Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 025
  • 698
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
https://bg.oriflame.com/products/product?code=22442
За мен Love Potion е уникален (буквално - не прилича на никой друг). Има неповторим, "кадифен" аромат.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 594
И аз съм привърженик на Love potion, много интересен и траен аромат. Но наистина е по-сладък, така че трябва да прецените.
Подкрепям и мнението, че парфюмите на Oriflame са доста добри, не съм представител, от една колежка на работата поръчах няколко неща преди година и много ми харесаха продуктите.
Препоръчвам с две ръце серията парфюми Sublime Nature, два пъти поръчвам Tuberose, а наскоро се сдобих с Tonka bean.

# 422
  • Мнения: X
Получих пилинг маската и подаръка - лентата за коса. Вече използвах, доволна съм изключително много! След употреба кожата е мека, свежа, по-стегната, сияеща и чиста.
Много хора пренебрегват или по скоро нямат информация относно ексфолиацията на кожата. А едно от най-важните й свойства е да отстрани "мъртвия" най-горен слой! По този начин, кожата става по-чиста и диша свободно. Това пък от своя страна спомага да усвои, да приеме по добре кремовете които ще й подарите и ползата от тях да бъде наистина полза! Relieved
В момента, на тази цена от 7.20 лв за двата продукта, просто си струва отвсякъде Flowers Hibiscus

# 423
  • София
  • Мнения: 1 687
На мен не ми понесе добре на кожата. Половин ден след маската бях на червени петна 😞

# 424
  • София
  • Мнения: 22 688
На мен не ми понесе добре на кожата. Половин ден след маската бях на червени петна 😞


С каква кожа си? Да не би да си масажирала лицето си по-интензивно и продължително?

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 12:23 от Amiamo

# 425
  • София
  • Мнения: 1 687
Нормална към смесена- в т-зоната.

# 426
  • Мнения: 10 090
Скоро ще се изчерпи окончателно спиралата 5-в-1:


За ароматите - май любим в последно време ми e Giordani Gold Essenza .

# 427
  • Мнения: 2 781
Да я бяха пуснали на промоция, поне..... 18,90 лв. 🤔

# 428
  • Мнения: 10 090
За консултанти е заместващ продукт за такса доставка (до домашен адрес).

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 23:59 от fenyx

# 429
  • Мнения: X
Красиво, ароматно утро Coffee Flowers Hibiscus
За тези които харесват парфюмната вода Possess, от днес до края на каталога е включена като  последна от специалните десетдневни оферти.
Вижте я тук: https://bg.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?pageN … catalogue=2021001

# 430
  • Мнения: 10 090
На мостра съм вземала този аромат, много е хубав също, по моя вкус поне. Но избягвам да натрупвам аромати, че правилата по принцип са, че веднъж отворен парфюм започва с течение на времето (ако е по-дълго) да става по-слаб.

# 431
  • София
  • Мнения: 4 052
Като клиент - много съжалявам, че спират лилавата спирала. Нанася се лесно, не се размазва и държи цял ден.
Вероятно ще я пуснат с нова формула/опаковка и се надявам да не я окепазят нещо. Simple Smile

# 432
  • Мнения: 2 230
От предния каталог имам парфюм Посес розов и направо съм пристрастена към него. Поръчах го просто така, не очаквах че ще ми допадне толкова много. Сега пробвах мострата на новия парфюм Lost in you, също много интересен аромат. А аз обичам точно нестандартните такива. Но за момента ще се спра с поръчките, че имам вече доста парфюми на Орифлейм / и не само Simple Smile / - Елви, Еклат черен, Джордани бяло, Джордани Голд Есенца, Дивайн и един доста стар My red - обожавам го, но вече не се предлага.

# 433
  • Мнения: X
От предния каталог имам парфюм Посес розов и направо съм пристрастена към него. Поръчах го просто така, не очаквах че ще ми допадне толкова много. Сега пробвах мострата на новия парфюм Lost in you, също много интересен аромат. А аз обичам точно нестандартните такива. Но за момента ще се спра с поръчките, че имам вече доста парфюми на Орифлейм / и не само Simple Smile / - Елви, Еклат черен, Джордани бяло, Джордани Голд Есенца, Дивайн и един доста стар My red - обожавам го, но вече не се предлага.
Аз също - и на мен ми хареса...

# 434
  • Мнения: 1 471
Не съм впечатлена от Lost in you. Не е мой, много е безличен аромата.

Общи условия

Активация на акаунт