Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 746
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 1 859
Уау, мислих си че имам някакво компулсивно разстройство. Много съм гнуслива и редовно дезинфекцирам за лично успокоение на публични места.  Понякога получавам недоумяващи погледи, но да си гледат работата...

@Dress as Princess, явно сме писали по едно и също време. Welcome in the club! Stuck Out Tongue

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 08:03 от Yogurina

# 1 336
  • Мнения: 2 577
Тя просто си е луда. Не ми се връзва да дезинфекцира всичко в самолета, а три минути по-рано да си е мазала по муцуната от тестерите във фришопа.
Ако правилно съм видяла, си сложи червило на щанда.
Така че.. куку си е, за мен. А не маниачка, на микроби.


P. S.: А видяхте ли колко хапчета носи... бяха една торба. Ужас. 😐😐

# 1 337
  • София
  • Мнения: 2 666
Голяма радост за 3 кенчета с Кока Кола...

# 1 338
  • Мнения: 5 508
Тъкмо изгледах новото видео на Сладкиша. Много добре й се отразява майчинството - наистина много е отслабнала и някак сияе, докато преди все ми изглеждаше уморена, дори преди бременността.
Галя и Тончето с покупките от Джъмбо не успях да ги изтърпя ... Напрягат ме!
Онези трите и тях скоро не съм ги пускала. Стигат ми коментарите тук 😁

# 1 339
  • Мнения: X
Зорница работи в сверата на възобновяемите енергийни източници от 10 и повече години.
Била е ПР, като
асоциацията (апее) няма дейност след 2015г (последен отчет),
но тя и без това е била по майчинство.
Скрит текст:
През 2015г бяха въведени ограничения  за изкупуваната по преференциални цени електроенергия от ВЕИ-та... Фирмите на В. Киряков са в ликвидация.

# 1 340
  • Мнения: 1 859
Тъкмо изгледах новото видео на Сладкиша. Много добре й се отразява майчинството - наистина много е отслабнала и някак сияе, докато преди все ми изглеждаше уморена, дори преди бременността.

Май е започнала да използва филтъри и е инвестирала и в нова техника.

Иначе, да, факт, промяната към по-хубаво е очевидна при нея

# 1 341
  • Мнения: 9 576
И аз съм в клуба на гнусливите. Много рядко съм виждала хотел, който е почистен приемливо, хората ме гледат като извънземно.

Не знам каква е тая мания по влогърството - Наоми, Дженифър Лопез ... Кой ли не влогва вече. А пък ако някоя от бг влогърките си мисли, че може да е инфлуенсър за стил, мода и красота.. хаха, много се е заблудила (освен Ели де... Да, да, харесвам я, хейтете ме Simple Smile ) то все едно Пепето да те инфлуенсва за тренировки и хелти лайфстайл.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 10:22 от moonriver

# 1 342
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Странни навици има Наомито 😃.
Матей инициирал да подреждат картите по цветове.Сериозно?
 Гледам влоговете на Олга.На пътешествие из Европа са и ми е интересно.Иначе е любимата ми руска готвачка.Има страхотни попадения в рецептите.
https://youtu.be/OROp3rJwm8Q

# 1 343
  • Мнения: 35 069
Вече ме дразни тази госпожа емПирина. Имам дете на същата възраст, искам да може много неща, но има време за всичко. Остави го да си играе и не го прави роб на амбициите си

# 1 344
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Вече ме дразни тази госпожа емПирина. Имам дете на същата възраст, искам да може много неща, но има време за всичко. Остави го да си играе и не го прави роб на амбициите си
Хубаво е да го занимаваш и да развиваш качествата му,но това нейното е прекалено. И не спира да повтаря,инициативата е на Матей.
Хубаво и живо дете е Матей,но майка му много прекалява с изтъкването му.

# 1 345
  • София
  • Мнения: 2 666
Пиринчето страда от синдрома на майката на първо дете. Идвам и да й напиша, че второто се развива много по-бързо без изобщо да му обръщаш внимание.

# 1 346
  • Мнения: 3 748
Матей не разбирал концепцията за цветове, но пък ги нареждал по цветове по усет. В смисъл? Цветът пипа ли се? Или се облизва? То и на мен понякога ми мирише на зелено, жълто и т.н.,ама все пак 🤷‍♂️ 😁

# 1 347
  • Мнения: 3 743
Поста за детето на Емпирина е от рода на ромските бисери покрай изборите : Много исках да гласувам, ама немах желание. 😂🤪

Адри хубаво обесни снощи за нивите, наистина доста се използват за фотосесии, кампании и реклами. Дано и да са такива цените и хората да получават адекватно възнаграждение. Пепе надали е чак такава пътеводна светлина за подрастващите, според мен по-малки деца я гледат, а те трудно могат да забегнат към полята.

И да се похваля днес и мен помислиха за ученичка. Съученичка на брат ми (14) ме пита кой клас съм. 🤩🥳 Да вА е яд!! 😜

# 1 348
  • Мнения: 6 930
Ето ви една интересна "летищна" рутина от леля ви Наоми Кембъл (вече и тя влогва) Grinning
https://youtu.be/b-U_jT9qWvs

Супер! Сега ще покажа на мъжа ми, че не съм единствената куковица, която се гнуси от самолета и винаги носи дезинфектиращи кърпички по хотелите.
Наоми е тежък случай.

И мен ми се видя прекалено, особено след като на финала си постала и одеалото, след като вече всичко беше избърсала с кърпички. Grinning Кой знае, може би понеже много пътува и се е нагледала на самолетни гнусотии, просто минимизира рисковете от зарази. Мен ми е забавна по някакъв начин.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:23 от tuali

# 1 349
  • Мнения: 2 645
Ах, Поли, Поли...

Общи условия

Активация на акаунт