Барселона - Тема 10

  • 48 093
  • 812
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 107
Здравейте!
Страхотна темичка. Записвам се да ви чета, тъй като мисля да организирам екскурзия до Барселона.
Имам едно питане - тъй като мисля да е януари-февруари, дали времето ще е подходящо? Знам че от студ няма да умрем, но все пак валежи?
Благодаря!

# 181
  • Мнения: 888
Относително е малко това с времето.
Тази година бях за три дни февруари, през деня стигаше 16-18 градуса жега, по яке беше горещо на слънце, вечер падаха до 5,6 градусите, нямаше и следа от дъжд. Върнах се с тен на лицето.

Там колкото пъти съм бил, дъдж все ми се е разминавал, общо взето ако няма аномалии няма от какво да се плашите.
Следващата година февруари средата съм в Лисабон и Мадрид, надавям времето да е като в Барселона през тази в Мадрид.

Някой там или бил наскоро да сподели успокоиха ли се страстите с протести и неподчинение?
Нещо спряха медиите да ги отразяват.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте! В края ва на март ще пътуваме до Барселона за 5 нощувки. В тази връзка събирам препоръки за апартамент с прилична локация. 4 души сме.
Благодаря!

# 183
  • Мнения: 992
Уау, какъв страхотен хотел. Благодаря за отговора, и аз се изненадах защото очаквах да е много по-скъпо. Но ние вече имаме резервация за хотел Sad А дали няма да може да се качим в  ресторанта на хотела без да сме гости Grinning
Ние сме запазили някакъв в готическия квартал, на 10 Мин от ла рамбла и близо до площад Каталуния.

# 184
  • София
  • Мнения: 326
Уау, какъв страхотен хотел. Благодаря за отговора, и аз се изненадах защото очаквах да е много по-скъпо. Но ние вече имаме резервация за хотел Sad А дали няма да може да се качим в  ресторанта на хотела без да сме гости Grinning
Ние сме запазили някакъв в готическия квартал, на 10 Мин от ла рамбла и близо до площад Каталуния.

Естествено, че може. Може да проверите на сайта дали е нужна резервация (зависи от времето, по което ще отидете). Иначе може и свободно да се качите до бара.

# 185
  • Мнения: 12
Здравейте,
Някой резервирал ли е билети за Музея на илюзиите през Букинг? Дават ми много добра цена, но не мога да разбера имам ли конкретен час за вход или е през целия ден.

# 186
  • Мнения: 968
Здравейте,
Някой резервирал ли е билети за Музея на илюзиите през Букинг? Дават ми много добра цена, но не мога да разбера имам ли конкретен час за вход или е през целия ден.
Няма нито ден, нито час, но  важи само в периода на престоя, в случая като резервираш хотел през Букинг е ясно от кога до кога си в града.

# 187
  • Мнения: 432
Намирам два сайта за онлайн покупка на билети за парк Гюел, като и двата пище, че са официални. Единият има такса по 3 евро на билет, а другия няма. Как да разбера дали са реални и двата
https://parkguell.barcelona/en/buy-tickets
https://www.parkguelltickets.org/?gclid=CjwKCAiAlajvBRB_EiwA4vAq … UtgxoCJHsQAvD_BwE

# 188
  • Мнения: 14 472
Аз съм купувала от първия, за мен той е официалния сайт.

# 189
  • Мнения: 992
Много ли се чака ако нямам билет за парк Гюел предварително? Понеже става въпрос за средата на януари ми се иска да не запазвам нищо предварително от сега, че може да вали много точно този ден Имам горчив опит от Коста дел сол с валежите Simple Smile А и обмислям еднодневна разходка до Андора ла Велла, но не съм решила точно кой ден да е.
Страхотна е темата, много информация, много добре обяснено всичко.  bouquet
Проблема е, че аз не мога да запомня всичко. Laughing

# 190
  • Мнения: 14 472
Записвай си, нормално е да не можеш да запомниш.

Билети можеш да си купиш и онлайн през телефона като решите на място кога ще ходите. Иска 3D идентификация на картата.

# 191
  • Мнения: 1 871
Здравейте!
Страхотна темичка. Записвам се да ви чета, тъй като мисля да организирам екскурзия до Барселона.
Имам едно питане - тъй като мисля да е януари-февруари, дали времето ще е подходящо? Знам че от студ няма да умрем, но все пак валежи?
Благодаря!

Деси, и аз искам януари/февруари да посетя Барселона, намерих много добър сайт за букване на полети Kiwi.com и тъкмо разглеждах цени.
Ако ти се пътува в компания пиши ми на лс, аз съм сама

# 192
  • Мнения: 5 891
Здравейте!
Страхотна темичка. Записвам се да ви чета, тъй като мисля да организирам екскурзия до Барселона.
Имам едно питане - тъй като мисля да е януари-февруари, дали времето ще е подходящо? Знам че от студ няма да умрем, но все пак валежи?
Благодаря!

Деси, и аз искам януари/февруари да посетя Барселона, намерих много добър сайт за букване на полети Kiwi.com и тъкмо разглеждах цени.
Ако ти се пътува в компания пиши ми на лс, аз съм сама
Препоръчвам да гледате в azair. Там цените са реални и без надценка за разлика от киви. А най-добре в сайтовете на самите авиокомпании като веднъж фиксирате някаква дължина на престой и период.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 749
Здравейте,
Някой резервирал ли е билети за Музея на илюзиите през Букинг? Дават ми много добра цена, но не мога да разбера имам ли конкретен час за вход или е през целия ден.
Аз купувах оттук билети, много се забавлявахме с децата.
https://www.groupon.es/deals/big-fun-museum-y-museo-de-las-ilusiones

# 194
  • Мнения: 1 405
Здравейте, нова съм във вашата групичка. За юни месец имаме пътуване с ММ до този град и малко съм притеснена. Много полезна информация има в първата страничка Blush, но много ме притеснява езикът Sad, аз го (англойския) разбирам по добре ако видя какво пише от колкото разговорно. ММ пък нищо не знае, какво ще ме посъветвате, ако седна да науча и разговорно за 6м дали след това ще мога да се оправям. На всякъде предполагам, че знаят английски.

Общи условия

Активация на акаунт