Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Септемврийски бебета 2018 - Тема 4

• 15 156
  • 363
  •   1
Отговори
# 360
Ние сме в ИТ сферата. Половин година никак не беше лесно с дребосъчка и кака й, която завърши на таблета, а после цял юни се подготвяше онлайн за сертификация по английски (взе я с макс брой точки). Нямаме фиксирано работно време, което означава - всеки ден наваксване до полунощ и понякога уикендите. Какви ли не ситуации имахме за толкова време - справихме се де Simple Smile

# 361
Привет и от мен Simple Smile
Моето момче отдавна стана на две, даже забравихме кога беше. Видимо изглежда като 3 годишен и често хората се чудят защо не говори.
За него през деня се грижи свекървата като мислим да кандидатстваме за градина догодина.
Аз от началото на март работя от вкъщи и не се очертава скоро да се върна в офиса.  По-голямата част  от лятото прекарахме на вилата, което беше супер за малкия. Почти всеки ден бяхме или в гората или в парка или до реката. Много беше зареждащо.

# 362
  • Sofia
Как сте, мами? 😁
Аз минавам да споделя, че за първи път сме спали непробудно цяла нощ! 😁 Дъщеря ми спи до мен. От скоро вече не се приспива с кърмене, но заспива само, ако е гушнала ръката ми 😊 Нощем се будеше по 2-3 пъти, постепенно мина на един път и ето я тази нощ 😁 То било хубаво човек да се наспи 😁

# 363
Привет, моето момче с нощния сън няма проблем, но докато заспи е голяма мъка. Въпреки, че го будим всяка сутрин в 8, вечер преди 11 не заспива. И има дни в които изобщо не ляга на обяд

Общи условия

Активация на акаунт