Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 047
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 2 666
Да, да, готвенето е като пример за нещо ново, неразбираемо, което го пише в книгите, ама докато не си го усетил сам, нищо не разбираш.

Та така и с физиката, два различни пола сме все пак, простия, не медицински образован човек разбира с примери, в които да си се представи. Едно е човекът до теб да съпричастен, съвсем друго да разбира буквално през какво преминаваш. По друг начин се чувстваш, когато знаеш, че си истински разбран, не случайно повечето жени като родят си викат майките при тях в началото, защото мм колкото и да е щастлив и да те обича, никога няма да знае какво е да си майка и да е почувствал раждането.

Бременна не съм била, ама много се дразня като чуя някои мъже да казват: бременни сме. А стига бе? Ми че ти си медицинско чудо мой човек. 😁

Сега се сетих за един преглед по време на първата ми бременност. Лекарят ме пита дали усещам бебето, аз съответно не го усеща и отрекох. В този момент мъжът ми гордо се изпъчи и заяви, че той го усещал. В погледа на лекаря и акушерката прочетох "идиот" Grinning

# 466
  • Мнения: X
Може би Ели е искала, докато е разкрачена на магрето и упоена, възлюбеният да не е до нея. Може би и е трябвала женска, майчина подкрепа, докато са и гледали по отверстията.Thinking
А тя, че е прекалено сервилна, това е видно, но имайки предвид нещастията и в живота, е донякъде разбираемо.
А има и такива жени, които обичат да обгрижват всичко около себе си.

# 467
  • Мнения: 3 020
Да изместя малко фокуса:

ГеритУ - все едно с пеньоар е отишла на море. Ивана не показваше ли и тя една такава "сексапилна" дрешка?



Полина не разбирам хвали ли се, оплаква ли се?



# 468
  • Мнения: 3 977
Съпричастността е много важна,но ние жените я разбираме различно от мъжете,имам подобна интервенция на която мъжът ми ме закара сутринта и ме взе следобед,за него това е подкрепа,във времето когато ме е изнервял съм му казвала че в този важен момент за мен не му е пукало,а той ми е казвал че и на мен не ми е пукало защото нито съм му се оплакала,нито съм охкала,нито съм плакала,и той така го възприел...

# 469
  • Мнения: X
И аз не мога да схвана хвали ли се или ще се оплаква?

# 470
  • Мнения: 630
Пепе има ново видео - хелоу!?! Аз ще го видя малко по-късно. Тръпна.

# 471
  • Мнения: 4 352
На мен ми се струва, че преувеличавате.
Първо - Мона с бебето, личи си, че го е качила за шега, тип meme.
Второ - Майкъл и Ели - личи си, че го прави за майтап, закачка с най-добронамерен контекст. Аз тук съм най-големият антифен на Елица (допринася величаенето й тук между другото), но определено това беше симпатично. От страна и на двамата.

По повод присъствието на Майкъл (и на мъже като цяло) на операцията - забравяте и един много важен фактор: женската суета. Със сигурност тя не иска той да я вижда в такава светлина, едно е видео или разказ, друго си е на живо. За мен си е напълно в реда на нещата.

# 472
  • Мнения: 630
И аз не мога да схвана хвали ли се или ще се оплаква?

Никога няма да разберем 😂

# 473
  • Мнения: 3 977
Това Гери ми е адски антипатично,каквото и да сложи все тая,не намирам никаква харизма в нея..

# 474
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Само да кажа че нещата с които се хвалеше Полинка много са провиснали нещо,макар че имам предвид, че кърми, пак ми се вижда много!
Пепке,Пепкеее,така ли се прави душицо..Фичето духна и ти айдеее развя полата.😄
Как пък една дума не каза за него,освен в началото и при бургера.

Това с Ели,няма да го коментирам защото според мен си е строго индивидуално при всяка една жена и двойка.

.
.

# 475
  • Мнения: X
Ох, Полина пак набляга на ц*ците.
А Гери е толкова посредствена...голяма скука.

# 476
  • Мнения: X
Не разбрах какво точно ни показва г-жа Полинария - колко е дебела, или колко е слаба?!?!?! Thinking

ГерчитУ този тоалет не знам откъде го е изкопала, малко е като еротичен костюм, но щом държи да го носи на плажа, поне да беше в някакви актуални светли тонове, и да го беше скъсила, за да не се влачи по земята. Не се научиха значи, че това, че на манекена стои добре, не значи непременно, че ще им подхожда.

# 477
  • Мнения: X
Госпожата казва, че има ГЕН, яде филия с авокадо и яйце и се разхожда по събития, аз така го разбрах.

# 478
  • Мнения: X
Тая филия точно на дупарата и се е лепнала виждам. Явно яденето е ежедневно.

Пепе - Полинария : 2 - 0

# 479
  • Някъде там
  • Мнения: 16 054
Госпожата казва, че има ГЕН, яде филия с авокадо и яйце и се разхожда по събития, аз така го разбрах.
Хвали се.Според нея се е събрала и прибрала много за две седмици 😄
Тя не че някога е спирала да се хвали.
Аз да питам "букви" всеки ден?😄

Общи условия

Активация на акаунт