Бяла кожа и черни точки след епилация

  • 829
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, искам да споделя един проблем, който имам и вече се отчаях.. не знам какво да правя.
Аз съм с много бяла кожа, а космите по краката са черни. Като ги бръсна остават черни точки и реших да се епилирам, но пак се получава същия проблем. Не мога да нося къси панталони, защото ме е срам...
мислех си да си купувам Philips Lumea, но е лято и вероятно есента ще си го взема... но сега какво да правя? Има ли някакъв начин за обезкосмяване, от който да не остават черни точици? Sad((

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 01:56 от Не се сърди, човече

# 1
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Тоеа е стдбата на хората със светла кожа, но малко тен значително ще подобри положението. Прави слънчеви бани или си вземи нещо за изкуствен тен. Когато кожата е по-тъмна няма да се вижда толкова. Може да пробваш с кола маска, но предполагам ефекта ще е същия.

# 2
  • Мнения: 21
Тоеа е стдбата на хората със светла кожа, но малко тен значително ще подобри положението. Прави слънчеви бани или си вземи нещо за изкуствен тен. Когато кожата е по-тъмна няма да се вижда толкова. Може да пробваш с кола маска, но предполагам ефекта ще е същия.
На кола маската също много се чака да израснат космите... но ефекта е като след епилатора пак... 💔

# 3
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Пробвай да хеанеш лек тен и нещата ще си дойдат на мястото.

# 4
  • София
  • Мнения: 126
Здравейте!

Появиха ми се доста черни точки, както и червени пъпки по триъгълника.
Обезкосмявам се с кола маска ( при козметик), не съм сменяла интимната си козметика.

Може ли за помощ как да ги махна.

Благодаря Simple Smile

# 5
  • Мнения: 28 858
От поникващите косми е. Няма как да ги махнеш, трябва да изчакаш да избият. Мажи се с някакъв омекотяващ крем.

Общи условия

Активация на акаунт