Барселона - Тема 10

  • 48 085
  • 812
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Макар, че нашето пътуване е доста напред във времето започвам с графиците защото с нашата татина глезанка, тогава на 6г вече, дано да успеем поне по 1 забележителност да видим на ден. Хотела , който резервирах е "Hotel ibis Barcelona Centro (Sagrada Familia)", на доста прилична цена в предвид местонахождението му и силния период /4.7-9.7/, самолетните билети също са купени. Дилемата ми е за картите за транспорт - T-familiar или Hola Barcelona travel card 5 days. Втората покрива и транспорта от летището направо. Ако някой може да помогне.
Аз бих заложила на Т10 за транспорта. Ако няма промяна, може да се ползва от до летище за автобус 46.

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте, понеже ни предстои пътуване до Барселона на 18.02 и правя маршрутите искам да ви попитам стадиона Камп Ноу и хълма Монтжуик в една посока ли са? Може ли двете неща да се видят за един ден? За хълма искам да ползваме фуникуляр, но от къде точно трябва да се качим?
Благодаря ви предварително!

# 257
  • Варна
  • Мнения: 749
Здравейте, препоръчвам този симпатичен апартамент в Барселона близо до Sants / на няколко спирки с метрото от центъра/- https://bg.airbnb.com/rooms/12256600?source_impression_id=p3_157 … _CzO4LgCgXLWoGnbN
Подходящ е за семейство с две деца, целият вход се дава под наем, много симпатична хазяйка, живее на първия етаж.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
На мен ми се отваря загл.страница на сайта...

# 259
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет, някой знае ли как точно се използват ваучерите от Grupon?
Купих ваучери за 50% намаление билет за Ноу камп, следвам всички стъпки и в полето където трябва да сложа кода ми дава, че кода е невалиден.... 😏
Пропускам ли нещо?

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Някой знае ли кога през май е безплатният ден на музеите?

# 261
  • Мнения: 1 671
На мен ми се отваря загл.страница на сайта...
И на мен.

# 262
  • Мнения: 1 422

Ние бяхме миналата година началото на февруари. Времето беше слънчево и с доста нормални темеператури за този сезон без валежи. Изкарах с кожено яке и тънко палто + шал, като единствено за мача на Камп Ноу, който посетихме бях със зимно яке. Там определено беше адски студено и ставаше течение.
През останалото време ми беше идеално за разходка и сме обиколили всичко пеша.
Благодаря за отговора!
Важното да е ясно и слънчево, за да е приятно за разходка.

# 263
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет, някой знае ли как точно се използват ваучерите от Grupon?
Купих ваучери за 50% намаление билет за Ноу камп, следвам всички стъпки и в полето където трябва да сложа кода ми дава, че кода е невалиден.... 😏
Пропускам ли нещо?
Мацки, никой ли не е купувал ваучер за Ноу камп през groupon? Sad
Сряда летим и утре до обяд трябва да купя билети - дали с намаление или не....

# 264
  • София
  • Мнения: 127
Привет, кой район е най-подходящ за настаняване, според връзката с летището? Гледам около Саграда и пл.Каталуня, до арка също намерих, но се колебая за вечерна разходка спокойно ли е?

# 265
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет, кой район е най-подходящ за настаняване, според връзката с летището? Гледам около Саграда и пл.Каталуня, до арка също намерих, но се колебая за вечерна разходка спокойно ли е?
Районът около пл.Испаня също - спокоен, метро, МОЛ, връзка с летището, забележителности - магическите фонтани, Монтжуик.

# 266
  • София
  • Мнения: 127
Ramblas Hotel
La Rambla, 33, 08002 Barcelona, Испания
Това е резервирал снощи ММ, докато приспя децата и той букнал. Дано е хубав, каза че е спазил всички препоръки. Имаме самолетни билети, имаме и хотел, сега трябва да купя билети за Саграда, парк Гюел и незнам за къде още, за да направя маршрут. Какво ще ме посъветвате за педварително плануване още. На първата страница прочетох, че първата неделя от месеца има безплатен вход след 15ч на музейте, от какво да се възползваме?

# 267
  • Мнения: 5
Здравейте , имаме хотел до la rambla , някой знае ли как може да стигнем до park guel и аквариума

# 268
  • Мнения: 22 343
Здравейте, пътуването ни съвсем наближи.

Само два дни ще имаме в Барса по стечение на обстоятелствата.

Може ли да кажете къщите отвътре заслужава ли си да се видят всичките или има някоя която се отличава повече?

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 10:38 от Sesylle

# 269
  • Мнения: 48
Здравейте, пътуването ни съвсем наближи.
Резервирам хотел Catalunia Sagrada Familia.
Струва ми се малко далеч от центъра но се надявам да не е толкова зле.
Само два дни ще имаме в Барса по стечение на обстоятелствата.

Може ли да кажете къщите отвътре заслужава ли си да се видят всичките или има някоя която се отличава повече?
Здравейте,
Ние посетихме само Casa Batllo и много се хареса на децата и на нас също. Дадоха ни слушалки и си обикаляш, като ние ходихме 03/2019 и правиха ремонт на фасадата и можеше да се качиш при майсторите Smiley Останалите само отвън ги видяхме.

Общи условия

Активация на акаунт