По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 107 621
  • 1 017
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Ааа Патенце, яко си е, за 2см на месец си мечтая, ама дали пораства и с 1 😆

# 361
  • София
  • Мнения: 3 825
И при мен е така. Правя много фини кичури нагъсто и често, тоест русото ми е вече почти навсякъде. Препоръчително е да се изчаква поне 2 месеца, до 2 и половина за подновяването им. Аз след 45 дни вече не мога да си гледам корените.

# 362
  • София
  • Мнения: 1 576
Сега ще ви покажа разлика за има няма два месеца.

В деня след фризьора, пресни пресни кичури. Датата е 12 септември.





И преди седмица някъде:

# 363
  • BG-DE
  • Мнения: 5 054
Леле, впечатляващо 😊

# 364
  • Мнения: 7 009
Завижд! Ако и моята растеше така, одма да съм я пуснала, ама на!

# 365
  • Мнения: 103
Здравейте, наскоро една фризьорка ми изгори ужасно косата в опита си да я изсветли. Отзад на места е като горено от цигара. Наясно съм, че вече съсипаното няма да се възстанови, не мога и да го отрежа, защото на места стига почти до корена. Остава ми да чакам да израсте и в тази връзка искам да попитам за продукти стимулиращи растежа на косата и такива, които я подхрахват, да не изглеждя като слама. Благодаря! Flowers Cherry Blossom

# 366
  • София
  • Мнения: 1 744
Здравейте, наскоро една фризьорка ми изгори ужасно косата в опита си да я изсветли. Отзад на места е като горено от цигара. Наясно съм, че вече съсипаното няма да се възстанови, не мога и да го отрежа, защото на места стига почти до корена. Остава ми да чакам да израсте и в тази връзка искам да попитам за продукти стимулиращи растежа на косата и такива, които я подхрахват, да не изглеждя като слама. Благодаря! Flowers Cherry Blossom

Това за да не е като слама и да в възстановиш
https://www.notino.bg/kerastase/resistance-therapiste-izgodna-op … no-uvredena-kosa/

За растеж: стимуланта на икаров, хининова вода и http://www.zlatnaribka.com/hidratirasht-tonik-za-rastezh-na-kosa … calp-toner-250-ml

# 367
  • Мнения: X
Леле уникална коса и кичури! Завиждам и аз!

# 368
  • Мнения: 103
Здравейте, наскоро една фризьорка ми изгори ужасно косата в опита си да я изсветли. Отзад на места е като горено от цигара. Наясно съм, че вече съсипаното няма да се възстанови, не мога и да го отрежа, защото на места стига почти до корена. Остава ми да чакам да израсте и в тази връзка искам да попитам за продукти стимулиращи растежа на косата и такива, които я подхрахват, да не изглеждя като слама. Благодаря! Flowers Cherry Blossom

Това за да не е като слама и да в възстановиш
https://www.notino.bg/kerastase/resistance-therapiste-izgodna-op … no-uvredena-kosa/

За растеж: стимуланта на икаров, хининова вода и http://www.zlatnaribka.com/hidratirasht-tonik-za-rastezh-na-kosa … calp-toner-250-ml

Много благодаря!

# 369
  • Мнения: 3 996
Привет и от мен, случайно попаднах на темата и искам да споделя моите продукти от които съм доволна през последните почти 3 месеца.



Взех и Тианде но серума омазнява изключително бързо косата още на другия ден е за миене,и аромата му не ми понесе,шампоана люти много и не бих ги купила повторно.
Та за другите продукти които прикачих снимки, много съм доволна от тях. Редувам ги и не мога да кажа от кой точно имам резултати. На 1 септември бях на фризьор за корени от тогава започнах и използването на продуктите на 10 октомври пак на фризьор за корени, бяха израснали с 2см. Следващата  седмица отново ще ходя, корените са пак с около 2см израстнали .
Отделно се мажа с рициново масло и правих веднъж маска с лук ,много неприятно мирише и дори парфюм не спасява положението но гледах доста клипчета и всички мацки споделят много положителни резултати,та тези дни отново ще я правя. Дано съм полезна на някой ✌

# 370
  • Мнения: 281
Някой може ли да споделя впечатления за:
Шампоан с кофеин за стимулиране на растежа Oright Recoffee Caffeine
Шампоан за стимулиране растежа Mediceuticals Folligen

Виждам, че са бест селъри и съм им хвърлила око.

# 371
  • Мнения: 1 397
Здравейте! Имам нужда от съвет,момичета! Прочетох много мнения от темата и горе-долу се ориентирах от продуктите,от които сте доволни.
Дъщеря ми има естествено руса, къдрава и много гъста коса. Днес искаше да подстриже само връхчетата,но фризьора реши,че трябва коренно да смени прическа,форма и дължина. Докато разбера какви са му намеренията,вече беше късно. Детето цял ден страда и като се види в огледалото започва да плаче. В чудо се видях! На 11 години е девойката и вече е много важно как изглежда,та драмата е пълна!
Въпросът ми е какво да и взема,за да се засили растежа и същевременно да не утежнява косичката. Склонна съм и по-скъп продукт да взема,само да знам,че ще има ефект, което е много субективно,всъщност...

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 23:05 от Anelia20

# 372
  • Мнения: X
Anelia20, еех тези фризьори... Много добре го разбирам детето, за това ще си позволя аз да отговоря. Горе долу на нейната възраст бях когато ми се случи същото. Фризьорката ме убеди да се съглася да изпробва нова модерна прическа върху мен, след което от коса до кръста ми я отряза на черта до раменете. Много плаках, голям шок беше и не защото бях суетна, а просто за малко момиче свикнало с дълга коса тя се превръща в част от него. Не мога да Ви посъветвам какво да й слагате за по-бърз разтеж, все пак предвид възрастта май не е добра идея да се ползват силни продукти. Няма гаранция, че изобщо ще повлиаят от към разтеж, а е риск да й се раздразни скалпа. Хубавото е, че в тази възраст косата расте бързо. След моя случай до другата година дължината ми се върна. Обаче малко след "инцидента" хванах въшки, упорити въшки. Което доведе до гас, мас и оцет, по онова време още нямаше така масово други препарати, съответно седях почти всяка седмица с тази гадост на главата, дори след като се изчистиха за профилактика (и това си е шокитащо, смърди ужасно) . Обаче страничния ефект беше  здрава, лъскава и много много жива коса,може би това повлия и на разтежа, но не съм сигурна. В тази връзка сега се боря за мечтаната още от детските си години дължина до средата на дупето и правя какво ли не. Факт, че си пораздразних скалпа с професионални и уж много добри продукти, а не ми е чувствителен. Реших проблема с коприва. Това ще препоръчам и за детето, просто е риск да се опита с по-силни неща. Копривата не крие рискове, ако не помогне не вреди и детето ще се поуспокои чисто психически, че все пак прави нещо. Запарявам си листа суха коприва (докато излезе прясната), правя си силна отвара и всеки ден или през ден с една пипета слагам в корените, после масаж и чакам да изсъхне, това най-малкото успокой скалпа ми. Другото което може е след като й измиете косата да обливате с хладка преварена вода в която има домашен ябълков оцет, на литър 3-4 съпени лъжички, не повече, няма да мирише. И търпение, найстина косата в тази възраст расте по-бързо, но все пак си трябва търпение. Успех!

# 373
  • Мнения: 1 600
Този продукт е хубав, аз съм доволна.
https://makeup.bg/product/356706/

# 374
  • Мнения: 1 397
Anelia20, еех тези фризьори... Много добре го разбирам детето, за това ще си позволя аз да отговоря. Горе долу на нейната възраст бях когато ми се случи същото. Фризьорката ме убеди да се съглася да изпробва нова модерна прическа върху мен, след което от коса до кръста ми я отряза на черта до раменете. Много плаках, голям шок беше и не защото бях суетна, а просто за малко момиче свикнало с дълга коса тя се превръща в част от него. Не мога да Ви посъветвам какво да й слагате за по-бърз разтеж, все пак предвид възрастта май не е добра идея да се ползват силни продукти. Няма гаранция, че изобщо ще повлиаят от към разтеж, а е риск да й се раздразни скалпа. Хубавото е, че в тази възраст косата расте бързо. След моя случай до другата година дължината ми се върна. Обаче малко след "инцидента" хванах въшки, упорити въшки. Което доведе до гас, мас и оцет, по онова време още нямаше така масово други препарати, съответно седях почти всяка седмица с тази гадост на главата, дори след като се изчистиха за профилактика (и това си е шокитащо, смърди ужасно) . Обаче страничния ефект беше  здрава, лъскава и много много жива коса,може би това повлия и на разтежа, но не съм сигурна. В тази връзка сега се боря за мечтаната още от детските си години дължина до средата на дупето и правя какво ли не. Факт, че си пораздразних скалпа с професионални и уж много добри продукти, а не ми е чувствителен. Реших проблема с коприва. Това ще препоръчам и за детето, просто е риск да се опита с по-силни неща. Копривата не крие рискове, ако не помогне не вреди и детето ще се поуспокои чисто психически, че все пак прави нещо. Запарявам си листа суха коприва (докато излезе прясната), правя си силна отвара и всеки ден или през ден с една пипета слагам в корените, после масаж и чакам да изсъхне, това най-малкото успокой скалпа ми. Другото което може е след като й измиете косата да обливате с хладка преварена вода в която има домашен ябълков оцет, на литър 3-4 съпени лъжички, не повече, няма да мирише. И търпение, найстина косата в тази възраст расте по-бързо, но все пак си трябва търпение. Успех!

Много благодаря за отговора!

Преди няколко години и тя беше довлякла вкъщи въшки. Тогава се измъчихме и двете докато разресваме тази гъста и дълга коса със ситно гребенче,за да премахнем гадинките,но до ножица не се стигна. Справихме се. За да може фризьор да и я съсипе...

Силните продукти мен също ме притесняват,предвид възрастта и. Ще пробвам с копривата и също си мисля за отвара от корен на репей на Теа Минкова. Прочетох,че и тук има дами,които са доволни от нея,пък и няма да навреди.

Валерия, интересен продукт! Прочетох,че се нанася на скалпа и след 2-3 часа се отмива. Вие така ли го ползвате?

Общи условия

Активация на акаунт