Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 959
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 2 156
Аз в случая се сещам за Васко Кръпката. Страхотен сладур, казваше, че на сватбата си бил с дънки без кръпки. Т.е., бил е официален.

# 1 201
  • Мнения: X
Ивана до вчера береше рози в Казанлък, а днес рекламира чужбински марки с роза.

# 1 202
  • Мнения: 1 695
И за мен от всички неписани закони, които две страници се обсъждат, пример за лош вкус ми е бяла рокля на гост на сватба, дънки също  прави кофти впечатление.
Сега, ако трябва да изпадам в подробности не обичам и мъжки ризи с къс ръкав, но никого не бих съдила /освен мъжа ми, ако иска да тръгне така хааха/.

Не съдя Мона, опитах се да вляза в положението и’ поне веднъж, че бая хейт е изяла от мен. Такава рокля с тези маратонки бих сложила на някакво неглижирано градинско парти, барбекю, но се старая да не осъждам хората за облеклото им. Не ми се набива толкова на очи нейния тоалет, виж ако е някоя с обувки на 15см, обляти в камънаци, няма да остане незабелязана от мен /и все пак./

Нито нейния тоалет ми е толкова стряскащ, нито дори роклята на Пепе с дънковото яке. И двете не се славят с добър вкус, явно се мислят за оригинални с такива съчетавания. Най си ме потрисаше Поля с деколтетата в 9-ти месец, както и Константина на повечето снимки. За мен това е 5 пъти по-грозно и пошло. Ох, спирам.

# 1 203
  • Мнения: X
А къде точно Пирина е дала заявка, че детето й е гений? Питам, за да знам да не се изложа някъде, ако спомена, че Алекс джвакаше Рубик кубчето на брат си още на 7 месеца Joy
Аз я следя в Инстаграм, но не съм видяла никога да казва, че е много умен или специален Thinking Просто показва всички неща, с които го занимава, за което искрено й завиждам на ентусиазма.

Адри, ако мен визираш, ще ти отговоря. Тя никъде не е казвала, че е гений (поне аз не съм видяла), но следейки какво споделя, нов ден-нов интерес, "nerd", гордост и т.н., ми създава такова усещане и впечатление, че отглежда вундеркинд едва ли не. Наблягам на усещане и впечатление, защото е строго индивидуално как ще го възприемат различните хора. На мен, лично, не ми е по вкуса да слушам родителите на едногодишни, да се изтъкват какви интереси имат децата, да хванат веднъж кубчето на Рубик и да ги обявяват за "nerd"  (осъзнавам, че е вероятно шега, но все пак), че тате ще е горд и прочие. Аз съм чешит, често мнението ми се различава от възприетото за "правилно", възпитавана съм без много хвалби, без да се споделят моите интереси, хеле пък на невръстна възраст, затова и не задължавам никого с моето мнение. Simple Smile

# 1 204
  • Мнения: X

Ивана до вчера береше рози в Казанлък, а днес рекламира чужбински марки с роза.
Скрит текст:
Е тя може да е брана в България Stuck Out Tongue Winking Eye
Чела съм, че Герлен купуват от българската роза, току-виж и тези да го правят.

# 1 205
  • София
  • Мнения: 2 666
Добре де...не го ли е накарала да облече нещо...по-така?
"Дънки на сватба" винаги ме е потрисало

Golfo, това с бялата рокля знам, че е някакъв вид етикет. Никоя жена на сватбата не трябва да е в бяло - идеята е да не се отклонява вниманието от булката, да се знае коя е. Не че има шанс да се сбърка, но все пак. Аз го приемам като вид уважение към младоженците.

Забравих да напиша най-важното. Имаше и бейзболна шапка на главата.

# 1 206
  • Мнения: X
Ааааааааааааа, не!! Не мога вече!
Трепач JoyJoyJoy

Сандали с чорапи?

# 1 207
  • Мнения: 2 156
Хаха, но нямаше бейзболна бухалка Joy

# 1 208
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
Специалистките по обувките, я пробвайте да се поразходите с обувки с ток из тревата.
С такова ожесточение ги разкоствате тези жени/момичета, че оставам с впечатление че сте главни редактори поне на Вог.

# 1 209
  • Мнения: 6 872
Отпускаш тежестта на тялото върху пръстите, стягаш прасците и готово.. Joy
Всяко място става възможно.
За мен няма разлика между дънки и маратонки на сватба. Само че за първото е ясно, че е нелепо, а второто се води хипстърско.

# 1 210
  • Мнения: 9 483
Специалистките по обувките, я пробвайте да се поразходите с обувки с ток из тревата.
С такова ожесточение ги разкоствате тези жени/момичета, че оставам с впечатление че сте главни редактори поне на Вог.

Наистина ли след толкова страници коментари отново трябва да повторим, че не е задължително една елегантна обувка да бъде с ток?

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 21:46 от Вαнилия*

# 1 211
  • Мнения: X
Пепе не е ли качила нещо ново, че да я подхванем  Joy

# 1 212
  • София
  • Мнения: 17 773
Е, то оставаше и да заяви, че е гений Joy Нали всички щяха да я питат дали не е осиновено.
Пирина винаги е била с надменен тон и голямо самочувствие, не знам на какво отгоре. Просто явно в началото на влогването се е преструвала.
На мен от горните обувки не ми допаднаха почти никoи Blush Но аз не обичам остри обувки.

# 1 213
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Оф пуснах си видеото на Галя ама не можах да го изгледам. Много тъпо видео.
Погледа й когато говори Тончето Laughing

# 1 214
  • Мнения: 787
Пепе не е ли качила нещо ново, че да я подхванем  Joy
На концерт с Валери са-Малума.
Предполагам пищят от екстаз.

Общи условия

Активация на акаунт