Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 936
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 1 338
Полина е приготвила стая на бебето, но то спи в спалнята при тях с Патрик в малкото лекълце. Кошарата беше казала, че и е даденаот близка приятелка и че ще бъде в друга стая, където бебето като поотрасне ще опитат да преместят.
Говоронето за паразити и т.н. са пълни глупости. От такива изказвания неориентирани хора си изхвърлят животните. Котешките болести не ходят по хората. Полина редовно си ваксинира и обезпаразитява котката. Нейния тигърчо и 100 пъти по-чист сигурно от някои хора.
Мона ми хареса на сватбата, но аз бих се обляква по подобен начин. Въпрос на вкус е. И да не мога да ходя на токчета и платформи. И определето уважението не се изявява с обувките, които си обул.

# 1 216
  • София
  • Мнения: 17 773
Нейния тигърчо и 100 пъти по-чист сигурно от някои хора.
Със сигурност.
 Ти си неинформирана, котките са преносители на някои болести, които ходят по хората. А също така боледуват от същите неща като нас. Което не значи да си хвърля животното, просто казвам, че като размахваш пръст, трябва да си информирана.

# 1 217
  • Мнения: 1 868
Пепе не е ли качила нещо ново, че да я подхванем  Joy
На концерт с Валери са-Малума.
Предполагам пищят от екстаз.

И Малума крещи от екстаз, че Пепе е благоволила да посети концерта му. Laughing

Оф пуснах си видеото на Галя ама не можах да го изгледам. Много тъпо видео.
Погледа й когато говори Тончето Laughing
Скрит текст:

Не знам защо, но Тончето ми е толкова разглезен, че чак си го представям след 13 години как мята салфетки по чалготеките, как кара като безнаказан и ако случайно служители на реда го спрат,  как ще им се изрепчи с: "Ти знаеш ли кой съм аз?"

Лошо предчувствие имам за това дете....

# 1 218
  • Мнения: 6 930
Полина е приготвила стая на бебето, но то спи в спалнята при тях с Патрик в малкото лекълце. Кошарата беше казала, че и е даденаот близка приятелка и че ще бъде в друга стая, където бебето като поотрасне ще опитат да преместят.
Говоронето за паразити и т.н. са пълни глупости. От такива изказвания неориентирани хора си изхвърлят животните. Котешките болести не ходят по хората. Полина редовно си ваксинира и обезпаразитява котката. Нейния тигърчо и 100 пъти по-чист сигурно от някои хора.
Мона ми хареса на сватбата, но аз бих се обляква по подобен начин. Въпрос на вкус е. И да не мога да ходя на токчета и платформи. И определето уважението не се изявява с обувките, които си обул.

За втори път чета, че котешките болести не ходели по хората. Моля ви, ако не знаете нещо със сигурност, не го твърдете. Прочетете за токсоплазмозата, например!
С което не казвам, че всяка бременна трябва моментално да си хвърли котката (точно само при котките е и е мноооого по-разпространена, отколкото предполагаш) .  Рисковете могат да се ограничат до минимум, но е хубаво човек да е информиран кое-как.

# 1 219
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 707
Специалистките по обувките, я пробвайте да се поразходите с обувки с ток из тревата.
С такова ожесточение ги разкоствате тези жени/момичета, че оставам с впечатление че сте главни редактори поне на Вог.

Наистина ли след толкова страници коментари отново трябва да повторим, че не е задължително една елегантна обувка да бъде с ток?
Явно като си си повтаряла страниците си пропуснала да прочетеш постовете на потребителите - че и см се споменават.3-4,7,9....ама не знам как ще стане номерът с тревата

Моля ви, ако не знаете нещо със сигурност, не го твърдете. Прочетете за токсоплазмозата, например!
Пише си,котката трябва да е преносител на тази зараза. При редовно посещение на ветеринар и тестване на животинката, няма опасност.....има неща наречени четене с разбиране

# 1 220
  • Мнения: 3 743
Галя е като Лукчо в главата с тая опашка. 😆 Тонито - много лигаво дете, абсурд да предположа, че ще става ученик, говори почти като бебе.

Гледах влога на Ивана от Букурещ: Валери е толкова нормална, чак симпатична като не пищи и не се превзема. Дано се осъзнае малко с поведението, може да спечели много, ако вземе че порасне.

# 1 221
  • Мнения: X
Пепе не е ли качила нещо ново, че да я подхванем  Joy
На концерт с Валери са-Малума.
Предполагам пищят от екстаз.

И Малума крещи от екстаз, че Пепе е благоволила да посети концерта му. Laughing

Оф пуснах си видеото на Галя ама не можах да го изгледам. Много тъпо видео.
Погледа й когато говори Тончето Laughing
Скрит текст:

Не знам защо, но Тончето ми е толкова разглезен, че чак си го представям след 13 години как мята салфетки по чалготеките, как кара като безнаказан и ако случайно служители на реда го спрат,  как ще им се изрепчи с: "Ти знаеш ли кой съм аз?"

Лошо предчувствие имам за това дете....


Ааааа не не, ще каже ти знаеш ли, че мама ми е ютуб инфлуенцър алоуууууу

# 1 222
  • Мнения: 6 930
Цитат на: Titina

[quote author=tuali link=topic=1126181.msg38995393#msg38995393 date=1562785449
Моля ви, ако не знаете нещо със сигурност, не го твърдете. Прочетете за токсоплазмозата, например!
Пише си,котката трябва да е преносител на тази зараза. При редовно посещение на ветеринар и тестване на животинката, няма опасност.....има неща наречени четене с разбиране
[/quote]

Ако притежаваше четене с разбиране, щеше да прозреш, че реагирах на изказването "котешките болести не ходят по хората" (точно това написах!), което е абсолютно невярно! И също написах, че рисковете от тази инфекция могат да се ограничат до минимум. Така че, моля, ми размахвай пръст неуместно.

# 1 223
  • Мнения: 9 482
Специалистките по обувките, я пробвайте да се поразходите с обувки с ток из тревата.
С такова ожесточение ги разкоствате тези жени/момичета, че оставам с впечатление че сте главни редактори поне на Вог.

Наистина ли след толкова страници коментари отново трябва да повторим, че не е задължително една елегантна обувка да бъде с ток?
Явно като си си повтаряла страниците си пропуснала да прочетеш постовете на потребителите - че и см се споменават.3-4,7,9....ама не знам как ще стане номерът с тревата

Да, споменават се, но се говореше за официални поводи принципно, никой не е казал да се ходи с тях по трева. Или поне аз не съм видяла такъв коментар.
В конкретния случай на Мона се споменаха различни варианти като елегантни ниски обувки, сандали, балеринки, платформи, но не и ток.

# 1 224
  • София
  • Мнения: 1 573
Tinkerbell88, не визирах конкретно теб. Доста такива коментари имаше и затова ми стана чудно. Но си права, че е въпрос на възприятие. Аз не го тълкувам така и го приемам повече като закачка и като идеи с какво по-интелектуално да занимаваме децата. Ето, аз например не уча на букви моето и то не се вълнува от тях. За сметка на това обаче има изключителен талант за рисуване с червило по стени и мебели Joy

# 1 225
  • София
  • Мнения: 17 773
Ама сериозно ли Joy
Това, че някоя котка е обезпаразитена и преглеждана, не значи, че дадена болест не ходи по нея и после по хората.

# 1 226
  • Мнения: 9 482
Никол ми е фаворит по тъпи реклами, така и не си обяснявам защо се занимава с такива глупости...

https://www.instagram.com/p/Bzk3IEVH-mM/?igshid=ppus1k98pnz9

Гледам Кока кола пуснали някакви куфарчета с кенчета, сега всичкото инстаграмъри ще се изредят да ги отварят.. като стадо овце са

# 1 227
# 1 228
  • София
  • Мнения: 17 773
Пепе до Валери е като грозното патенце.

# 1 229
  • София
  • Мнения: 2 666
Tinkerbell88, не визирах конкретно теб. Доста такива коментари имаше и затова ми стана чудно. Но си права, че е въпрос на възприятие. Аз не го тълкувам така и го приемам повече като закачка и като идеи с какво по-интелектуално да занимаваме децата. Ето, аз например не уча на букви моето и то не се вълнува от тях. За сметка на това обаче има изключителен талант за рисуване с червило по стени и мебели Joy

На дете под 2 години сама знаеш, че няма как да му е интересно да учи буквите 😊. На тази възраст децата учат други неща. Ако вече е на 5 години е съвсем друго.

Общи условия

Активация на акаунт