Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юли 2019, 23:48 ч.

Какво се случва с CRYO SAVE ?

• 598
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, преди няколко дни сестра ми, която е замразила стволови клетки в Cryo save получи имейл, в който я уведомяват, че клетките са преместени в друга тъканна банка , в друга държава. Все още не се е свързала с тях , моля ако някоя от вас знае нещо повече да поясни. Благодаря

# 1
  • Велико Търново
Те по принцип не се ли съхраняват в друга държава?

# 2
Те по принцип не се ли съхраняват в друга държава?

По принцип да, но договора и е за Белгия,  преместили са ги другаде,  и сега са ги преместили в Полша.  Сега се обадих, казаха че не сключват нови договори. След като попитах на две места какво означава (две държави или различни градове) ми казаха че имат проблеми и не се знае къде ще замръзват в бъдеще. Много некоректно ми се вижда това местене от държава в държава през няколко години. Още повече в имейл към сестра ми пише че имат сключен договор с полската банка за 5 години.

# 3
  • Велико Търново
Ами интересувайте се какво става. Аз лично намирам тези банки за чист бизнес....

# 4
По принцип нашите уж заминаха в Швейцария, пък сега се озоваха в Полша....Чустваме се леееко излъгани, защото това не са лев два...И едно е да ти кажат, че ще ти ги пазят в Швейцария, а съвсем друго в Полша. П.с. Нямам нищо против Полша, но  определено не звучи същото поне за мен.

# 5
По принцип нашите уж заминаха в Швейцария, пък сега се озоваха в Полша....Чустваме се леееко излъгани, защото това не са лев два...И едно е да ти кажат, че ще ти ги пазят в Швейцария, а съвсем друго в Полша. П.с. Нямам нищо против Полша, но  определено не звучи същото поне за мен.

Ние се свързахме с тях, казаха че няма проблем. Просто били ги преместили според всички изисквания, договора е за 5 години, после щяли да видят дали ще ги местят пак или ще подпишат договор за нови 5 год. Другото което казаха  ,  е че не се съхраняват на две различни места,  а са разделени на две и са в една банка. Преди подписването на договора казаха, в две различни банки в различни градове. Да ама не... Много некоректно

# 6
С интерес ще следя развитието по темата. Още не съм бременна, но отдавна ме вълнува въпросът къде и какви са условията и цените и т.н.
Много сложна и некоректна е ситуацията - плащаш не малко пари, а все пак говорим за нещо много сериозно. Не е като да си купиш кола и да те измамят. Тогава ще си купиш нова.
На мен хич не ми харесва това да плащаш, за да се съхраняват на едно място, а всъщност да са другаде.
Какво следва, ако искаш да прекратиш договора и да ги съхраняваш в друга банка, в дуга държава и с други условия?
Как ще се случи преместването и развалянето на настоящия договор?

# 7
  • някъде по света
И аз се интересувах и се свързах със служител на фирмата днес.
Преместени са банките в Полша.Увериха ме ,че всичко с пробите е наред и няма повод за притеснение.
Като цяло никоя банка не е застрахована от такова развитие по принцип.Служителите самите са притеснени,но засега се развиват добре нещата .Сподели жената ,че са няколко ,тоест доста банки по една ,,шапка,,
Дано всичко е наред и да не се налага на никой да ползва пробите.
Ще следим темата.

# 8
Здравейте момичета, има нова статия за прекратяване на дейността на банката.

https://www.segabg.com/category-observer/haosut-koyto-ostava-sle … lN6AtyGevbblcUKXA

Общи условия

Активация на акаунт