Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 юли 2019, 09:52 ч.

Септемврийски бебета 2018 - Тема 4

• 8 637
  • 323
  •   1
Отговори
# 315
Аз от събота до сега съм го изкарала един единствен път понеже направо ме заболя сърцето как се беше надвесил на прозореца Frowning1 но повече ме е страх. Иначе на терасата стоим на слънчице, направих му пясъчник от пръст за цветя Grinning голямо мазало ама поне се забавлява, после директно в банята. Там пък се счупи коритото и сега го къпя в един по-голям леген, обаче той така да се радва в тоя леген, че сигурно след карантината няма да му купувам друго корито ми направо като му стане тясно ще го уча на душа, а сега да си се плицика в легена Grinning
За рекламите и той е така,също му е любима рекламата с Ваклинов дето за касичката Grinning сигурно заради песничката

# 316
И аз мисля да направя един пясъчник, че в момента само бърка в саксиите Simple Smile сигурна съм обаче, че на свекървата няма да й хареса идеята Stuck Out Tongue Winking Eye

# 317
Оххх момичета давайте съвет, не се издържа вече честно.. Всяка Божа нощ се буди това дете. Или проклаква малко и се успокоява сама или реве до скъсване.. Отивам давам вода, гушкам, целувам. Понякога проработва, друг път не и продължава да реве. Съответно всичко пак на ново.... И накрая ставам, обличам я и започва деня ни. Както днес в 04.15 беше будна... Мъжа ми ходи, аз ходих... Сменях памперса, давах вода... Честно казано ми писна... Къде бъркам? Топло, Студено, жадно, зъби.... Нищо не знам вече... 😢 Ще ревна от нерви...

# 318
Miladinova, и ние имахме такъв период.  Вярвам ти много е трудно. При нас нещата започнаха да се подреждат когато започнах да го будя в 8 сутринта не зависимо кога е легнал. През деня също не го оставяме много да спи. След обяд максимум до 5:30.

# 319
Моята и тя се пробужда така, и като й дам мляко и  си го изспива и заспива. И при нас така правеше вода, памперс, гушкане не помага. Кърмя я само вечер по нейно желание през останалото време не иска, и една вечер като се събуди така връчих 120мл АМ изпи го и заспа. Сега така процедирам. И няма проблем. Горе долу около 3ч се случва това.

# 320
  • Beyond the stars
По-късна вечеря? Мляко преди лягане?
Ние наскоро решихме, че така или иначе си намали млякото вечер, значи е време да го спрем, но започна да се буди преди 6. Та при нас 150мл АМ са сън до 7+ часа.

# 321
Момичета аз я кърмих до началото на 11 месец и не е пила адаптирано мляко. Вечерта хапва към 19ч. И към 20.15, 20.30 е в леглото. Не мисля че е от яденето. Пробвала съм да и давам нещо като стане през нощта и не яде, вода пие малко.
На обяд спи около 2ч, рядко към 2.30ч обикновено ако е спала през нощта или се е будила за кратко спи до към 6.30, 7.00ч и в 12 заспива до към 14ч. Не мога да си обесня къде е проблема. Като ходеше на ясла пак имаше такива дни, но не толкова често. Сега последните 4 5 нощи са ад... Сега я сложих да спи и откърти... Дано и следобяд да може да заспи, че иначе ще стане много сериозно. Като и се спи, не иска да яде, като не се е наяла не иска да заспи и един кръговрат, от който няма излизане 🙄

# 322
  • Beyond the stars
С тази изолация вкъщи доста трудно хабят енергия. Хич неблагородно завиждам на хората с двор. Grinning
Младежът спеше по 3ч горе-долу на обяд, вчера се ококори след час и половина някъде.. а аз се опитвам да работя като спи, та купонът е на Макс.

# 323
И ние сме във този филм.Февруари изкара двата грипа.Цял месец с 39,5,не спеше по цяла нощ.Март започнаха да избиват кучешки(те венците от януари са набъбнали).Буди се между 3-5 пъти и реве като заклана.Кърмене,мляко,вода,на топло на студено,няма оправия.Сега видях,че 2 зъбчета са избили,ама докато израстат ще е ужас.И панадол давах и все тая.Аз се надявам,че този период ще премине.

Общи условия

Активация на акаунт