Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 041
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 345
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Оф Ивана почна с качването на 17659482 сторита от концерта Rolling Eyes

Бърза да изпревари Валката Grinning
Абе много рехава публиката на концерта, що тъй...

Валката се събуди и тя почна Grinning
Е в разгара на самия концерт особено със светлините си личи, че има доста хора. Аз не съм му голям фен на тоя Sheeran, ама тея щом му се кефят Grinning

# 346
  • Мнения: 35 109
Аууу, някой май се е ядосал на Пирина и ѝ отвръща на рекламата
Скрит текст:

# 347
  • UK
  • Мнения: 203
Когато Ели стане майка ще забие Пепа в кота 0.

Съгласна!

Абе Ивана наскоро в някакво видео викаше на Ед Шиърън Ед ШирАн с ударение на а-то, но иначе му е най-голямата фенка Grinning

Интересно къде ли ще са тя, Валка, Пепе и сие след 5-10 години, защото все пак няма как да влогват до пенсия.

# 348
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Е как няма. Ще ги гледаме с внуците по моловете пак. Пак ще ни показват козметика, но вече за 40+. Какви болежки имат, как чакат за преглед пред личния лекар или специалист. Ама хайде да не им давам идеи, че нали са много "креативни" Grinning

# 349
  • Мнения: X
Отворих инстаграма на Пепа и ....

Ох тази пресилена и зъбата усмивка Grin

# 350
  • Мнения: 6 930
Аууу, някой май се е ядосал на Пирина и ѝ отвръща на рекламата
Скрит текст:

Да не се прави на много принципна, ако ѝ бяха предложили да ги рекламира, не съм сигурна, че би отказала. Ама сега другите инфлуцки ѝ виновни. За евтини обувки голяма драма, но за маникюр от 50-60лв всичко е точно??

# 351
  • Мнения: 3 788
Аууу, някой май се е ядосал на Пирина и ѝ отвръща на рекламата
Скрит текст:

От кой е това стори? И защо на Пирина?

# 352
  • Мнения: 851

На мама вундеркиндчето. 😁

# 353
  • Мнения: 6 930
Аууу, някой май се е ядосал на Пирина и ѝ отвръща на рекламата
Скрит текст:

От кой е това стори? И защо на Пирина?

Помислих, че е на Пирин наистина, на кой е?? Ивана и Валерката рекламираха дайхман

# 354
  • Мнения: 9 647
Бе аз не зацепвам нещо... Какво е нередното в снимката за Дайхман? Аз дори не различавам какво е снимано.. Grinning

# 355
  • Мнения: 1 757
Сторито е на Надя Сивкова.

# 356
  • Мнения: 878
Пепе наваксва с рекламите в стори. Ни в клин, ни в ръкав, столчето на Сиена  било Лорели. Да, знаем, изрекламира ги вече. Ама сигурно трябва да се повтори за да текнат паричките по договор. Следващ кадър, тя и Сиена пред огледало, тагнати Water wipes. Нито снимката има нещо общо със ситуация, в която би използвала мокри кърпички, нито се виждат такива на снимката, ама номера с рекламата трябва да се отбие по някакъв начин. Unamused
Поправка: На събитие на Water wipes е.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 11:33 от Superficial

# 357
  • Мнения: 411
И аз изгледах видеото на Ели. На мен са ми правили оперативна хистероскопия за премахване на полип, но беше с епидурална упойка и след това не съм имала абсолютно никакви болки, за кървене не помня, може и да е имало. При нея явно е било нещо по-сериозно, щом е било с пълна упойка, кървене, болки...
Мисля, че е правилен избора до нея да има жена, браво на майката на Майкъл, че е била до нея в този момент.
Според мен мъж няма място там, те масово спичат и реагират тъпо, не помагат, дори да искат Simple Smile
Аз лично когато имам интервенции предпочитам да съм сама, не някой да се вайка около мен  през 5 мин да ме пита как съм. Може и просто моите близки да са по-лабилни, не знам Simple Smile

# 358
  • Мнения: 35 109
Онзи ден Пирина похвали Дайхман колко много видове обувки има и как били супер за децата и синът ѝ сам си избира сандалите.
Днес тази дама я опровергава , че всъщност не са чак толкова уау

# 359
  • Мнения: 851
Бе аз не зацепвам нещо... Какво е нередното в снимката за Дайхман? Аз дори не различавам какво е снимано.. Grinning
На rockstarslovenadi е, оплаква се, че тази вътрешната част, която е качена тук от сторито, цапа крачето на детето ѝ и подметките се хлъзгат по асфалта.

Общи условия

Активация на акаунт