Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 029
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 885
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Това за мен не е хиалурон, а силиконово олио или нещо от сорта.
Всъщност няма значение с какво е решила да си прави патешка уста...ама защо лъже хората? Хиалурона между 6 и 8 месеца се разгражда- пък тя видиш ли го била слагал преди години... Айде бе.

# 886
  • Мнения: 27


Честито завръщане на Филип!

# 887
  • Мнения: 6 930
Това за мен не е хиалурон, а силиконово олио или нещо от сорта.
Всъщност няма значение с какво е решила да си прави патешка уста...ама защо лъже хората? Хиалурона между 6 и 8 месеца се разгражда- пък тя видиш ли го била слагал преди години... Айде бе.


С времето, колкото повече хиалурон си слагал, толкова по-дълго трае и се натрупва един вид. Тоест, наистина може и повече от година да не е слагала. Отвратително ѝ изглежда устата, ако бях на нея бих отишла да ми я върнат в предишния вид с ензим.

# 888
  • Пловдив
  • Мнения: 869
В такъв случай се е поуляла в количествата ако е така.

# 889
  • Мнения: 1 695
Айдеее Филяка е изместен от Фичо 🤷🏼♀

# 890
  • Мнения: 3 794
Айдеее Филяка е изместен от Фичо 🤷🏼♀

Това, че го в тагнала означава, че се е прибрал ли? Не, че ми е зор, ама за мен не е голямо доказателство 🤪
И аз вчера тагнах ММ във фейса на едни снимки, пък той пътуваше към София в този момент 🤷♀

# 891
  • София
  • Мнения: 2 666


Честито завръщане на Филип!

Браво! Повод, за да излязат на заведение 😉

# 892
  • Бургас
  • Мнения: 55
Айдеее Филяка е изместен от Фичо 🤷🏼♀

Това, че го в тагнала означава, че се е прибрал ли? Не, че ми е зор, ама за мен не е голямо доказателство 🤪
И аз вчера тагнах ММ във фейса на едни снимки, пък той пътуваше към София в този момент 🤷♀
Или дебне из форума,че я хванахме и е решила да ни заблуди 😁

# 893
  • Мнения: 2 656
Каква поредна влогърска драма..Joy

# 894
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Още един блог за книги, нямам спомен дали е споделян Simple Smile : https://mybooksaremyworldblog.wordpress.com/

# 895
  • Мнения: 41
Фичката се е прибрал или Пеперон заблуждава аудиторията си?

# 896
  • Някъде там
  • Мнения: 16 049
Съмнително ми е на мен това стори.При предишни прибирания бяха едни бумеранзи,едни мятания,а сега само чиниите и после стори с реклама на количката пак в Коко.
Дори да е дошъл,може да е само за да види децата,или да поговорят защото все пак имаше проблем,беше очеизваден.
Ще поживеем ще видим.

# 897
  • Мнения: 478
Валерието напоследък постоянно използва това емотиконче, което си духа носа... и за лошо, и за хубаво, все го слага под снимките. Joy

# 898
  • Мнения: 1 146
Нови влогъри на хоризонта AstonishedLaughing

# 899
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Не е много #instagramabel ама да ни покаже.

Общи условия

Активация на акаунт