Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Септемврийски бебета 2018 - Тема 4

• 25 388
  • 383
  •   1
Отговори
# 375
Здравейте, имаме проблем дъщеря ми през нощта не заспива.По цяла нощ плаче,мрънка,постоянно се върти.Някой да е имал същия проблем и как се справихте, давахте ли някакъв сироп за спокоен сън?

# 376
Здравейте, имаме проблем дъщеря ми през нощта не заспива.По цяла нощ плаче,мрънка,постоянно се върти.Някой да е имал същия проблем и как се справихте, давахте ли някакъв сироп за спокоен сън?
Да не и избиват вторите кътници? Периода е точно сега и е напълно възможно да е нервна и неспокойна от това.

# 377
Погледнах обаче няма нищо, но дано да са зъбките и да мине този ужасен период.

# 378
Погледнах обаче няма нищо, но дано да са зъбките и да мине този ужасен период.
При нас това е проблема, буди се много, плаче и няма успокоение. Предполагам е това. Минава за известен период и като тръгне следващия кътник се започва отново.

# 379
И ние сме така, но така изкарахме повечето зъбки. Остана още един наполовина е открит, но постоянно обяснява, че я боли

# 380
Здравейте, децата ни пораснаха, скоро почват рождените дни, не мога да повярвам колко бързо минаха 3 години. ❤️

# 381
Привет,
Наистина неусетно минаха 3 години.
Нашият рожден ден беше в понеделник. Празнувахме с най-близките в заведение с детски кът. Батковците го забавляваха, получи интересни подаръци и той беше много щастлив Simple Smile

# 382
Здравейте, мили майчета. Отдавна, много отдавна преминах през вашите проблеми, но сега имам друг. Канени сме на рожден ден на малка госпожица 3 годишна, която е презадоволена откъм дрехи играчки и т.н. Та въпроса ми е какъв подарък да и купим? На какво би се зарадвало детето?

# 383
  • Beyond the stars
Книжка, хвърчило, готина дървена играчка (mousetoys.eu има много добри идеи)

Общи условия

Активация на акаунт