Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 959
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 3 970
Да отбеллежа,че днес станах доста късно и хапнах брънч -авокадо тост Simple Smile явно и теа шопова е попрочела темичката ни защото вчера беше се снимала с дипломата си за ВТОРА магистратура,това по повод коментарите ни че наум имал образование пък тя нищо:-)

# 1 366
  • Мнения: 2 179
Понякога сте много груби и крайни без да погледнете обективно на нещата... огледайте се колко хора около вас правят същите неща, които плюете или как несъзнателно ги вършите и вие...
Не защитавам никого, но между градивната критика и безмислено плюене (колкото да си чешем пръстите и "да сме част от отбора" ) има разлика
Мнозина газят по нивите (я жито, слънчоглед или лавандула) и масовката като види снимка "-еее колко е яко", а не "глупак! Какъв пример даваш ?  Газиш реколтата на хората! Наем плати ли? А арменския поп пита ли ?"

# 1 367
  • Мнения: 3 743
Аз не видях някой да е поставил диагноза на детето, нека не си вкарваме думи в устите. Fallon попита, не заключи.

Аз самата съм в конфликт със себе си, хем ми е против принципите да коментирам деца, хем те държат да ги показват нон стоп и ща не ща сформирам някакво мнение.

# 1 368
  • Мнения: 18 547
Моята дъщеря е на 2 годинки и 4 м и също не мога нищо да я накарам, камо ли пък преди това като беше на 1. Опитвала съм, не е да не съм, но не разбира просто още. Дори книжките като чета не слуша, не се съсредоточава, а само си разглеждаме и си бърбори нещо.

# 1 369
  • Мнения: 6 604
Скрит текст:
Сигурно вече го е наредил😜
Не искам да изгрубявам, но ми е странна Пирина, като уточнявам, че нея я следя предимно в ИГ. От видяното ми се струва, че се опитва да изкара детето си вундеркинд, то не бяха интереси към цифри и букви, към животни, към какво ли не, сега кубчето на Рубик реди, ама иначе не се е научил на гърне да ходи. Стана ми интересно, меко казано.

Тя ако не се пъне само, а интереса е на детето тъй е диагноза - Синдром на Аспергер.Та да внимава къде се пъне мамата на вундеркинд-а
🤔
Моята дъщеря е на 2 годинки и 4 м и също не мога нищо да я накарам, камо ли пък преди това като беше на 1. Опитвала съм, не е да не съм, но не разбира просто още. Дори книжките като чета не слуша, не се съсредоточава, а само си разглеждаме и си бърбори нещо.
А моето пък говори. 😜😂😂😂🤗
П. П. Надявам се стана ясно, че е шега. 😋

# 1 370
  • Мнения: X
Жената просто оставя някакви боички, моливчета, книжки пред детето и прави стори и снимки, а то милото нищо не отбира от тези неща просто иска да си играе и да се наслаждава на свободата си...ама не е случил.
Това е все едно някой да ме убеди, че това дете може да чете.
https://www.youtube.com/watch?v=PKmEMKrBmBY

# 1 371
  • Мнения: 9 483
15-годишната 🤣

# 1 372
  • Мнения: 35 106
Ужасно грозни снимки са двете показани на Пепе

# 1 373
  • София
  • Мнения: 2 666
Моя приятелка публикува сглобена къщичка к80 см. висока от Лего. Но едногодишното й дете я било сглобило. Да бе да, и аз доматите с колите ги ям. Аман от родителски амбиции.

# 1 374
  • Мнения: X
LaughingLaughingLaughing И сигурно докато го храни му пуска на таблета/телефона малоумни филмчета на английски, за да яде Laughing

15-годишната 🤣

Скрит текст:
Миии има белези и на 15г , че дори и по-малка.

# 1 375
  • Мнения: 286
Идеята на снимката е хубава,но ако беше друга жена на нея. Аз преди я харесвах как изглежда,беше свежа. Сега не мога да кажа,че е тотално грозна,но има нещо в нея което ми е много противно и дори не мога да си обясня какво точно ме дразни. Знаете има такива хора,които просто не ти харесват.

# 1 376
  • Мнения: 6 930


Добре, че вече е петък, да си почине и Пепа от тежката работна седмица с натоварен график!

# 1 377
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз не видях някой да е поставил диагноза на детето, нека не си вкарваме думи в устите. Fallon попита, не заключи.

Това имам предвид. Не коментара на Fallon.

Скрит текст:
Сигурно вече го е наредил😜
Не искам да изгрубявам, но ми е странна Пирина, като уточнявам, че нея я следя предимно в ИГ. От видяното ми се струва, че се опитва да изкара детето си вундеркинд, то не бяха интереси към цифри и букви, към животни, към какво ли не, сега кубчето на Рубик реди, ама иначе не се е научил на гърне да ходи. Стана ми интересно, меко казано.

Тя ако не се пъне само, а интереса е на детето тъй е диагноза - Синдром на Аспергер.Та да внимава къде се пъне мамата на вундеркинд-а

# 1 378
  • София
  • Мнения: 17 773
Хващам бас, че детето няма да успее и в началното да изкарва добри оценки без много бутане (за прекалено умните хора се получава от самосебе си) и ще го мъкне по уроци за 7и и 12и клас.

# 1 379
  • Мнения: 6 872
В днешно време повечето ученици ги мъкнат по уроци за 7-ми и 12-ти клас, а някои даже и за пети, а други по-мотивирани (да не ползвам друга дума) и за ПУК.
Ако детето на Галя ходи на уроци, ще е просто едно от хилядите деца. Ако не ходи, ще е изключение.
Някъде Галя претендирала ли е, че детето и е прекалено умно?

Общи условия

Активация на акаунт