Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юли 2019, 11:02 ч.

Студентски общежития към УХТ Пловдив?

• 684
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
    Далече сме от Пловдив, ще отидем на 10-и когато е настаняването, но ще останем, може би 1-2 дни за ремонт че на стаята, а и все пак да видим и с кой ще е в стая, вероятно да се сдружим и с другите родители, да видим те какво ще искат да се прави или пък какво не.
    Искам да попит за условията общежитията в Марица2 как стоят какви са условията?😊Благодаря предварително

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 14:28 от Не се сърди, човече

# 16
    http://Марица 2, имате късмет, не съм виждала на живо, но мисля че са най-добре, а Марица 3 съм чувала, че са най-зле. Ние сме в 4 и чух само лоши неща също, поне тоалетната и банята са в стаята.

# 17
    http://Марица 2, имате късмет, не съм виждала на живо, но мисля че са най-добре, а Марица 3 съм чувала, че са най-зле. Ние сме в 4 и чух само лоши неща също, поне тоалетната и банята са в стаята.
    Да попитам и за Марица 1 😊Много благодаря

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 14:27 от Не се сърди, човече

# 18
      Излязли са резултатите за общежитията.Моето дете е в 4блок,но не мога да намеря снимки как са условията там.Разбрах как е там, зле е:cry:
      Как разбрахте в кой блок сте

# 19
      • София
        Излязли са резултатите за общежитията.Моето дете е в 4блок,но не мога да намеря снимки как са условията там.Разбрах как е там, зле е:cry:
        Как разбрахте в кой блок сте

Аз се ориентирах за блока от сайта на университета. Има качен документ "Правила за настаняване", в който пише:
        Студентите бакалаври I курс се настаняват, както следва:
        - с бал от 21.00 до 24.00 - в СО"Марица" 2;
        - с бал от 18.00 до 20.99 - в СО"Марица" 1;
        - с бал под 17.99 – в СО "Марица" 4 .

# 20
        От всичко прочетено единствено не разбра от колко часа и къде ще става раздаването на ключовете.Ако някой знае ке съм много благодарна да сподели.

# 21
        • София
        От всичко прочетено единствено не разбра от колко часа и къде ще става раздаването на ключовете.Ако някой знае ке съм много благодарна да сподели.

1. За първи курс ОКС “Бакалавър” на 10.09.2019 г. - от № 100001 до № 100150; на 11.09.2019 г. - от № 100151 до края.
        ...
        3. Студентите получават индивидуалните си настанителни заповеди от управител-домакина  в СО “Марица”- блок 4, стая 113.

# 22
        Хайде да сподерим първи впечатления от общежитията🤣

Общи условия

Активация на акаунт