Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 736
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 402
Скрит текст:
Сигурно вече го е наредил😜
Не искам да изгрубявам, но ми е странна Пирина, като уточнявам, че нея я следя предимно в ИГ. От видяното ми се струва, че се опитва да изкара детето си вундеркинд, то не бяха интереси към цифри и букви, към животни, към какво ли не, сега кубчето на Рубик реди, ама иначе не се е научил на гърне да ходи. Стана ми интересно, меко казано.

Тя ако не се пъне само, а интереса е на детето тъй е диагноза - Синдром на Аспергер.Та да внимава къде се пъне мамата на вундеркинд-а

# 1 171
  • Мнения: X
Няма как да знаем, дали булката е била Ок. Аз не бих, но не бих се и разправяла, нормално е човек да се сети, че на официално събитие трябва да си официален.
Мона сигурно е искала да си покаже новите маратонки за 8 стотака.

Детето на една приятелка също много харесваше кубчето на Рубик на тая възраст - шарено и се движи, какво да не му харесаш Laughing

# 1 172
  • Мнения: 6 604
Няма как да знаем, дали булката е била Ок. Аз не бих, но не бих и се разправяла, нормално е човек да се сети, че на официално събитие трябва да си официален.
Мона сигурно е искала да си покаже новите маратонки за 8 стотака.
Както и няма как да знаем дали е била ОК. 😉
Въобще често се изпада в ситуацията - щом за мен е неприемливо /не ми харесва, значи за всички е така.

# 1 173
  • Мнения: X
Няма как да знаем, дали булката е била Ок. Аз не бих, но не бих и се разправяла, нормално е човек да се сети, че на официално събитие трябва да си официален.
Мона сигурно е искала да си покаже новите маратонки за 8 стотака.
Както и няма как да знаем дали е била ОК. 😉
Въобще често се изпада в ситуацията - щом за мен е неприемливо /не ми харесва, значи за всички е така.

Тя се е снимала и се е показала, аз коментирам това - че е грозно и неподходящо облечена за сватба.
Тезите, че булката била Ок бяха лансирани тук в опит да се оправдае липсата на стил показан от Мона.

# 1 174
  • Мнения: 6 604
Ама нали това се опитвам да кажа - грозно и неподходящо според теб. Според булката може да си е съвсем ок. ✌️

# 1 175
  • Мнения: 1 752
Галя пак качила клип с нейния лигльо jumbo haul.

# 1 176
  • Мнения: 3 743
Ама нали това се опитвам да кажа - грозно и неподходящо според теб. Според булката може да си е съвсем ок. ✌️

На булката в този ден това и е била най-малката грижа, че може дори да не ѝ забелязала какво е обула Мона. Ама на снимки след време като види, може и да се усети, особено пък и като им мине модата на тези обувки.

На сватба посрещат и семействата на младоженците, може на някого от по-възрастните да е направило лошо впечатление. Мона би било да уважи общоприетия етикет и да си пренебрегне мераците за свободен дух и показност за ден. Както казах и преди младоженците са далеч от лежерни и небрежни, че да се предполага че сватбата е в такъв стил.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 18:08 от Emiliana V55

# 1 177
  • Мнения: X
Галя пак качила клип с нейния лигльо jumbo haul.
Тонито май ще е в 1ви клас на есен, време е да отдели време и пари майката  богаташка да го заведе на логопед, че ще му е супер трудно.

# 1 178
  • Мнения: 1 752
Пф , горките деца в един клас с такава кифла майка и невъзпитано дете.

# 1 179
  • Мнения: 6 604
Ама нали това се опитвам да кажа - грозно и неподходящо според теб. Според булката може да си е съвсем ок. ✌️

На булката в този ден това и е била най-малката грижа, че може дори да не ѝ забелязала какво е обула Мона. Ама на снимки след време като види, може и да се усети, особено пък и като им мине модата на тези обувки.

На сватба посрещат и семействата на младоженците, може на някого от по-възрастните да е направило лошо впечатление. Мона би било да уважи общоприетия етикет и да си пренебрегне мераците за свободен дух и показност за ден. Както казах и преди младоженците са далеч от лежерни и небрежни, че да се предполага че сватбата е в такъв стил.
Ами пожелавам ѝ на булката това да ѝ е бил най - големия проблем. 😜😉
Не някой пиян, някоя изцепка на свекървата 😜и т. Н.

# 1 180
  • Мнения: 286
На Мона тоалета не е съчетан правилно-факт тя си няма много стил. Аз съм от жените,които не могат да носят токчета. Походката ми дори на 9см ток е ужасна. Изгърбвам се и се чувствам адски некомфортно. Бих се чувствала много по-уверена и красива с ниски обувки,отколкото да приличам на новородено чифтокопитно,което се учи да ходи. Хич не ми е кой какво си мисли. Много по-смешни са ми жени,които не могат да ходят на високи обувки и си кривят краката,изгърбени са и едвам се движат,отколкото някой с ниски обувки,който е по-уверен. Който може да ходи на токчета нека ходи,но такива като мен сме грозни гледки дори на 9см ток.
Роклята на Мона не е за маратонки ,едни сандали или пантофки биха стояли много по-добре и щяха и да се връзват на тоалета й.

# 1 181
  • Мнения: 3 743
Мона е много далеч от вид на клошар, най-малко за грим и прическа е дала 200лв и е прекарала половин ден в подготовка. Според мен изборът на обувки е чисто снобарски и показен, замаскиран под удобен и "модерен". Не ѝ е и минало през главата да уважи събитието както подобава при положение, че има нови дизайнерски кецове да разходи, че и да увековечи в снимки.

# 1 182
  • Мнения: X
NerdА Пирина нейното дете кога ще го праща на училище ? Още тази есен освен. Такъв гений не е за изпускане Joy

# 1 183
  • Мнения: 660
Мона е много далеч от вид на клошар, най-малко за грим и прическа е дала 200лв и е прекарала половин ден в подготовка. Според мен изборът на обувки е чисто снобарски и показен, замаскиран под удобен и "модерен". Не ѝ е и минало през главата да уважи събитието както подобава при положение, че има нови дизайнерски кецове да разходи, че и да увековечи в снимки.
Това пък какво общо има...Вкус не можеш да си купиш...И 1000 лева да даде,все тая ако няма цялостен  вкус и усет как да изглежда добре  😁😁😁

# 1 184
  • Мнения: X
NerdА Пирина нейното дете кога ще го праща на училище ? Още тази есен освен. Такъв гений не е за изпускане Joy
Ще се бият елитните училища за него.

Общи условия

Активация на акаунт