Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 729
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 666
Много ми харесвам видеата на Елица. Вчера гледах видеото, в което подготвяше изненадата за РД. Толкова труд е положила и дала от себе си, за да направи празника незабравим. Дано Майкъл нистина го оценява.
Колкото до операцията може да е имала нужда от женска подкрепа. В такива моменти мъжете не са най-добрата компания, защото не могат да вникнат в същината на проблема. Моят мъж в такива ситуации се държи просто идиотски и не го понасям. Предпочитам майка ми да бъде с мен. Колкото до раждането, там емоцията е съвсем друга и според мен мястото на мъжа е до раждащата му жена.

Радвам се, че майката на Майкъл е била до Елица и я е подкрепяла. Дано да продължат хармоничните им отношения.

# 421
  • Мнения: 257
Спомням си как той на стори опита нещо, сготвено от нея, и реагира много емоционално и изрази колко му харесва. Много се задълбочихме в отношения, които очевидно са ок за Ели.

И пак да кажа - не всеки мъж (всъщност повечето, които аз познавам) не са за АГ отделения и не разбират емоциите ни в такива моменти. Тя си го познава и е преценила. Казва си във видеото: "няма смисъл и той да е там".

# 422
  • Мнения: 46 430
Отделението няма значение. Но докато ги приемаме за много крехки създания, ще си мислят, че жените отиват там на СПА процедури.
В крайна сметка всеки си преценява, просто според мен Ели не е имала избор кой да е до нея.
Дори нямаше да коментирам влога, ако не беше това със закуската...

# 423
  • Мнения: X
Ако чуете сестра ми и мъжът и как си приказват и как се шегуват един с друг, ще си помислите, че нито се уважават, нито се обичат. Хуморът им е такъм и на двамата, просто са се намерили.

Не видях нищо подигравателно в поведението на Майкъл към Ели, а аз не съм му фенка и само си търся повод да го наплюя Laughing, така че не бих спестила, ако ми се стори, че има нещо неуважително. Според мен просто е неуверен пред камерата и реакциите му са такива.

А пък и смятам, че мястото на мъжа не е при гинеколога с жена му, особено ако има работа. Аз също не искам моят приятел да ме придружава при джипи, гинеколог и зъболекар, каквито и манипулации да ми правят.

# 424
  • Мнения: 46 430
Ако чуете сестра ми и мъжът и как си приказват и как се шегуват един с друг, ще си помислите, че нито се уважават, нито се обичат. Хуморът им е такъм и на двамата, просто са се намерили.
Едно е да са така по принцип и съвсем друго да е инцидентно.

А какво искаш ти или аз, няма особено значение в случая, на Ели са ѝ казали, че трябва да има с нея човек, който след това да я прибере, защото не трябва сама да щофира.

# 425
  • Мнения: X
След като мъжът и върти бизнес, защо майка му, която очевидно я обича като родна дъщеря, да не е с нея и да я прибере? Каква е разликата?

# 426
  • Мнения: 6 604
Махаха ми полип и на мен.
И мен трябваше някой да ме прибере след това.
ММ ме заведе, след като се събудих напълно и ми разрешиха да си тръгна, дойде да ме вземе.
Добре, че е темата да Усъзная, че не го е грижа за мен. 😳😭

# 427
  • Мнения: 3 743
Той и принципно шофира, където и да ходят, тя не е активен шофьор. Според мен майка му е била тази, която е настояла, ако не се лъжа и Ели това каза. Майкъл в случая е уважил общото им решение, по-грубо би било даже да направи както на него му скимне, било то повлиян от порядки или за собствено спокойство.

# 428
  • Варна
  • Мнения: 3 017
След като мъжът и върти бизнес, защо майка му, която очевидно я обича като родна дъщеря, да не е с нея и да я прибере? Каква е разликата?
Няма, просто се търси под вола теле Simple Smile

# 429
  • Мнения: 46 430
След като мъжът и върти бизнес, защо майка му, която очевидно я обича като родна дъщеря, да не е с нея и да я прибере? Каква е разликата?
Разликата е в това, че никой не ѝ е дал избор. Майката е настояла, защото ѝ е станало неудобно от безразличето на сина си, което той демонстрира по принцип, не само в този влог.
Харесвам Ели, но направо ми е неудобно да гледам как се държи с нея, затова и не я следя, но този път ми стана любопитно заради коментарите тук и надникнах. Повече няма да правя тази грешка.

Скрит текст:
Махаха ми полип и на мен.
И мен трябваше някой да ме прибере след това.
ММ ме заведе, след като се събудих напълно и ми разрешиха да си тръгна, дойде да ме вземе.
Добре, че е темата да Усъзная, че не го е грижа за мен.
Нямаше да го е грижа, ако за него това  екато всеки друг ден, а ти се оправяш, както можеш.

# 430
  • Мнения: 6 843
Моят приятел дойде с мен като ми вадеха мъдреците, понеже ме беше страх, ама не ми помогна особено да чака в чакалнята. Бяха ми казали предварително, че може да влезе в кабинета, ама на момента не стана. Сигурно, ако беше влязъл, щеше д припадне, де, защото не искаше да излиза единият от пустите зъби.
Аз, макар да не съм съгласна с Не се сърди, че Майкъл е егоист спрямо Елица, съм съгласна, че много се щадят някои мъже. Тук не било за тях, там не било за тях, това не ги интересувало, онова не било тяхна работа... Според мен точно на евентуалния ми мъж му е работа какво ми оперират и режат от мен. На кого другиго, ако не него? И как ще разбере какви са ми емоциите, ако изхождам от теорията, че не е за него и е твърде фин и крехък.
Честно казано не си представям, ако на някой мъж му има нещо на простата, жена му да каже (или и другите жени да кажат), че не е нейна работа, понеже не разбира от простати.

# 431
  • Мнения: X
Уфф, Мона е рядко противна личност. Освен като излезе наследникът навън всичко живо да шепти и ходи на пръсти. Като не ѝ е угодно прав ѝ път у някое село насред полята, само щурците ще ѝ пречат. Като иска инстаграмска салата ще търпи шумотевицата на центъра, аман от хора, дет не виждат по далеч от носа си. 😡
И кой я кара да ходи в шумно заведение със спящо бебе Laughing

# 432
  • Мнения: 35 069
След като мъжът и върти бизнес, защо майка му, която очевидно я обича като родна дъщеря, да не е с нея и да я прибере? Каква е разликата?
Няма, просто се търси под вола теле Simple Smile
Абсолютно! Не е драма, че не е бил с нея в деня на Операцията

# 433
  • Мнения: 878
След като мъжът и върти бизнес, защо майка му, която очевидно я обича като родна дъщеря, да не е с нея и да я прибере? Каква е разликата?
Разликата е в това, че никой не ѝ е дал избор. Майката е настояла, защото ѝ е станало неудобно от безразличето на сина си, което той демонстрира по принцип, не само в този влог.
Харесвам Ели, но направо ми е неудобно да гледам как се държи с нея, затова и не я следя, но този път ми стана любопитно заради коментарите тук и надникнах. Повече няма да правя тази грешка.
Все съм чела свободни съчинения, ама това би всичко Joy

# 434
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Галя и тя почна да плюе, ама сега е Zara. Кой знае скъпоценния й Тони къде се е спънал Grinning

Общи условия

Активация на акаунт