Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 026
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 17 775
Пак не сте разбрали. Основният плюс, заради който са спестили, е че са работили с клиенти с отложено плащане! Ей това е!
Демек нулева финансова дисциплина?

Ха, и образование няма. Знам я тирадата за хартийката, ама за мен това е = самозванец. Освен ако не е самороден гений.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 01:38 от The Catcher in the Rye

# 871
  • Мнения: 6 930
Гледах новото видео за дома на Звезделина. Честно казано, не ме подразниха с нищо, добре беше структурирано като информация. Но оставам на мнението, че предишните видеа бяха подвеждащи. Банята продължава да ми се струва не съвсем оптимално оползотворена по начина, по който са поставени душа и ваната, но щом ги кефи, живи и здрави. Също и дивана на второ гледане не ми допадна, мисля да си купя друг. Sunglasses И имам чувството, че който седи в средата, ще пропада между двете възглавници, нали са отделни части някак...Като цяло ми липсват книги/библиотека и малко арт по стените, все още стои много каталожно. Тези двамата имат шанс да са интересни и приятни за гледане, дано верно не почнат да ни "взимат" с тях на брънчове и събития, както някой им е коментирал. И да не станат поредния спонсориран от Сефора и Шиин канал.

# 872
  • Мнения: 35 109
Аз тази баба не я разбрах. Значи, хем душ, хем вана и две мивки... Те винаги заедно ли ще влизат в банята??

# 873
  • София
  • Мнения: 17 775
Пуснах си го и аз. Изкушихте ме. От това, което казаха, останах с впечатление, че нямат специален бекграунд, а хората, които са ги отгледали, са били доста работливи и отрудени. На техния фон тези двамцата са поредните лаладжии, които се възползват от малуомното съотношение в България между определени професии и заплащане.
Изхилих се здраво на "и бях на касата на НБУ, бяха ме приели". Че то има ли такива, които не ги приемат. За мен винаги е бил и ще бъде не иновативно място, на което има интересни специалности, по които преподават добри преподаватели на хонорар, както го рекламират, а сбиртокът на некадърниците, които никъде другаде не ги приемат. Сори нот сори. Тук също издава манталитета на българина- бедни, едвам свързвали двата края, събирали за прахосмукачка, ама синчето в НБУ? Ми държавните такси за теоретичните специалности за по 300-500лв годишно.

# 874
  • Мнения: 6 930
Ами с оглед на това, че са го "приели" и идва от скромно семейство, може би все пак е постъпил правилно, че не се записал в НБУ. За фотография специално смятам, че в Бг НАТФИЗ остава мястото, но пък там явно не е бил "приет". Все тая, има хора, които наваксват знанията от  формалното обучение и без университет, и без да са гении, хора всякакви. Естествено това не важи за всички професии, но в техните определено е възможно. Малоумно съотношение на заплащане  има навсякъде, те нямат вина за това, а и поне не изглежда като да ги мързи като някои други влЬогъри. Чакам Пепона да направи такова видео като приключат с ремонта, да каже кое откъде е и колко години е работила, за да спести Laughing

Peacock love -баба му живее на долния етаж, къщата е тяхна цялата. Двете мивки не е лоша идея, ако и двамата стават сутрин да се оправят по едно и също време. Също, душ и вана отделно ми харесва, ако имаш мястото, то ясно, че няма да се ползват и двете заедно винаги. Но доста място са остава неизползваемо, според мен, заради формата на ваната и както е поставена.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 03:10 от tuali

# 875
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, в техните среди е окей. Тръгна ми още едно видео, където им взимат "интервю" и отговарят на въпроси за връзката си. Постоянно го прекъсваше и докато той отговаряше, нямаше ответна реакция- да го гледа, да се вслуша. И вкара някаква тъпа шегичка за негова сметка. Абе, има нещо нахално и арогантно в нея. Момчето сякаш изглежда по- свястно.

Не е навсякъде, почти никъде в ЕС лекарите, дори начинаещите, не взимат колкото касиерките и никъде тия по кол центровете не взимат колкото хората с професия. България- страната на неограничените възможности и повече фрийлансъри, отколкото БВП на глава от населението.

# 876
  • Мнения: 6 930
Мда, има малко нещо принцеско в нея, но не съм сигурна на 100% още, ще видим. Мен това ми направи впечатление в предното видео, дето показаха къщата, когато тя влезе и уж видя всичко за пръв път и ахкаше и охкаше. Помислих си, че или е супер фалшива тая реакция, или момчето е изнесло на гръб целия ремонт почти сам (докато тя е пазарувала фототапет и вана примерно) и тя наистина сега за пръв път го вижда готово.

# 877
  • USA
  • Мнения: 7 289
На мен пък двамата са ми много симпатични.Харесали са нещо и години наред си го работят с постоянство.Не виждам проблем с това,че няма диплома,самоук фотограф си е(навярно се занимава и друго) и работи много добре от това,което виждам в социалните мрежи.За това дипломи не трябват,а да се четат книги и да се практикува.

Изненадана съм,че и двамата са от скромни семейства,не може да бъде?!За нея съм си мислила,че има солидни финанси зад гърба си.Там,където сега живеят ми изглежда много тихо и приятно местенце,предполагам,че е Драгалевци.Те не сключиха ли брак наскоро?

# 878
  • Мнения: 2 655
Според въпросната Звезделина, причината да не е яла пържени филийки,  мекички, компоти...е, че не е имала баба на село, при която да отиде лятото...Bowtie

# 879
  • Мнения: X
Тъкмо ще сефтоса новата кухня. Не е толкова сложно да направи едни филии или мекици. Joy

Ох, тези инфлуенсърки са тотално out of space, живеят в някакъв измислен свят и се чудя как оцеляват в реалния. И на Валери влога гледах.... Rolling Eyes Това момиче не е в час. 

# 880
  • Русе
  • Мнения: 1 095

Ioana Ivanova
преди 1 ден
Silikon li imash v ustinite ot predi ili hialuron


Adriana Parvanova
преди 1 ден
Ioana Ivanova хиалурон отпреди години Wink

Този хиалурон не се ли разгражда? То е ясно,че тя прекалява, ама ..... Поне ми харесва,че е естествена в тяло, мислех,че има силикон в бюста.

# 881
  • Мнения: 35 109
Абе, мекиците не са никак проста работа... Ама все пак, тъпо оправдание

# 882
  • Мнения: X

Ioana Ivanova
преди 1 ден
Silikon li imash v ustinite ot predi ili hialuron


Adriana Parvanova
преди 1 ден
Ioana Ivanova хиалурон отпреди години Wink

Този хиалурон не се ли разгражда? То е ясно,че тя прекалява, ама ..... Поне ми харесва,че е естествена в тяло, мислех,че има силикон в бюста.
Това за мен не е хиалурон, а силиконово олио или нещо от сорта.

# 883
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Много се смях на последното видео на адашката за ,,ботокс в устните,, и как приличали на прасета Laughing Animal Pig

# 884
  • Бургас
  • Мнения: 55
Валерие ми е страшно инфантилна.Гледала съм нейни видео,но има нещо в нея което не ми допада и не е само провлачения начин на говорене.Шоповци нали си бяха големи приятели с Петканови,видяла жабата,че подковават коня и тя вдигнала крак са ми малко а тази г-ж Шопова също ми е неприятна изглежда ми агресивна и властна,Пепе след снимане на раждането си изобщо й не я поглеждам безлична ми е забелязвам,че имаме доста и влогъри,блогъри и т.н и все повече глупави ведеа ям само определен цвят,вечерна рутина 🤦♀ после се сърдят,че има хейт.Има една Гери Петкова в тубата постоянно ми излизат нейни видеа и те са само за ям зелена храна, ям в ИКЕА,ям на Луната 🤷🏼♀

Общи условия

Активация на акаунт