Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 38 995
  • 698
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 30
Здравейте.Много харесвам крема за  ръце с ябълка и канела.Дали има парфюм със същия аромат ?
Здравейте.  Няма аромат със тези нотки като комбинация, но миналата година около Коледа бяха пуснали в каталога ароматизатор за дома именно с невероятното ухание на канела, шоколад и ванилия. Страхотна комбинация Simple Smile

# 316
  • Мнения: X
Има убийствени аромати, но за съжаление не и такива парфюми/т. води. Аз така харесах аромата на крема за душ със сусамово масло и магнолия на Love Nature. А още по-убийствен ми е аромата на Масло за тяло Swedish Spa Whipped Wave.
Също аромата на гела за душ Chill Out Feel Good, за него имам надежда, че ще има и парфюм, както има Loved Up и Wake Up... Дано...

# 317
  • Мнения: 7
Здравейте, прекрасни! Първо да ви пожелая много успешен каталог 11 🙂 продажбите ни да стигнат нови висоти 😁 и да попитам за мнение за комплектите Нова Ейдж и за хранителните добавки - как ги усещате, какви резултати постигнахте и как ги рекламирате? Аз за първи месец съм консултант и се справих добре, благодарение на моят лидер. Точно тези продукти, за които ви питам, за тях нямах поръчка и не се сещам как да заинтригувам хората, без да съм досадна. Благодаря предварително за всеки отзив 🙂

# 318
  • Мнения: 10 052
Честит празник!
Ако не сте видяли още- има оферта само за днес:

# 319
  • Мнения: 269
Здравейте, прекрасни! Първо да ви пожелая много успешен каталог 11 🙂 продажбите ни да стигнат нови висоти 😁 и да попитам за мнение за комплектите Нова Ейдж и за хранителните добавки - как ги усещате, какви резултати постигнахте и как ги рекламирате? Аз за първи месец съм консултант и се справих добре, благодарение на моят лидер. Точно тези продукти, за които ви питам, за тях нямах поръчка и не се сещам как да заинтригувам хората, без да съм досадна. Благодаря предварително за всеки отзив 🙂

NovAge е от високия клас козметика в Орифлейм, като тя все още НЯМА аналог на пазара, тъй като е с растителни стволови клетки на различни растения. На това може да наблегнете при предлагането. Също, че серията стига за 4 месеца пълна грижа, че са 5 продукта и да разкажете, защо е необходимо да се ползват всички. За тези неща говорете с вашият лидер.
Хранителните добавки трябва да ги пиете за да може да ги предлагате. Аз пия шейка и пакетчето (витамини и минерали, омега 3 и астаксантин) от около година. Като цяло се чувствам прекрасно, а и някак повлияха положително на цикъла ми.
Има много информация в сайта, където ще прочетете повече.
Желая ви успех!

# 320
  • Мнения: 1 471
От моят опит, когато бях по-активен консултант. Това са продукти, които основно консултантите ползват. Поне около мен ситуацията бе такава.

# 321
  • Мнения: 2 189
От моят опит, когато бях по-активен консултант. Това са продукти, които основно консултантите ползват. Поне около мен ситуацията бе такава.

Моето впечатление от по-скъпите серии е следното:

Българските жени, поне в моя окръг, не са готови да дадат толкова пари за козметика от Орифлейм
За същата цена предпочитат Vichy, La Roche posay и т.н

Просто има едно недоверие
Аз лично съм ползвала избелващата NovAge и синята за млада кожа, нямам оплаквания, хубави са, не бих казала че отстъпват на Виши , Авен и др подобни

# 322
  • Мнения: 7
Благодаря! Бяхте ми полезни. Така или иначе аз съм в процес работен и обучение в едно 🙂 Движението и рутината ще дадат своя отпечатък във времето. Сравнението също ми беше много полезно.
Благодаря ви, че споделяте. Такива като мен сме щастливи да ви четем и да трупаме косвен, но полезен опит. От тази тема знам за нощната маска, която сега е 17 лв, че е много добра и ще я препоръчвам смело 🙂
Успех!

# 323
  • Мнения: 1 471
От моят опит, когато бях по-активен консултант. Това са продукти, които основно консултантите ползват. Поне около мен ситуацията бе такава.

Моето впечатление от по-скъпите серии е следното:

Българските жени, поне в моя окръг, не са готови да дадат толкова пари за козметика от Орифлейм
За същата цена предпочитат Vichy, La Roche posay и т.н

Просто има едно недоверие
Аз лично съм ползвала избелващата NovAge и синята за млада кожа, нямам оплаквания, хубави са, не бих казала че отстъпват на Виши , Авен и др подобни
Подкрепям, просто бях по-лаконична. Аз също съм пробвала мостри и от някои кремове, но не ми допаднаха. Както и хората около мен, си харчеха за доста по-скъпа козметика от Орифкейм, и проблемът не бе в парите.

# 324
  • Мнения: 4 239
Благодаря! Бяхте ми полезни. Така или иначе аз съм в процес работен и обучение в едно 🙂 Движението и рутината ще дадат своя отпечатък във времето. Сравнението също ми беше много полезно.
Благодаря ви, че споделяте. Такива като мен сме щастливи да ви четем и да трупаме косвен, но полезен опит. От тази тема знам за нощната маска, която сега е 17 лв, че е много добра и ще я препоръчвам смело 🙂
Успех!
Маската е хубава, но за зряла кожа, внимавай с нея!

# 325
  • Мнения: 76
Здравейте, пинсетата на последната страница в настоящия каталог дали захваща добре косъмчетата?

Последна редакция: вт, 03 ное 2020, 15:56 от Picapolonica

# 326
  • Мнения: 269
От моят опит, когато бях по-активен консултант. Това са продукти, които основно консултантите ползват. Поне около мен ситуацията бе такава.

Моето впечатление от по-скъпите серии е следното:

Българските жени, поне в моя окръг, не са готови да дадат толкова пари за козметика от Орифлейм
За същата цена предпочитат Vichy, La Roche posay и т.н

Просто има едно недоверие
Аз лично съм ползвала избелващата NovAge и синята за млада кожа, нямам оплаквания, хубави са, не бих казала че отстъпват на Виши , Авен и др подобни

 
Подкрепям, просто бях по-лаконична. Аз също съм пробвала мостри и от някои кремове, но не ми допаднаха. Както и хората около мен, си харчеха за доста по-скъпа козметика от Орифкейм, и проблемът не бе в парите.

За мен лично сериите NovAge са пъти, пъти по-добри от "аптечната козметика" и марките, които сте изброили.
По-лесно е да влезеш магазина и да вземеш това, което си видял на реклама. Но дали е подходящо за теб няма да разбереш, защото няма кой да те насочи. По край мен всички използват сериите, аз самата използвам True Perfection все още, но като цяло хората не са запознати добре със сериите. Има много информация в сайта и специален пътеводител за хората, които наистина се интересуват от тези неща. Другото което спира хората да си вземат серия е защото не знаят за какво са всички тези продукти. Срещам се с много дами и мога да кажа, че 60% от тях си мият лицето САМО с вода.
Не искам да обидя никой, просто това е мое мнение. Simple Smile

# 327
  • Мнения: 2 228
Срещам се с много дами и мога да кажа, че 60% от тях си мият лицето САМО с вода.
Не искам да обидя никой, просто това е мое мнение. Simple Smile
И какво лошо има в това? Лично дерматолог ми е казал, че няма нужда лицето всеки ден да се мие със сапун или друго измиващо средство. В случая ставаше въпрос за суха кожа. Трябва да се вземат предвид и индивидуалните особености.

# 328
  • Мнения: 10 052
Отклоняваме се малко от темата, но в аптеките (не всички, разбира се) доста често има също мостри на кремове, които се предлагат там. Не го приемайте само като реклама, но само за пример- Виши даже имат есенно време кампания с представяне на мострени комплекти с талон за отстъпка при покупка на продукт.
Така че, който е заинтересован може добре и от аптека да си подбере козметика. Преди   ползвах повече от бялата козметика на Орифлейм, но след като пуснаха сериите NovAge при мен се получи обратния ефект- не мога да чакам всеки път да намалят дневен крем, а цяла серия не ми е нужна (всеки си знае спецификите на кожата, не е необходимо да ме убеждавате сега, че заради това имам половинчата грижа за кожата, някои неща са и маркетинг). Сега взех един дневен крем NovAge, но не е достатъчно конкурентен за мен спрямо други на пазара. Може пак да взема след време, когато е намален, но цяла серия- не, просто не ми е нужна. Извинявам се за отклонението.

# 329
  • Мнения: 7
Аз видях някъде из сайта, че комплектите се попълват с 40% отстъпка. От два дни ползвам околоочния на Ултимейт-а,  още нямам мнение обособено 🙂

Общи условия

Активация на акаунт