционално беше с майката на Майкъл в болницата, мъчно ми стана много.

# 320
  • Мнения: 4 690
Този срив е малка репетиция за най-големите кошмар на инфлуенЦърите... Представете си бъг, който да им изтрие всичките последователи...
Хахах
Точно това си мислех...утопия 😂

# 321
  • Мнения: 9 478
Ох, сетих се нещо във връзка със срива на фейсбук и инстаграм. Ужасно съм притеснена и моля да ме успокоите. Ами Валката сега е на концерт, ще качва сторита и никой не може да ги види!
Зукърбърг, ще сринеш и ВалериЕ!!! Засрами се!
Защо ни го каза сега и аз се притесних... Нито Валка ще качи стори от концерта, нито Пепита ще ни сподели кадри от нейната буйна младост! Не се живее така

Пепе ще е по-засегната, кой знае по колко пъти ще има да дресира децата...

# 322
  • Мнения: 35 069
Лори, последното ти видео е хубаво.
Поздрави на Сиси , зарадвах се като я видях . Чакам с нетърпение видеото, с което ще покажеш града ни. Имаше много интересни събития миналите седмици, дано покажеш и тях.
Кой е вашият град и за кое видео става дума? Blush
От Русе сме. Лори има канал. Може да сподели с теб линк ако прецени

# 323
  • Мнения: 3 953
Нещо не разбрах и трите ли ще ходят на концерт?

# 324
  • Мнения: 91
Нещо не разбрах и трите ли ще ходят на концерт?
Само Валери е на концерт на Ед Шийран

# 325
  • София
  • Мнения: 17 711
Майката на тоя льольо много добре се отнесе с нея и ми стана мило, че все пак има кой дя я подкрепя. За пореден път се убедих, че той е идиот с безвкусната шега за яденето сутринта. Това сега само по себе си не е нещо особено, но може да е начало на много проблеми и очевидно има проблеми, щом се я появило. Доколкото разбрах, вероятно е полип и са ѝ правили хистероскопия.

Изисква се доста сила преди операция да правиш и подготвяш рождени дни и  заслужава повече морална подкрепа от него, вместо тъпи шегички. Вижда се, че се самонавива как е семпла итнервенция и рационализира скапаното му поведение.

# 326
  • Мнения: 3 747


Антоанета се почувства пренебрегната. 😣

# 327
  • София
  • Мнения: 17 711
Коя е жената на снимката?

# 328
  • Мнения: 787
Рядко се изказвам за Ели,но може би днес съм субективна,но сериозно ли Майкъл не е бил до нея в болницата?Не ми говори добре за него това.
П.п.УЧудена съм,моят мъж днес ми направи някои зъбни интервенции (професионален зъбен мъчител е) и около 300 пъти ме пита вкъщи  как съм,при все,че знае кое как и какво.
Та,за един непросветен човек по мед.въпроси...

# 329
  • София
  • Мнения: 17 711
Не е бил с нея, да. Тя каза "Майкъъъъл, няма за какво да идва, то семпла интервенция"
Майка ѝ е умряла от рак, дали не е сдухана вътрешно. Според мен това е много натоварващо дори когато нейният проблем за момента не е голям. За мен тя се раздава за него винаги, а той просто се държи добре/приемливо с нея. Добре, че поне майка му като жена е била до нея.

Общи условия

Активация на акаунт