Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 975
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 378
Може тя да не е искала. Или да се е разбрал с майка си тя да иде, щом майка му е изявила желание рано, според Ели.

# 391
  • Мнения: 3 743
Много ясно, че щеше да се вайка като луд, ако на него нещо трябваше да му правят. Те мъжете са си мрънкалници по принцип. ММ милата седмица беше болен 2 дена, като труп се влачи от леглото до дивана, седнал да си мие зъбите моля ти се. Тая седмица по дифолт аз съм го хванала разбира се 2 пъти по-дълго и тежко, и за капак в цикъл, той вчера се усети като го помолих да ми купи парацетамол и да изведе кучето една вечер. Като тръгна да раждам един ден си хващам едно такси и с него ще се видим на изписването, иначе има вариант освен да дам живот и да отнема един такъв. 😁

# 392
  • Мнения: 46 489
Като видях как се гавреше на закуска с нея, отношението му е повече от ясно. Щом не е на неговия гръб, не е нищо.
Не бих се отнасяла така, дори с непознат човек, камо ли с най-близкия ми. Прочетих тук и си мислех, че е нещо преувеличено, но просто не можах да повярвам на очите си.

То трябва да стане някой инцидент, та медиите да пошумят и хората да разберат, че малките деца трябва да пътуват срещу посоката на движение.
https://www.youtube.com/watch?v=Sg5i9YInU64
Инциденти стават непрекъснато. Взети са предвид при проектирането на столчетата и писането на инструкциите.
Скрит текст:
На тези месеци краката на моето дете опираха в задната седалка и можеше да се получи изкълчване дори при лек инцидент. Избрахме столче за над 9 кг и го сложихме според инструкциите, напред.
Като новородено и по-малка си е била винаги в кошницата, назад, въпреки че тогава дори нямаше закон. Държа на безопасността и това беше съзнателно решение.

# 393
  • Мнения: 113
Това, че вие не бихте коментирали както Майкъл или че бихте искали мъжа ви да е с вас, не значи автоматично, че нещо не е наред при тях.

Ако Ели имаше проблем с което и да било, нямаше да го сподели.

# 394
  • София
  • Мнения: 17 773
То може да си е наред, но неговото поведение не е нормално. Просто тя няма достатъчно самочувствие и си мисли си, че е ударила джакпота.
Сега се върнах на видеото и видях, че дори не е хистероскопия, а нещо по- сериозно, вероятно на яйчниците. Щото коремът ѝ беше подут и каза, че иам болки. Той винаги ѝ се надсмива с една ехидна физиономия и не му прави чест и този път в такъв момент. Тоя човек е егоист и е студен. И няма общо с националността и манталитета.

# 395
  • Мнения: 3 743
Хистерокопия е било, отдолу в коментарите е отговорила на някого :

Скрит текст:

# 396
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз предпочитам мъжа ми да се базика с мен на закуска пред това да седне да се вайка, че умирам. Не видях ехидна физиономия или подигравка, а нормална сутрин без да се нагнетява напрежение. Колкото хора - толкова усещания и предпочитания.

# 397
  • София
  • Мнения: 17 773
Еми пак, това си е мини операция с пълна/спинална упойка.
И най- важното- може да са женски работи, но фактът, че има майка, починала от рак по женските органи, и сега има проблеми там изисква морална подкрепа. А не лендзене и гаврене. Човек се познава и в тези малки жестове.

# 398
  • Варна
  • Мнения: 3 037
Хистероскопия е самото Оглеждане на матката с цел да се види или открие нещо друго, може да е полип или киста. Тя каза, че е имала малко образувание, което е трябвало да бъде премахнато. И нр мисля че Майкъл де е гаврил с Ели, по - скоро се опитва да я разсее, какво, да седне да плаче ли или да има загрижена физиономия, та и тя да се стресне още повече. Също така, смятам, пе майка му е била придружител на Ели, защото все пак е жена и ще влиза в стаи с други момичета. Вероятно.
А относно тези, които пишат тук и дават съвети да се возят 9-10месечни деца по посока обратна на движение се питам те самите шофират ли и имат ли деца? Всеки е наясно с ревовете в колата, постоянната нужда от забавление, подаване на играчки, биберони... и... липсата на контакт с лицето в колата. Ако е на месец, два три и само спи-да, но после е невъзможно.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 15:57 от ivka_smile

# 399
  • Мнения: 46 489
Аз предпочитам мъжа ми да се базика с мен на закуска пред това да седне да се вайка, че умирам. Не видях ехидна физиономия или подигравка, а нормална сутрин без да се нагнетява напрежение. Колкото хора - толкова усещания и предпочитания.
И двете крайности не са ми по вкуса, но при всички случаи да се бъзикаш така с човек, на който му предстои пълна упойка след малко и не трябва да яде, е проява на лош вкус. Още повече, че той досега показваше сдържано поведение пред камера.

Това, че вие не бихте коментирали както Майкъл или че бихте искали мъжа ви да е с вас, не значи автоматично, че нещо не е наред при тях.

Ако Ели имаше проблем с което и да било, нямаше да го сподели.
Въобще не казвам, че нещо с тях не е наред. Има хора, които с години търпят какви ли не неща и не смятат, че това е проблем.
Просто казвам, че за мен подобно поведение показва липса на елементарно възпитание. Но щом има кой да го търпи...
Чудя се само как такава мила и приятна жена е възпитала подобен син. Може би поведението на бащата има пръст. Ако и майка му цял живот е търпяла подобно отношение, нищо чудно, че сега обича Ели и ѝ е приятна компанията ѝ.

# 400
  • Мнения: 1 295
Никой не ти е длъжен Гочевице! Прибирай си го на тихо, както правех с първото и правя с второто си дете. Това, че си родила не значи, че целия свят ти е длъжен. Ей, тея ИГ майки много досадни бе!

# 401
# 402
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
И аз не видях нищо подигравателно. Просто се шегува. Никога ли не са се шегували с вас когато не ви е позволено нещо. А и те са си достатъчно близки, за да могат да го правят. Ако беше с някоя приятелка и тя така се шегува с нея пак ли щеше да е гадно.
На мен мъжа ми колко пъти се е базикал когато не трябва да ям и пия нещо преди някакво изследване, че вече не помня. И не съм го приемала като обида или егоизъм.
А и Ели самата го е помолила да я идва, сега ако е нещо по сериозно едва ли ще я остави. Ако не е имало (като в случая майка му) 100% той щеше да бъде там.

# 403
  • Мнения: X
Много ми е любимо, когато такива като Мона държат да се пази тихо около бебоците им в заведенията и се сърдят, когато някой дръзне да рискува сънят на мамин златен.

# 404
  • Мнения: 46 489
Ако беше с някоя приятелка и тя така се шегува с нея пак ли щеше да е гадно.
Естествено.
Какво значи нещо сериозно? Пълната упойка е повече от сериозно нещо. И не трябва някой да те моли да идваш.
Явно съм от друга планета...

Общи условия

Активация на акаунт