Барселона - Тема 10

  • 48 093
  • 812
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 405
И ние щяхме да сме там първата седмица на юни, но се отказахме. А пък много исках да го посетим този град Sad

# 526
  • Мнения: 1 671
Ще стане. Виена я посетих чак на третия опит.

# 527
  • Мнения: 729
Ей сега гледах е така информативно какви са за сега цените за полети за Барселона за юни юли и тн... Заболя ме главата, не знам как ще си купим билети на същата цена Sad Cry

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ей сега гледах е така информативно какви са за сега цените за полети за Барселона за юни юли и тн... Заболя ме главата, не знам как ще си купим билети на същата цена Sad Cry
нима мислил, че юни ще е ок да идеш...? Close

# 529
  • Мнения: 888
Дълго време няма да си купим билети на същите цени, според мен.
Последните две лета съм бил в Барселона около 100 евро стуваше двупосочен билет с райън.
Сега са поне 30% от горе, при това само един ден виждам отиване за 41 евро. Следващите най-евтини започват от 60 евро нагоре...над 50% повече.
За Август месец гледам.

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Т.е очаква се наплив след вируса и народа ще се юрне да пътува...?

# 531
  • Мнения: 888
Едва ли ще се пътува, това лято го отписвам и полети близките шест месеца поне.
По-скоро авиокомпаниите ще търсят как да минимизират загубите си, до колкото ще е възможно, тези, които оцелеят.
Затова цените няма да са същите.

# 532
  • Мнения: 8 749
Евентуално ги виждам нещата за зимните Ваканции, ама лятото - не .

На мен днес ми казаха да си пускам молбата за отпуск и общо взето дните Ми ще Си заминат .

# 533
  • Мнения: 14 472
То няма да има полети, вие за цените сте се закъхарили. Изгарят им слотовете с настоящата забрана и е невъзможно да бъдат възстановени в същия мащаб като преди.

С две думи - ако сега има полети два пъти дневно до Барселона (а и до всички по-големи европейски градове), занапред ще са веднъж седмично.

Както преди влизането ни в ЕС.

# 534
  • Мнения: 729
Ей сега гледах е така информативно какви са за сега цените за полети за Барселона за юни юли и тн... Заболя ме главата, не знам как ще си купим билети на същата цена Sad Cry
нима мислил, че юни ще е ок да идеш...? Close

Не мисля.. просто ми беше и и тересно. ако всичко се нареди следващите 2месрца.. защо пък не всъщност?

# 535
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 283
Ние трябваше да летим на 24.03 с rayan  и да се върнем на 27.03 с wizz. И двата полета са отменени. Какво ще ме посъветвате и какви са ми правата. От агенцията искат пренасочване за други дати.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Ние трябваше да летим на 24.03 с rayan  и да се върнем на 27.03 с wizz. И двата полета са отменени. Какво ще ме посъветвате и какви са ми правата. От агенцията искат пренасочване за други дати.
Ако може да си възстановите парите за билети най-добре. Мисля, че това ви е опция при отмяна на полет.

Аз имам полети с райън на 5.04 и 12.04 за друга дестинация. Засега не са отменени, предлагат ми безплатно преместване за други дати. Но предвид несигурността няма как да зная кога ще мога да летя. Очаквам като наближи датата на полета , да го отменят и да ми възстановят парите. Предполагам ще отидат в профила ми, за да ги използвам по друг повод.
Досега не са ми отменяли полет и не знам каква е процедурата.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 3 925
https://aeroisk.com/bg/prava-na-patnitsite/otmenen-polet/
    
  +35952580497
  +35952580498
  +35952580499
  office@aeroisk.com
  9000 Варна, ул. Д-р Пискюлиев № 94
 
хората са много вироглави и ето днес Италия постави тъжен рекорд - над 450 души си отидоха за ден.Айде да кажем , че сме 10 пъти по - малки , трябва ли да ровим по 45/ден за да мирясаме

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 10:59 от peterky2002

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 909
Замря хубавата темичка 😒 дайте да си помечтаем, да си направим виртуална разходка из красива Барселона...

# 539
  • Мнения: 159
Здравейте! Има ли към момента забрана за влизане на територията на Испания на чужденци с цел туризъм ?

Общи условия

Активация на акаунт