Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 090
  • 698
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 22 735
Странно, защо на крема Time restore пише препоръчано за 30+, докато той не е ли всъщност за 50+? Печатна грешка или не? Питам, защото доколкото имам поне бегла представа, знам че не е добре да се ползва крем за по-висока възрастова група...


Пише, че е за 50 +, горе, в десния ъгъл над капачката.

# 271
  • Мнения: 10 159
Това ми е ясно, но на самата снимка пише и препоръчано 30+. Предполагам, че по-скоро е грешка.

# 272
  • Мнения: 4 012
Добър ден!
Турся този сапун. Дали някой може да помогне?

# 273
  • Мнения: 174
Добър ден!
Турся този сапун. Дали някой може да помогне?

Има оферта за същия в списанието"Бизнес & красота", ако сте консултант.

# 274
  • Мнения: 4 012
Поръчката на този сапун ми излезна златна.
И като пари и като нерви.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 14:24 от Lale_Lili

# 275
  • Мнения: 4 246
Да, не е изгодно да поръчаш 1 продукт и то по куриер, но споделете ако решите какво се е случило ..

# 276
  • Мнения: 4 012
Веднага ще споделя. Писах на няколко дами, които ми бяха писали на лични тук, но никоя не ми отговори. След чакане като идиот няколко дни, днес се обадих на Орифлейм и ги помолих да ме свържат с представител в моят район за да си поръчам от него. Дадоха ми някакъв телефон и след 10 минутен разговор докато представитеелката разбере и намери сапуна в каталога се оказва че тя е от Банкя , а не от София. При което аз отново звъня в Орифлейм да искам координати на друг представител. И цялото това нещо при положение че нямам вече никакви безплатни минути ми струва над 10 лева без ддс. Затова се ядосвам. Първо ми дигат телефона с хилеж в Орифлейм което е напълно непрофесионално и просташко, след това ми дават грешен номер, след това отново им звъня и ми дават номер на жена, която за сега не ми вдъхва никакво доверие. Доста съм разочарована, ако трябва да съм честна.
Аз например много обичам парфюмите и с удоволствие бих поръчала и мостри на няколко, които ми допаднаха по описание, аслед това и парфюм, но след всичките тези премеждия ,мисля че ще се откажа от тази идея като цяло.

# 277
  • Мнения: 30
Веднага ще споделя. Писах на няколко дами, които ми бяха писали на лични тук, но никоя не ми отговори. След чакане като идиот няколко дни, днес се обадих на Орифлейм и ги помолих да ме свържат с представител в моят район за да си поръчам от него. Дадоха ми някакъв телефон и след 10 минутен разговор докато представитеелката разбере и намери сапуна в каталога се оказва че тя е от Банкя , а не от София. При което аз отново звъня в Орифлейм да искам координати на друг представител. И цялото това нещо при положение че нямам вече никакви безплатни минути ми струва над 10 лева без ддс. Затова се ядосвам. Първо ми дигат телефона с хилеж в Орифлейм което е напълно непрофесионално и просташко, след това ми дават грешен номер, след това отново им звъня и ми дават номер на жена, която за сега не ми вдъхва никакво доверие. Доста съм разочарована, ако трябва да съм честна.
Аз например много обичам парфюмите и с удоволствие бих поръчала и мостри на няколко, които ми допаднаха по описание, аслед това и парфюм, но след всичките тези премеждия ,мисля че ще се откажа от тази идея като цяло.
Здравейте,  отговорих Ви веднага щом ми писахте на лични съобщения. Проверете си входящите съобщения, ако ви е пълна кутията е необходимо да изтриете част от тях, за да можете да получавате нови. Имам налични бройки,  бих ви изпратила, ако не успеете да си намерите в София, също мога и с мострите да съм ви полезна. Хубав ден ви желая.

# 278
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Lale_Lili, наистина много неприятна ситуация.
Писах на лични

# 279
  • Мнения: 4 012
Pink85, не съм получила нищо. Мисля че пощата ми не е пълна, защото получавам писма и водя кореспонденция с различни хора, включително и днес. Нещо може да не се е изпратило писмото ви.
Ще имам в предвид, ако днешната ми поръчка не дойде ще търся друг вариант.
Благодаря че се отзовавате, и вие и другите дами във форума.
Сапуна ми трябва за подарък и много държа за него. Знам че човека ще му се зарадва и искам да му го подаря, ето защо толкова го искам.
Ще почакам и ще видя как се развиват нещата.

# 280
  • Мнения: X
Добро утро!
Септември стартира с много приятни оферти!
Нека е спорен за всички Simple Smile






# 281
  • Мнения: X
Добро утро Coffee Flowers Strawberry

Разгледайте новите оферти. Комплекти на страхотни цени!





# 282
  • Мнения: 565
Здравейте, бихте ли ми казали какво ви е мнението за тези кремове.? Някой ползвал ли ги е?

# 283
  • Мнения: 269
Здравейте, бихте ли ми казали какво ви е мнението за тези кремове.? Някой ползвал ли ги е?



Аз съм ги ползвала като тинейджърка. Не са лоши, консистенцията им е хубава. Но са по-скоро за хидратация, не помагат за бръчки и т.н
Както казва една моя приятелка, може да се ползват от деца и от баба на 90г

# 284
  • Мнения: 565


Мнения???

Общи условия

Активация на акаунт