Мека мебел - тема 8

  • 116 455
  • 899
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 480
В Ралица си бях харесала много един преди около месец. В мола на Цариградско шосе.

Ами в Ралица са хубави, но ни идват над бюджета. Други опции?

# 841
  • Мнения: 11 437
В мебели Идеа има изложени модели на Камбо и други фирми.

# 842
  • Мнения: 13
Нахлувам и в тази тема с питане за прав диван, като имаме място за 240 и естествено да е с функция сън и ракла и  бюджет до 1400-1500.
Какво ви е мнението за Виденов, Айко,Mömax..?

# 843
  • Мнения: 46 434
Моля, пуснете нова тема.

# 844
  • София
  • Мнения: 8 272
Нахлувам и в тази тема с питане за прав диван, като имаме място за 240 и естествено да е с функция сън и ракла и  бюджет до 1400-1500.
Какво ви е мнението за Виденов, Айко,Mömax..?
ИКЕА от около 700 лв.

# 845
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Здравейте, търсим си ъглов диван, като имаме доста място в хола. Насочихме се към feydom, но още не сме ходили на място. Ако може да препоръчате още няколко места с шоурум в София, защото искаме задължително да го пробваме преди да купим. Бюджетът ни е около 2000 лв, не искаме да е кожа. Благодаря ви много!
Фейдом за 2000 лв няма да намерите. Миналият април - 2021 г. за Бонбон Л дадохме 2800 лв.

# 846
  • Мнения: 849
Здравейте, харесах този диван от Айко но мъжът ми смята, че не е удобен
https://aiko-bg.com/product-01253010080

Поствам го, първо за да дам идея на някой, който може би търси такъв и второ да питам за идеи, къде според вас мога да намеря този стил диван, който да е на приемлива цена, да кажем до 2,макаимум 3к.

Важно ми е да има широка лежанка, да е около 3 метра дълъг, и да е над 10см висок, за да чисти роботът отдолу и вече по желание да има площ за сън, ракла .

# 847
  • Мнения: 9 684
Ако имате възможност, можете да се разходите през уикенд до Стара Загора, в Мобел аутлет. Има подобни на твоето търсене, но само на място може да се види състоянието и дали ви е удобен.
https://galeria-mobel-outlet.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB% … b5%d0%b3sava-958/

Аз купих оттам преди 4 години, отидох за конкретен модел по снимка и по снимки, изпратени по Вайбър, но на място не ми хареса и на вид, на красота и на удобство. Направих 2-3 тура със сядане и чудене и избрах друг. Доставиха ми го до София добре опакован с фолио, нямаше проблеми с комуникацията. Ползвам си го безпроблемно.

# 848
  • Мнения: 196
Ако имате възможност, можете да се разходите през уикенд до Стара Загора, в Мобел аутлет. Има подобни на твоето търсене, но само на място може да се види състоянието и дали ви е удобен.
https://galeria-mobel-outlet.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB% … b5%d0%b3sava-958/

Аз купих оттам преди 4 години, отидох за конкретен модел по снимка и по снимки, изпратени по Вайбър, но на място не ми хареса и на вид, на красота и на удобство. Направих 2-3 тура със сядане и чудене и избрах друг. Доставиха ми го до София добре опакован с фолио, нямаше проблеми с комуникацията. Ползвам си го безпроблемно.
Този имам и аз от там, само че с алкантара. Още не го ползваме активно, тъй като тече ремонт и не мога да кажа как ще се държи във времето, но е много удобен. Трябва да ги разгледате на място, изборът е много голям. Успех!

# 849
  • Мнения: 11 437
Здравейте, харесах този диван от Айко но мъжът ми смята, че не е удобен
https://aiko-bg.com/product-01253010080

Поствам го, първо за да дам идея на някой, който може би търси такъв и второ да питам за идеи, къде според вас мога да намеря този стил диван, който да е на приемлива цена, да кажем до 2,макаимум 3к.

Важно ми е да има широка лежанка, да е около 3 метра дълъг, и да е над 10см висок, за да чисти роботът отдолу и вече по желание да има площ за сън, ракла .
С мека база:
https://kambo-shop.com/dnevna-bg/aglovi-divani-bg/holen-agal-tokio-bg.html

# 850
  • Мнения: 849
Благодаря petiaivanov, този и аз съм го гледала, но фирмата е в Хасково Frowning1 а диван не ми се ще да купувам без да е пробван. Също сега загледах, че дамаската е набук... Не съм сигурна дали ми допада и това Confused

# 851
  • Мнения: 11 437
Благодаря petiaivanov, този и аз съм го гледала, но фирмата е в Хасково Frowning1 а диван не ми се ще да купувам без да е пробван. Също сега загледах, че дамаската е набук... Не съм сигурна дали ми допада и това Confused
Може да се избира дамаската. Мостри има в мебели Идея.
Скрит текст:
Възможност за избор на лява или дясна конфигурация.
Моделът може да се поръча с тапицерия  по избор.
Моделът може да се поръча с корекция в размера с цена по запитване.

# 852
  • Мнения: 849
Благодаря, няма да го отписвам още. Честно казано ходих веднъж в Идея, бях гледала и друг на Камбо, но там въобще не ги открих,, имаше само полски. Но пък бързах и не питах за консултация, та ще се ходи пак Blush

# 853
  • Мнения: 9 684
Момичета, на Раковска срещу Билата (до площад Славейков) закриха един магазин за пердета (хич не вървеше, не съм виждала да влизат клиенти). Но на витрината има надпис "Разпродажба" и се виждат през стъклото единични дивани, опаковани във фолио. Модерен стил. Нямат вид на масови. Предполагам, че за тях е разпродажбата. Който иска, може да мине. Не знам цени, няма смисъл да питам само ей така от любопитство.

# 854
  • Мнения: 1 622
Дивани на Камбо има изложени и в магазин Тедива. Ние нашият от там го взехме(друг модел само че).

Общи условия

Активация на акаунт