Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 076
  • 698
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 269
А как може да стана лоялен клиент. Като им вляза в сайта има опция само за бизнес партньор, да им приема новите условия.  Нова регистрация ли трябва за лоялен клиент?

И двете опции ги имате. Просто се загледайте по-добре.

# 631
  • Мнения: 4 246
Vee.vee, много благодаря за разяснението. Пазарувам предимно за себе си, така че се превръщам в лоялен клиент одма, въобще не искам сайт и там каквото и да било.
Това е като при Тианде, и при тях има дали пазаруваш за себе си предимно или не, съответно и условията и отстъпките са различни.

Аз да попитам за стик фон-дьо-тена имате ли отзиви?

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Някой да е купувал колие от Northern нещо си серията?
Харесва ми едно,но на картинката,нямам идея на живо как ще изглежда.
И дали бързо ще потъмнее ...

# 633
  • Мнения: 4 246
Установих, че ми е блокиран профила, тъй като веднъж не успях да получа поръчка. Сега какво да правя? Нова регистрация ли? Confused

# 634
  • Мнения: X
krystall, защо не се обадите в офиса, където сте регистрирана, на спонсора си и т. н.?

# 635
  • София
  • Мнения: 718
Подмладяващатата основа на Джордани става ли за смесена кожа?

# 636
  • София
  • Мнения: 16
Подмладяващатата основа на Джордани става ли за смесена кожа?

Здравейте, да, текстурата е изключително лека. Основата е подходяща за всеки тип кожа. Всъщност, самото нанасяне на подобни продукти винаги се извършва върху добре почистена и подхранена с дневен крем кожа! Какъвто и продукт да нанесете на кожата на лицето без да спазите горното правило - няма да ви е комфортно. В много от случаите хората си мислят и усещат, че продукта не е за тях точно по тази причина!

# 637
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря.

# 638
  • Мнения: X
Какво става с червилата OnColour?! Няма наличност вече месец...

# 639
  • Мнения: X
Този новия Nordic Waters дамския е убийствен! Напомня ми на един на Karl Lagerfeld, не знам само на мен ли...

# 640
  • София
  • Мнения: 16
Този новия Nordic Waters дамския е убийствен! Напомня ми на един на Karl Lagerfeld, не знам само на мен ли...

Действително, много приятен, траен летен аромат. На мен много ми напомня на една стара тоалетна вода на Орифлейм в която бях влюбена "Северно сияние"Sparkling Heart

# 641
  • София
  • Мнения: 22 728
Отворих една кутия подхранващ крем за ръце и тяло с мед и мляко - злато. Мирише много неприятно.

# 642
  • Мнения: 10 153
Забелязала съм, че аромата на този крем не всеки харесва, скоро нова опаковка не съм отваряла, но на мен никога не ми е пречел. За сметка на това пък като мекота и текстура него предпочитам, отколкото кремовете към парфюми/тоалетни води.

# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Здравейте, има ли ползвали  Фдт  Giordani gold pure uforia?
Как е според вас? На добра цена е и му се чудя

# 644
  • Мнения: 2 230
Отворих една кутия подхранващ крем за ръце и тяло с мед и мляко - злато. Мирише много неприятно.
За мен също миризмата му е много неприятна, мирише ми на пот.

Общи условия

Активация на акаунт