Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 996
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 743
За чие хранене става въпрос? Ако е за нейното, да беше писала и дишане и изхождане, то също допринася.😁 Добре изглежда, но и аз не вдявам смисъла на поста.

# 481
  • Мнения: X
Сигурно иска да каже, вижте ме колко бързо се възстановявам след раждането. Уху! Само че изглежда по абсолютно същия начин като преди това, единствено коремът и е по-малък.
Бетонира си спомена жената...

# 482
  • Мнения: 6 872
Сигурно иска да каже, вижте ме колко бързо се възстановявам след раждането. Уху! Само че изглежда по абсолютно същия начин като преди това, единствено коремът и е по.малък.
Сега трябва да завалят коментарите колко добре изглежда и как се е получило.

# 483
  • Мнения: 4 690
Явно има някаква тенденция  при жените на възраст около 28-32(наборките ми). Освен всичкото влогър, което роди последните  година - две и ни натрапваше прекрасната си фигура след раждане, подобно нещо наблюдавах съвсем наскоро при две мои познати - чупки на стори в месинджър, придружени от дълъг и прочувствен текст как видиш ли, която прясно родила не е положила усилия, тя не е отслабнала ....забележете 2 седмици след раждането (точно като Полина 😂). Някакъв синдром на това поколение ли , или просто преди жените са нямали фейсбук и инстаграм за изява и са се фукали просто пред "колежките" в кварталния парк.
Моите познати и двете са страшни мацки, трениращи и наистина 2 седмици след раждането имат 5 пъти по-хубаво тяло от моето, но кому е нужно в този важен момент да крещиш "Виж ме! Завиждай ми!".

# 484
  • София
  • Мнения: 17 773
Главата обикновено се наанся 7-8 пъти в тялото. При Гергана изобщо не е така.

# 485
  • Мнения: X
Главата обикновено се наанся 7-8 пъти в тялото. При Гергана изобщо не е така.


Гергана винаги е имала много странно непропорционално тяло.
Гледате ли и фитнес подвизите в инстаграм? Формата и е толкова зле при повечето движения, че се чудя кой и е треньор? А тежестите, с които тренира, ми се виждат много леки, особено упражненията за крака. Със същия успех може да действа и без уредите

# 486
  • Мнения: X
Айдееее тръгна ни на чехли и сандали. Ама така е на детето чехли за 30лв на майката от 100.

# 487
  • Мнения: 72
Полина бързо се възстановява, верно. Днес й видях едно стори, на което скача. Аз съм 40 дни след естествено и още не мога нормално да ходя, а тя след секцио все едно не е раждала.

# 488
  • Мнения: 2 323
Мда, аз й драснах под видеото с лицевите опори, че трябва да си сиктирдоса треньора незабавно. (учтива бях де, написах точно къде греши) иначе браво за старанието, да се хвърлиш от нищото в тренировки 5 пъти седмично не е никак лесно. И изненадващо готини рецепти показва, в правилна посока е.

Теди, извинявай, ама се заяждаш все едно деца не си имала. Естествено, че лапето ще има евтини обувки, нали след 6 месеца вече няма да му стават? 30 лв даже са му много за джапанки. А мама с кеф може да изръси и 200, ако иска - като ги пази, ще й стават и ще ги носи и след 10 години. (точно тя не, че гледам е яко по тренда, ама принципът е важен)

# 489
  • Мнения: X
Гергана ще прави мускули... Около 100 години ще са и нужни с това темпо.
В профил наистина няма никаква брадичка, не я бях виждала, признавам си.

Скрит текст:


Любовта на невръстните и фенове ще ме разплаче
Скрит текст:

Клековете и са ужасни, цялото и тяло се навежда от кръста надолу, тая чупка трябва да я коригира, защото буквално кръст няма да и остане. Коленете и са също някъде в небитието. Изтръпвам като я гледам. Това не е клек...

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 22:35 от Анонимен

# 490
  • Мнения: X
Пуснах Пепе.
Не, не мога да ви отговоря защо. Пуснах я.

2ра минута - Пепе обяснява как се прави презентация. Добре, за 12 годишните й последователи сигурно е полезно. Толерантна съм.

3та минута - ще облече тази "блузичка, която е супер сЛЯдка". Поличка, панталонки, сандалки. Отивам да драйфам и се връщам да гледам.

4та минута - презентацията в Клуб на Докера - говори за креативността. Като ставаме възрастни, спираме да сме креативни. И нещо за Сиена. Прескачам я, защото иначе ще напиша някои много цветущо-креативни неща.
"Креативността ни се кастрира, само ако позволим да се случи". Върнах го два пъти, за да се уверя, че нямам нужда от промивка на ушите.

Пепе се снима с деца. Креативно виждаме как се врътка за бумеранг. Гръмпи да погледне и да се учи.

8-9мин. Пепе в Англия. Рови някакъв бургер като кокошка и не може да повярва какво ще яде. Явно бургерът е без авокадо.
Пепе ляга да спинка. Аз лягам да се гръмна.
Минутка за реклама на нещо за тен.
Пропускам, защото искам да съм бяла като аристократка.

15 минута - сватбата. "He help me graduate". Не, миналото време не съществува за Пепе. Загубих 3 мозъчни клетки. Защо учих езици навремето?
Върти се като пумпал, повдига воалите на роклята.

"Веуи буитиш" - very British
Била на food market и се чувствала местна. Чудя се как ли се чувства на Женския пазар...
За Гранде финале - откраднатия куфар, благодарим на момчетата от рпу - то, грим с подръчни материали и тн.

# 491
  • Мнения: X
bambinnah, въобще не съм имала намерение да се приеме като заяждане, защото не е. По-голяма част от коментарите ми са чисто иронични, просто си губя времето и ми е супер забавно, не искам да се впрягам.
Интересен ми е единия коментар под снимката на ГеритУ:
"......с каква цел ....." т.е. има се предвид във фитнеса с каква цел ходи....

# 492
  • Мнения: 6 872
Майко мила, на Пепе можеше и да и повярвам на обясненията и за презентациите, ако не бях видяла как презентира. Разхожда се и сочи към слайдовете с пръст?! Честно, няма пари за едно малко дистанционно с лазер ли тази жена, която уж това работи? Облеклото и е потресаващо освен ако не е промоутърка на дискотеки на Слънчака. А самата и презентация беше връх на презентационното изкуство, което учихме по ИТ в шести клас.

# 493
  • софия
  • Мнения: 2 908
Според мен отношенията на Ели и Майкъл са хармонични. Не мисля, че той не е грижовен спрямо нея.

# 494
  • Мнения: 1 870
Майко мила, на Пепе можеше и да и повярвам на обясненията и за презентациите, ако не бях видяла как презентира. Разхожда се и сочи към слайдовете с пръст?! Честно, няма пари за едно малко дистанционно с лазер ли тази жена, която уж това работи? Облеклото и е потресаващо освен ако не е промоутърка на дискотеки на Слънчака. А самата и презентация беше връх на презентационното изкуство, което учихме по ИТ в шести клас.

аххаха и аз гледам презентацията в момента.

Поне в предишната част, където обясняваше как се подготвя, си призна, че рецитира и е измислила какво да каже предварително. Не, че не го знаем всички тук- виждали сме не едно интервю, където си личи толкова много. То не са пози и театралничене и заучено, изкуствено говорене. Опорни точки имала, милата.... Satisfied

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 23:03 от Yogurina

Общи условия

Активация на акаунт