Барселона - Тема 10

  • 48 286
  • 812
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 29
И ние сме в подобна ситуация. Много се надявам до април нещата да са под контрол. Нека тези които са там да споделят...

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 909
След понеделник ще давам реална картина за Барселона, ще посещаване доста от забележителностите там, след като писах предния пост, нашия приятел ми писа във вайбъра вчера и каза, че и там няма маски в аптеките и има случай на короната, платила съм си за Ноу камп, трябва да го видя, със или без корона, там сме 😁

# 407
  • Мнения: 38
Аз имам билети за 09.03.2020 - 14.03.2020. Щях да ходя с моята приятелка, но тя се отказа. Всъщност ние отиваме на гости на наша приятелка и се чудя да тръгна ли сама. Единственото което ме притеснява е да не ми отменят полета на връщане и да не ме оставят под карантина там Sad

# 408
  • Мнения: 728
Аз имам билети за 09.03.2020 - 14.03.2020. Щях да ходя с моята приятелка, но тя се отказа. Всъщност ние отиваме на гости на наша приятелка и се чудя да тръгна ли сама. Единственото което ме притеснява е да не ми отменят полета на връщане и да не ме оставят под карантина там Sad

Според мен няма да отменят полети.. поне не съм разбрала до сега да са го направили някъде. Спокойно отивай.. и рязбира се взимаш всички предпазни мерни на обществени места с много хора на едно място. Попитай и прриятелката ти там какво мисли и дали има място за паника

# 409
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Аз имам билети за 09.03.2020 - 14.03.2020. Щях да ходя с моята приятелка, но тя се отказа. Всъщност ние отиваме на гости на наша приятелка и се чудя да тръгна ли сама. Единственото което ме притеснява е да не ми отменят полета на връщане и да не ме оставят под карантина там Sad
Дори да се върнете сами трябва да си наложите карантина тук в България.В Испания има до тук 14 официално регистринати болни  с коронавируса и е рисковано.

# 410
  • Бургас
  • Мнения: 909
Къде четете за текущо положение, че ми излиза само Меси, Барса, мачове...

# 411
  • Мнения: 728
Къде четете за текущо положение, че ми излиза само Меси, Барса, мачове...

В сайта на световната здравна организация гледам аз.

# 412
  • Мнения: 8 929
Аз имам билети за 09.03.2020 - 14.03.2020. Щях да ходя с моята приятелка, но тя се отказа. Всъщност ние отиваме на гости на наша приятелка и се чудя да тръгна ли сама. Единственото което ме притеснява е да не ми отменят полета на връщане и да не ме оставят под карантина там Sad
Нашите са 10-14 март. Бяхме аз, дъщеря ми, майка ми и една приятелка. Майка ми и приятелката ми се отказаха. Аз все още не съм на 100%, все се надявам да се разминат нещата, но ще видим.

# 413
  • Мнения: 728
Така, моята паника около Корона вируса мисля че съвсем се изпари. Та да кажа днес какво запазих...
Замъка Монтжуик: Всяка първа неделя от месеца входа е безплатен, а всяка следваща неделя следобяд отново входа е безплатен. Билетите се запазват онлайн и на него си пише нулева стойност.

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Така, моята паника около Корона вируса мисля че съвсем се изпари. Та да кажа днес какво запазих...
Замъка Монтжуик: Всяка първа неделя от месеца входа е безплатен, а всяка следваща неделя следобяд отново входа е безплатен. Билетите се запазват онлайн и на него си пише нулева стойност.
Laughing  ти сериозно ли...? Та тя сега ескалира...

# 415
  • Мнения: 22 414
Така, моята паника около Корона вируса мисля че съвсем се изпари. Та да кажа днес какво запазих...
Замъка Монтжуик: Всяка първа неделя от месеца входа е безплатен, а всяка следваща неделя следобяд отново входа е безплатен. Билетите се запазват онлайн и на него си пише нулева стойност.

Има още доста обекти с безплатен вход всяка първа неделя.
Двореца Гюел, музея на Пикасо, катедралата на Барселона и т.н. Но някои са след определен час, да кажем 15ч,така че повече от 2 максимум 3 обекта няма да може да посетите.
Ние отидохме в първите два. Катедралата този ден беше затворена за туристи за съжаление в часа, в който бяхме там

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 909
Така, моята паника около Корона вируса мисля че съвсем се изпари. Та да кажа днес какво запазих...
Замъка Монтжуик: Всяка първа неделя от месеца входа е безплатен, а всяка следваща неделя следобяд отново входа е безплатен. Билетите се запазват онлайн и на него си пише нулева стойност.
Laughing  ти сериозно ли...? Та тя сега ескалира...
Прекалено много новини гледате, там винаги преувеличават и плашат хората, каква е гаранцията, че тук в Бг няма да се разболеем?  Нямам страх и аз, поне за сега всичко е под контрол, повече ме е страх от полета със самолета, да съм честна 😁🤣😁

# 417
  • Мнения: 728
Герита е абсолютно права, това че сега в Бг няма не значи че няма и да има..и да си се разболеем в БГ?

Essential гледах в сайта на Катедралата на Барселона, но не намирам как да купя билети за безплатния час... или пък не се влиза с никакъв билет както взех сега за Замъка

# 418
  • Мнения: 22 414
Герита е абсолютно права, това че сега в Бг няма не значи че няма и да има..и да си се разболеем в БГ?

Essential гледах в сайта на Катедралата на Барселона, но не намирам как да купя билети за безплатния час... или пък не се влиза с никакъв билет както взех сега за Замъка

За катедралата няма билети. След 15ч е свободен достъпа.

Вземете си за двореца Гюел обаче, заслужава си.

# 419
  • София
  • Мнения: 127
Ние ще сме първата неделя на април в Барселона. Планирам музея на Пикасо за бзплатната неделя и се колебая, кое да е второто, защото се съмнявам да успеем за повече от две неща след 15ч. Какво ще ми препоръчате и до колко часа пускат да се влиза?  Някой посещавал ли е музея на восъчните фигури?

Общи условия

Активация на акаунт