Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 986
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 743
Ние точна хронология за това, кой какво е настоял първо нямаме. Ели във видеото каза, че отдавна са се уговорили, че майка му ще присъства на процедурата. Като са говорили (вероятно) майка му е казала, че иска тя да отиде с Ели вместо Майкъл, от така написаното по-горе излиза, че тя е хвърлена на кучетата и майката се е смилила над нея. Едва ли не звучи, че Майкъл я спуква от бой и подигравки, я тя милата търпи. Всички сме различни Ели си е по-сервилен тип, на някои хора им е повече кеф да дават отколкото да получават и го правят освен за другите и за себе си.

# 436
  • Мнения: 257
То не е съчинение по картинка тука вече, а съчинение без картинка дори. Не знаем ние кой какви избори дава на Ели. Направо станаха смешни фантасмагориите вече.

Явно забравихте сторитата след операцията на Ели и чатът с Майкъл, който бе пуснала.

# 437
  • Мнения: 4 378
Като видях как се гавреше на закуска с нея, отношението му е повече от ясно. Щом не е на неговия гръб, не е нищо.
Не бих се отнасяла така, дори с непознат човек, камо ли с най-близкия ми. Прочетих тук и си мислех, че е нещо преувеличено, но просто не можах да повярвам на очите си.

То трябва да стане някой инцидент, та медиите да пошумят и хората да разберат, че малките деца трябва да пътуват срещу посоката на движение.
https://www.youtube.com/watch?v=Sg5i9YInU64
Инциденти стават непрекъснато. Взети са предвид при проектирането на столчетата и писането на инструкциите.
Скрит текст:
На тези месеци краката на моето дете опираха в задната седалка и можеше да се получи изкълчване дори при лек инцидент. Избрахме столче за над 9 кг и го сложихме според инструкциите, напред.
Като новородено и по-малка си е била винаги в кошницата, назад, въпреки че тогава дори нямаше закон. Държа на безопасността и това беше съзнателно решение.

Чак пък да се е гаврил. Закачка. С мъжа ми сме си правили такива ''гаври'' толкова години вече.
По-добре изкълчен крак при катастрофа, отколкото счупен врат според мен, но всеки родител сам да си преценява. Моите пътуваха срещу движението, докато имаше столчета да им стават и се обърнаха като бяха на 4 години.

Ето и една истинска история, разказана от един дядо на 18-месечно дете:
https://www.youtube.com/watch?v=Q8gU9zzCGA8
С което приключвам темата. Дано инфлуенсърките с деца да четат тук.

# 438
  • Мнения: 286
Относно Мона,никой от цялото заведение не и е длъжен да пази тишина. Със спящо бебе се стои вкъщи,навън не можеш да стоиш и да се сърдиш на някой,че не е пазел тишина. Обратното и с ревящи деца. Аз лично нямам проблем да не ми е много приятно,но разбирам родителите на които не им лесно и видимо правят забележка на детето си. Моята най-добра приятелка открито не понася ревящи деца,но не е седнала да се цупи или качва сторита в инстаграма,че някое дете реве. Замълчава си тихо. Никой не е длъжен да се съобразява с нейно величество Мона.

Ели не видях да е тъжна от шегата на Майкъл. Опитваше се да я разсее,защото със сигурност и е било сдухано. Майкъл не обича да го снимат според мен затова изглежда такъв. Моят мъж е същия види ли камера не му става много приятно. Не че не я обича,или се държи гадно.

# 439
  • Мнения: 307
Пепе освен всичко друго, изглежда завистлива и малко злобна...сякаш иска да покаже щастлив живот на всяка цена - кому е нужно не знам ?!? Майкъл на Ели ми изглежда като типичен женкар с любовници и перфектна съпруга, която му е удобна и се грижи за него прекрасно. Някак тъжна ми изглежда тя въпреки усмивката . Той е млад, изглежда добре, има бизнес и е апетитна хапка за засукани мацки, на които едва ли отказва...Вкъщи го чака мила и хрисима жена, изчистила му, сготвила му и го гледа право в очите и му е удобна...Така ми изглежда и дано да греша. Желая им щастие !

# 440
  • Мнения: 3 972
Мм също като види камера и фейса му се сменя затова на всички снимки е като убиец,да не говорим че за 8 г имаме 10 снимки на кръст и то измолени от мен...

# 441
  • Мнения: 4 378
Не стана ясно кое точно го прави да изглежда като женкар с любовници. Явно успешния семеен бизнес. На мен изобщо не ми изглежда като такъв, а като съвсем нормален, скромен и трудолюбив мъж. Какъв е той знае само Ели, разбира се.

# 442
  • Мнения: 307
Не стана ясно кое точно го прави да изглежда като женкар с любовници. Явно успешния семеен бизнес. На мен изобщо не ми изглежда като такъв, а като съвсем нормален, скромен и трудолюбив мъж. Какъв е той знае само Ели, разбира се.
Целият му образ, просто на такъв ми прилича...

# 443
  • Мнения: 257
Не всеки поддържан и симпатичен мъж с пари е женкар. Какъв е Майкъл, знае само Ели.

# 444
  • Мнения: 307
Разбира се, че не всеки е такъв. Но той ми изглежда точно такъв типаж, а тя го гледа в очите и прави всичко възможно да го задържи...Така ми изглежда и никак не означава, че съм права.

# 445
  • Мнения: 6 604
Не всеки поддържан и симпатичен мъж с пари е женкар. Какъв е Майкъл, знае само Ели.
Като чета някоЙ потребителки, май те знаят по - добре и от Ели. 😜
Горката жена, жива да я оплачеш - толкова сервилна, готова да му угоди, а тоя женкар така да се гаври с нея.
Тъжна била - след такава процедура да седне да се хили като Пепе ли?
Съвсем нормална двойка ми изглеждат.
Иначе и двойки, които се обичат пред камерата, редят любовни обяснения, а после се разделят и не могат да се гледат въобще не съществуват. Нееее. 😜

# 446
  • Мнения: 307
Не всеки поддържан и симпатичен мъж с пари е женкар. Какъв е Майкъл, знае само Ели.
Като чета някоЙ потребителки, май те знаят по - добре и от Ели. 😜
Горката жена, жива да я оплачеш - толкова сервилна, готова да му угоди, а тоя женкар така да се гаври с нея.
Тъжна била - след такава процедура да седне да се хили като Пепе ли?
Съвсем нормална двойка ми изглеждат.
Иначе и двойки, които се обичат пред камерата, редят любовни обяснения, а после се разделят и не могат да се гледат въобще не съществуват. Нееее. 😜
Тъжна не след процедурата, а почти винаги така изглежда ! И да - готова е да му угоди и го прави постоянно. Полага огромни старания, за да му угажда, а отсреща май той не отвръща със същото...

# 447
  • Мнения: 4 690
Леле...смях в заведение, веднага вадете гилотината 😒 Айде да се подразниш, добре - разбирам , но да нямаш усет, че не е нормално да се оплакваш на глас и още повече да го публикуваш в интернет, вече е прекалено.

Колкото хора, толкова и мнения. Важното е в живота да се събереш с човек, който мисли като теб. Гледайки Майкъл и Ели, виждам млада, влюбена и хармонична двойка. Закачката със закуската е нещо напълно нормално според мен и излишно се драматизира. В болницата също да отиде майка му е по-разбираемо, отколкото той, най-малкото при нужда няма да може да и асистира с обличане и разни други подробност. Наистина се правят преразкази и съчинения на поразия.
Млад, красив и успешен мъж...ми да, трябва да му има нещо, това не е нормално 😊
Цялото семейство изглежда много свястно и задружно и смятам, че Ели е късметлийка с тях. Харесвам я много и и пожелавам да е щастлива.
Видеата са с много добро качество и съдържание, нищо общо с другите родни величия.
Сигурна съм, че и видео с определен цвят храна би направила качествено и дори би ми било интересно, защото ще измисли някакви по-засукани "хапвания".

# 448
  • Мнения: 6 604
Май, май.... 🙄
Това е твое мнение, всеки има право на такова.
Ще поживеем, ще видим. 😜
На мен лично ми допадат като двойка. Много повече от новата влогърка от София ден и нощ, или Пепе и половинка.
И двамата ми изглеждат като напълно хармонична двойка.
Кой на кого угажда повече едва ли може да знаем от изрязани моменти.
Поне не е започнала да се снима с огромните букети рози, уж подарени от любимия.

# 449
  • София
  • Мнения: 17 773
Отделението няма значение. Но докато ги приемаме за много крехки създания, ще си мислят, че жените отиват там на СПА процедури.
В крайна сметка всеки си преценява, просто според мен Ели не е имала избор кой да е до нея.
Дори нямаше да коментирам влога, ако не беше това със закуската...
Абсолютно. НСЧ винаги е споделяла, че с мъжа ѝ си делят нещата- и усилия, и взаимност в отношенията.
Винаги съм се дивяла как все още има сума хора, които го смятат за "пресметливо" и "опит да не се минеш". Жените да нямат простата или тестиси, ама ако има нещо на мъжа им, четат, интересуват се, подкрепят. Те как могат да се държат подобаващо за мъжки неща? Мъжете все не разбрали, все не можели да вникнат. Ми не искат, не им пука толкова, че да вкникват и просто жените са свикнали. Изключвам тези, които и за себе си не реагират особено, защото има такива. Не им пука че са болни, дума не обелват, ходят си на работа чинно и гледат да не притесняват близките. Ама този чак във видеото разбрахме, че е болничък на една по почивките. Горканчото настинал и олеле тя го питаше ама как си, ама днес по- добре ли си.

Общи условия

Активация на акаунт