СПГЕ Джон Атанасов - приети 2019

  • 14 438
  • 110
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 250
Здравейте, има ли мами (а и татковци) на деца, приети сега в Джон Атанасов - да обменяме информация? На нашия син балът не му стигна за НПМГ и ТУЕС, но пък сигурно е за добро, пак ще учи компютри. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 22
Здравей!
Моят син е приет по първо желание в Джон Атанасов - Системно програмиране. Много сме щастливи. Той там искаше.
В ТУЕС даже не кандидатства моя син. Ходихме до там и той твърдо заяви, че в тази дупка няма да учи, колкото и да е елитна. (Сградата изглежда много зле).
Според мен не съжалявайте за ТУЕС. Вече от няколко места чух, че  там ги спукват от учене. До такава степен, че ги оставят на поправка по 5 предмета.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 250
Честито! Надявам се да се съберем групичка тук.

Да, и аз четох някъде за масовото късане на изпити. И това, че са университетски преподаватели, на 13г им е рано за такова ниво и стил на преподаване. Вярвам, че е за добро, вероятно ни трябва малко време чисто емоционално. Simple Smile А и Джон Атанасов ни е по-удобен като транспорт.

# 3
  • Мнения: 22
Каква специалност сте? Може да са заедно. Ще чакате ли все пак 2-ро класиране?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 250
Не, нашият е компютърни технологии. Не му е стигнал бала за програмирането.
Да, засега планираме да запишем за 2ро класиране.

Забелязвам, че балът за едни и същи специалности в Джон Атанасов се е вдигнал с 40т. спрямо миналата година.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 085
Здравейте и моят за сега е приет в Джон Атанасов - Микропроцесорна техника, което му беше второто желание там, пръвото е компютърни мрежи, като му гледам бала може и там да стигне на второ класиране, съмнявам се да му стигне да скочи в някоя езикова  или туес Simple Smile

# 6
  • Мнения: 22

Забелязвам, че балът за едни и същи специалности в Джон Атанасов се е вдигнал с 40т. спрямо миналата година.
[/quote]
Къде може да се видят баловете?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 250
Тук е балът, публикуван от РУО София-град сега за това класиране: http://www.ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/documentspriem … nmaxparalelki.pdf

От миналата година ще потърся линк, че съм си го свалила на компютъра. Има го и по справочниците (предполагам ги имате).

Ето от мин. година: http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/documentspriem/min … -03-07-18-19h.pdf

И мин. година 2ро класиране: http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/documentspriem/min … kiiiklasirane.pdf

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 10:50 от Аня♥♥♥

# 8
  • Мнения: 22
Благодаря, Аня! Наистина е скочил балът за Джон Атанасов от миналата година. Явно все повече желаещи има.
Надявам се да е хубаво училище и да сме доволни!🙂

# 9
  • София
  • Мнения: 752
Не, нашият е компютърни технологии. Не му е стигнал бала за програмирането.
Да, засега планираме да запишем за 2ро класиране.

Забелязвам, че балът за едни и същи специалности в Джон Атанасов се е вдигнал с 40т. спрямо миналата година.
и нашата дъщеря така

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Ще се запиша в темата, като за сега чакаме второ класиране за да се закачии в КМ или КТТ - по-вероятно втората специалност, защото не са му стигнали 12 т. за нея на първо класиране. При тези високи балове тази година, се нодявам и спадът да е по-голям за второ класиране.

# 11
  • Мнения: 3
Синът ми е приет Приложно програмиране, но реших да участваме във второ класиране с идеята да премине в Системно програмиране. Забелязах стройна организация при подаването на заявлението в петък, навявам се за се окаже добър избор училището и обучението.

# 12
  • Мнения: 3
А какви документи ви искаха за записването? Снимки на ученика искаха ли?
Здравей!
Моят син е приет по първо желание в Джон Атанасов - Системно програмиране. Много сме щастливи. Той там искаше.
В ТУЕС даже не кандидатства моя син. Ходихме до там и той твърдо заяви, че в тази дупка няма да учи, колкото и да е елитна. (Сградата изглежда много зле).
Според мен не съжалявайте за ТУЕС. Вече от няколко места чух, че  там ги спукват от учене. До такава степен, че ги оставят на поправка по 5 предмета.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.

# 14
  • Мнения: 22

Снимки-не. Дипломата, служебна бележка с резултатите от НВО, акт за раждане и медицинското с отразено цветоусещане.

# 15
  • Мнения: 22
Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.
Нямам представа! Ако някой разбере, да пише. 🙂

# 16
  • Мнения: 3
Благодаря!

# 17
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте. Днес записахме дъщеря ми в Джонката. Паралелка КТТ. От Дружба сме,  има ли някой от нашия квартал?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.
Нямам представа! Ако някой разбере, да пише. 🙂
Живи и здрави, ако младежът се класира и стигнем до записване, ще питам.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 250
А за записването искат ли амбулаторния лист с ваксините или на по-късен етап? И всъщност пак от лекарката ли го вадим или си го взимаме от старото училище?

# 20
  • Мнения: 22
А за записването искат ли амбулаторния лист с ваксините или на по-късен етап? И всъщност пак от лекарката ли го вадим или си го взимаме от старото училище?
Нищо такова не са искали. Предполагам септември месец ще трябва да се занесе. Доколкото знам от личната лекарка се взима.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 250
Мерси!

# 22
  • София
  • Мнения: 44 085
Ваксините на 16 септ, дадоха листче да се попълни от личния лекар

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Да се похваля и тук - приеха го на второ класиране КТТ. Вече официално присъствам в темата Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 6 250
Честито!

Ще са съученици, значи. Simple Smile При нас резултатът от второто класиране е като при първото - КТТ.

# 25
  • София
  • Мнения: 752
Честито!

Ще са съученици, значи. Simple Smile При нас резултатът от второто класиране е като при първото - КТТ.

И дъщеря ми е КТТ като на първо

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Утре отивам да го запиша.
Както обещах, ще питам от колко часа започва първа смяна, че ние сме далече и ни е важно. Ще пътува с нещо до Сточна гара и оттам тролей 11.
Ще питам и за родителска среща - гледам, че по другите теми вече имат информация.
Децата от КТТ имат ли група във ФБ? Или поне випуска? Че моя няма да тръгне да търси такава, но ще е полезна.
А родителска група има ли?

# 27
  • Мнения: 13
[]Здравейте,вкючвам се и аз.Утре записвам моят син КМ.

# 28
  • Мнения: 96
Здравейте,

Моят син ще бъде в Компютърни мрежи. Единственият му проблем е, че чак сега осъзна, че ще има малко момичета Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Здравейте,

Моят син ще бъде в Компютърни мрежи. Единственият му проблем е, че чак сега осъзна, че ще има малко момичета Blush
Моят още не е, но вече е късно за осъзнаване 😁

# 30
  • Мнения: 22
Утре отивам да го запиша.
Както обещах, ще питам от колко часа започва първа смяна, че ние сме далече и ни е важно. Ще пътува с нещо до Сточна гара и оттам тролей 11.
Ще питам и за родителска среща - гледам, че по другите теми вече имат информация.
Децата от КТТ имат ли група във ФБ? Или поне випуска? Че моя няма да тръгне да търси такава, но ще е полезна.
А родителска група има ли?
Ще чакам инфо... А дали ще са първа смяна първия срок?

# 31
  • Мнения: 22
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂

# 32
  • София
  • Мнения: 2 271
Така.. Записах младежа КТТ (учителките го наричат Ка Те Те) 🙂
Ако някой не е ходил още, необходими документи са: Копие на Акта за раждане и оригинал за сверка, оригинал на Дипломата, оригинал на Медицинското (изрично погледнаха, дали има отразено цветоусещане) и служебна бележка с входящия номер. Другото са заявления и декларации, които се попълнят на място.
Осми клас ще започнат първа смяна, която започва от 7:30 ч. 😳

Първата родителска среща ще е след началото на учебната година.
Който е завършил седми клас с отличен успех, ще получава стипендия първия срок.

На мен училището ми хареса, на детето - също.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 271
Искам да помоля, ако някой има познати деца от горните класове, да попита, дали имат работещ физкултурен салон и дали учениците имат лични шкафчета.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 250
Много ти благодаря за подробната информация и споделеното лично мнение!

Нашият младеж ще бъде записан в понеделник. Simple Smile

Искам да помоля, ако някой има познати деца от горните класове, да попита, дали имат работещ физкултурен салон и дали учениците имат лични шкафчета.
Съфорумка от друга тема има син сега ще е 9ти клас, ще питам.

# 35
  • София
  • Мнения: 229
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
Има, има... сега виждам темата 😀.
Днес даже записах синчето в училището.

 

# 36
  • Мнения: 429
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?

# 37
  • Мнения: 22
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.

# 38
  • Мнения: 22
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
Има, има... сега виждам темата 😀.
Днес даже записах синчето в училището.

 
Чудесна новина. Ще обменяме инфо. Може да са в един клас. 🙂

# 39
  • София
  • Мнения: 6 250
Ние сме в Хаджи Димитър, синът ще пътува с тролей 4.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
 
Ние сме в Хаджи Димитър, синът ще пътува с тролей 4.
Понеже не познавам квартала, има ли къде да се направи връзка на 4-ката с автобус 100?

# 41
  • София
  • Мнения: 6 250
На пазара на Макгахан, от едната страна на улицата спират тролеите и 85, 285, а от другата - 100. На друго място май не се засичат.

От къде се идва със 100-чката?

# 42
  • Мнения: 429
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.
Супер! С 204 не се ли обикаля доста? Вчера установих че с  76 се стига за 25 мин., а с тролей 8 се върнахме за 45 мин.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
На пазара на Макгахан, от едната страна на улицата спират тролеите и 85, 285, а от другата - 100. На друго място май не се засичат.

От къде се идва със 100-чката?
В кв. Бенковски сме.
Има и други варианти, но искам да обмисля всички възможни 🙂

# 44
  • София
  • Мнения: 6 250
Значи вероятно ще се засичат по пътя. Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 229
Да попитам тези, които са се записали в петък след второ класиране, какъв им е статуса в priem.mon?
При нас все още пише незаписал се 🤔

# 46
  • Мнения: 96
Да попитам тези, които са се записали в петък след второ класиране, какъв им е статуса в priem.mon?
При нас все още пише незаписал се 🤔


Сега проверих и също статуса на сина ми е "Незаписал се"

# 47
  • София
  • Мнения: 6 250
За шкафчетата - имало такива, но не се заключвали. Може би ще е добре на първата родителска среща да повдигнем въпроса.
Физкултурен салон - само един за всички.

# 48
  • Мнения: 65
Здравей!
Моят син е приет по първо желание в Джон Атанасов - Системно програмиране. Много сме щастливи. Той там искаше.
В ТУЕС даже не кандидатства моя син. Ходихме до там и той твърдо заяви, че в тази дупка няма да учи, колкото и да е елитна. (Сградата изглежда много зле).
Според мен не съжалявайте за ТУЕС. Вече от няколко места чух, че  там ги спукват от учене. До такава степен, че ги оставят на поправка по 5 предмета.
С какъв бал влезе ?

# 49
  • София
  • Мнения: 229
Доколкото знам от сина ми има хубав двор с футболно игрище. По цяло лято ритат там.

# 50
  • Мнения: 96
Здравейте, направих затворена фейсбук група за родителите на приетите деца в СПГЕ Джон Атанасов.  Който иска нека се присъедини.
https://www.facebook.com/groups/355092138506868/

# 51
  • Мнения: 22
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.
Супер! С 204 не се ли обикаля доста? Вчера установих че с  76 се стига за 25 мин., а с тролей 8 се върнахме за 45 мин.
Ще проверя 76 има ли как да стигне до него от Манастирски Ливади.

# 52
  • Мнения: 6
Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.
Нямам представа! Ако някой разбере, да пише. 🙂

Здравейте, предстои ми да бъда в 11. клас тази година тук и смея да твърдя, че всяка година първата смяна е започвала в 7:30. Друга особеност е, че може да нямате първи часове. Това означава, че първото занятие може да не е от 7:30, а от малко по-късно (което значи и че ще свършват по-късно). Това важи и за втората смяна, но наопаки.

Тя по принцип започва в 13:20, но миналата година (или по-миналата) стартирането на учебните занятия за моя клас всеки ден беше с час по-рано - 12:30 (отиваш един час по-рано и се прибираш един час по-рано). Всичко варира, училището е голямо, но въпреки това се пръска по шевовете. Satisfied

# 53
  • Мнения: 6
А за записването искат ли амбулаторния лист с ваксините или на по-късен етап? И всъщност пак от лекарката ли го вадим или си го взимаме от старото училище?
Здравният картон се изисква септември месец, след започването на учебната година, изважда се от личния лекар.

+ на 15. септември най-вероятно ще Ви искат с готови бележници и няколко броя снимки.

# 54
  • Мнения: 6
Искам да помоля, ако някой има познати деца от горните класове, да попита, дали имат работещ физкултурен салон и дали учениците имат лични шкафчета.
Имаме си физкултурен салон, да, шкафчета обаче няма.

# 55
  • Мнения: 6
И аз тук Simple Smile Вчера записах младежа, приет е в МТ. Ще пътува от кв. Гоце Делчев. Има ли дете с което да си другаруват по пътя?
Синът ми ще пътува от Манастирски Ливади. Може да пътуват от бул. България с автобус 204.
Супер! С 204 не се ли обикаля доста? Вчера установих че с  76 се стига за 25 мин., а с тролей 8 се върнахме за 45 мин.
Всичко зависи от мястото, където живеете. Аз живея в Бъкстон (точно под Гоце Делчев) и за мен 204 е най-бързият траспорт. За Гоце Делчев и Манастирски ливади 76 е по-бърз, тъй като разстоянието от спирката на 76 до бул. България е по-кратко от това на 204 до там. Тролей 8 е за предпочитане в пиковите часове, тогава с него се стига горе-долу за същото време, но поне вътре е МАЛКО по-спокойно (имало е случаи, в които не съм могла да се кача в 204 и е трябвало да чакам следващия). 

# 56
  • Мнения: 6
За шкафчетата - имало такива, но не се заключвали. Може би ще е добре на първата родителска среща да повдигнем въпроса.
Физкултурен салон - само един за всички.

По принцип стои по един дежурен ученик във всяка съблекаля (те са 3 на брой, като втората, най-малката, я ползват основно момичетата).

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 19:02 от Moni Peeva 637648

# 57
  • Мнения: 22
Здравей!
Моят син е приет по първо желание в Джон Атанасов - Системно програмиране. Много сме щастливи. Той там искаше.
В ТУЕС даже не кандидатства моя син. Ходихме до там и той твърдо заяви, че в тази дупка няма да учи, колкото и да е елитна. (Сградата изглежда много зле).
Според мен не съжалявайте за ТУЕС. Вече от няколко места чух, че  там ги спукват от учене. До такава степен, че ги оставят на поправка по 5 предмета.
С какъв бал влезе ?
Балът му е 419.25.

# 58
  • Мнения: 3

Може ли мнение за Приложното програмиране?

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте! Моят син е приет Компютърни мрежи и вече се записахме. Дали има още някой приет в тази специалност?

# 60
  • Мнения: 96
Здравейте! Моят син е приет Компютърни мрежи и вече се записахме. Дали има още някой приет в тази специалност?

И моят също. Но тази специалност са два класа.

# 61
  • Мнения: 65
Има ли някой,който участва за трето класиране -Системно програмиране ?

# 62
  • Мнения: 31
Приети Приложно програмиране на трето класиране момче с бал 407,500

# 63
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
Здравейте! Моят син е приет Компютърни мрежи и вече се записахме. Дали има още някой приет в тази специалност?
Ние утре ще се запишем

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 01:12 от sisimisi70

# 64
  • София
  • Мнения: 44 085
Като се записвате виждате ли по списъците  тук-там момичета? Simple Smile
Някой да е срещнал книги за лятото, дадени от училищетоллл аз нещо не намирам, та го подкарах по стандартния списък...

# 65
  • София
  • Мнения: 6 250
От училището, където завърши 7ми клас му бяха дали списък. Т.е. снима някои от последните страници на учебника по литература.

# 66
  • София
  • Мнения: 44 085
Аня♥♥♥ Аз намерих това, надявам се да е актуално:

Скрит текст:
Старогръцка митология.
Митът за Прометей, за Едип.
Троянски мито­логичен цикъл.
Омир - Илиада. Първа, шеста, двадесет и втора и двадесет и четвърта песен.
Сафо - Любов
Софокъл - Ан­тигона
Библия - Библейски сюжети за Исус, Богородица; Библейски сюжети за грехопадението, Каин и Авел, за Мойсей. Откъси от Евангелие от Матей и Евангелие от Йоан.
Пространно житие на Константин – Кирил Константин Преславски
Азбучна мо­литва - Черноризец Храбър           
За буквите - Джовани Бокачо
Декамерон Ден първи, Новела трета – „Притча за трите пръстена“
Мигел де Сервантес - Дон Кихот
Уйлям Шекспир - Хамлет, Сонети
Като аз лично предпочитам да чете целите произведения, не така от тук-оттам по нещо.


aaccee - Благодарности BlushHug

# 67
  • София
  • Мнения: 6 250
Това е, което юнакът си снима.
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 31
Като се записвате виждате ли по списъците  тук-там момичета? Simple Smile
Някой да е срещнал книги за лятото, дадени от училищетоллл аз нещо не намирам, та го подкарах по стандартния списък...
В приложно програмиране има 2 момичета - за цвят

# 69
  • Мнения: 65
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂
                       Да има  ! Приеха ни на трето класиране  .                                                                                                                                                                                                                 

# 70
  • Мнения: 22
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.

Знаете ли от колко часа ще започва първа смяна през следващата учебна година?
Гледам в разписанието от миналата година, са започвали от 7:30 ч.
Нямам представа! Ако някой разбере, да пише. 🙂
Живи и здрави, ако младежът се класира и стигнем до записване, ще питам.

По принцип първият час започва от 7.30ч, но е възможно по програма даден клас да започва от втория час. Така отделните паралелки свършват по различно време, независимо, че имат по равен брой часове за деня.

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 13:45 от AnMary

# 71
  • Мнения: 65
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.
                                  До колкото знам -ще бъдем по новата програма.Трябва да разберем първо,дали ще в лезнат в  употреба.

# 72
  • Мнения: 22
Още по-нова?! Не вярвам.
Мисля, че "новата програма" е от тези, които на есен ще са 10ти клас. Т.е. вашите деца ще са 3ти випуск от "новата програма".

# 73
  • Мнения: 65
Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.
                                  До колкото знам -ще бъдем по новата програма.Трябва да разберем първо,дали ще в лезнат в  употреба.
   Бихте ли дали мнение за учителите в Джон Атанасов ! Има ли нужда от допълнителни курсове по програмиране,освен учебната програма ?

# 74
  • Мнения: 22
 "  Бихте ли дали мнение за учителите в Джон Атанасов ! Има ли нужда от допълнителни курсове по програмиране,освен учебната програма ?"

 Програмиране не учат в 8ми клас. По "новата програма" имат инф.технологии или нещо такова и то 2ч седмично само първия срок!!! Втория срок учат рисуване и музика!!! Rage Нямам думи! Мислех си, че е в техническо у-ще! Но това е спуснато от МОН. Не е измишльотина на директорите в у-щето.

# 75
  • София
  • Мнения: 6 250
Сетих се да питам - ще придружавате ли децата до гимназията на първия учебен ден? Ние по традиция ходим заедно; и сега планираме така, и гимназистът иска, но все пак да не сме само ние. Simple Smile

И друго - цветя носят ли се и ако да, предполагам само за класния?

# 76
  • София
  • Мнения: 229
Аз ще придружавам синът ми. Той е и рожденник тогава 😀.
Дали ще им е класна или класен и за това още се чудя за цветя.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, ще отида с него. Може да не влизам в двора на училището, ако той не иска.

# 78
  • Мнения: 65
И аз ще отида, но далеч от него, да не го засрамвам.

# 79
  • Мнения: 1
Така,  уча вече 3-та година в това училище. Откакто е новата директорка всичко изглежда супер на пръв поглед, но като се вникне малко по-навътре с далаверите, гоненето на свястни и добри учители и назначаването на пешки, се вижда, че нещата не са толкова розови. В 8 клас не е страшно - учат си се нормалните предмети, които във всички училища се учат и всичко изглежда не толкова зле. Идва обаче реалността в 9 клас, когато почват да се изучават специалните предмети (поради специалния подбор на директора на училището, учителите биват много големи "инженери" и всеки гледа да прецака другия). Примерно първия срок ученика учи един специален предмет с един учител, който обяснява и той с триста зора го разбере и идва втория срок, когато по същия предмет е друг учител и този друг учител казва че това което е говорила "оная" е напълно грешно ("Не я знам тая каква инженерка е, ама нищо не става от нея, и мъжа и !!!!") Общо взето така - всички добри учители бяха разкарани. Точно тази година, когато завършваме 10 клас имаме матури, ще ни набутат някоя, която ние трябва да и преподаваме на нея, че не се произнася млеко, ами мляко. Това е горе- долу - не казвам, че училището е долно пропаднало и тн, обаче е лошо че се нарушава тъпия имидж на гимназията. За това изгониха ученици, защото били нарушавали престижа на гиманзията, защото видиш ли си е казал мнението. Ха-ха затова го пиша анонимно SatisfiedSatisfied





Здравейте. Синът ми го приеха миналата година Системно програмиране. Доволна съм от изминалата учебна годино. Имам доста високи изисквания и към училището и към сина си, така че се старая да не съм много критична. Добро е училището.
Имаме учебници за 8ми клас. Малко употребявани Wink Ако някой се интересува, може да ми пише.
                                  До колкото знам -ще бъдем по новата програма.Трябва да разберем първо,дали ще в лезнат в  употреба.
   Бихте ли дали мнение за учителите в Джон Атанасов ! Има ли нужда от допълнителни курсове по програмиране,освен учебната програма ?

# 80
  • Мнения: 374
включвам се ....системно програмиране Simple Smile
Няма ли някой друг родител от Системно програмиране да се включи?🙂

# 81
  • София
  • Мнения: 44 085
Здравейте, дали някъде има списък с имената на учителите, които ще им преподават, със собствени имена и фамилии, като пишат, че искат попълнен бележник Simple Smile

# 82
  • Мнения: 22
Здравейте!
Вижте на сайта на училището. Макар и в последния момент, хората качват всичката нужна информация. Има съобщение за откриването на учебната година, нужните учебници за всички класове с учителите, които ще преподават, както и програмата на всеки клас и разписанието на часовете.
Успешна година на всички!

# 83
  • Мнения: 19
Моля, споделете как се чувстват децата сега, няколко месеца приемането?

# 84
  • Мнения: 429
Моето се чувства прекрасно, ходи с желание Simple Smile

# 85
  • Мнения: 65
Моя син също е доволен! 🤗

# 86
  • София
  • Мнения: 229
Моят син също ходи с желание.
Казва, че са готин клас.

# 87
  • Мнения: 19
Благодаря! Очевидно само в нашия клас има такова текучество - досега 5 деца напуснаха...и непреодолим конфликт между ученици и учители.

# 88
  • Мнения: 65
За коя паралелка става въпрос?

# 89
  • Мнения: 19
Не искам да конкретизирам, предполагам, че между осмокласниците си го знаят. Забелязвам желание за реванш в отговорните нива...Няма ученик, няма проблем...И въпреки това нещата не вървят. Намират си причини единствено в децата и семействата им...

# 90
  • Мнения: 31
За съжаление не ми се дава много информация при задаването на въпросите - "Как ти се вижда новото училище - по-добре или по-зле от предното?", "Имаш ли приятели?", "Харесвате ли учителите?"и т.н. Надявам се всичко да е наред и явно на родителска среща ще разберем какво се случва.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 250
Благодаря! Очевидно само в нашия клас има такова текучество - досега 5 деца напуснаха...и непреодолим конфликт между ученици и учители.
Може ли инфо коя паралелка/специалност? Може и на лични, не питам просто от любопитство.

Нашият тийн изглежда доволен и спокоен, има 1-2 деца с които общува (но и като цяло на него му трябва време, за да опознае човека и да завърже приятелство). Казва, че му харесва. Баща му току подхвърля идеята да го преместим догодина в програмирането, но той си иска да си остане с класа.

На мен някои неща не ми харесват, като е споделял, за дисциплината в някои от часовете... Но след зора с уроците в 7ми клас, явно му е добре да го карат по-лежерно сега.

# 92
  • софия
  • Мнения: 71
Моят син е в КТТ и не е доволен също, не му харесва, иска да си се връща в старото училище. Ходих да говоря с директорката да го преместим в друга паралелка - не може, няма места. Има място само в Микропроцесорна техника, а явно там е проблема с напусналите деца. За програмирането каза "абсурд, там не се освобождава място", въпреки че мин. година имаше свободни места в 9 клас. Сега е ваканция и всичко е ок, но предполагам от понеделник пак ще почне да мрънка. Когато кандидатстваше искаше точно това училище, не сме и предполагали че може класа или учителите /или и аз не знам вече какво/ да не му хареса. Има приятели от неговия клас, от съседните също, общителен е, не знам къде е проблема?! , но това че той не е доволен ме тормози много.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 250
Дисциплината е проблемът за мен - не може в час ученикът на пърия чин да си сложи качулката на суичера и да си цъка игри на телефона.

Някои учители пък ги 'наказват' с тестове - ами не е това начина, освен, че заради 1-2 си пати целия клас, друго, че на който не му дреме, пак ще му е все тая.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 094
Здравейте, интересува ме дали училището има електронен дневник и коя платформа ползва.

# 95
  • софия
  • Мнения: 71
Привет, използват Shkolo.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 094
Благодаря.

# 97
  • Мнения: 15 523
Здравейте момичета. Може ли някой да ми обясни, като на луднала майка на седмокласник, каква е разликата между паралелките по Системно и Приложно програмиране в Джон Атанасов Simple Smile

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте момичета. Може ли някой да ми обясни, като на луднала майка на седмокласник, каква е разликата между паралелките по Системно и Приложно програмиране в Джон Атанасов Simple Smile


Здравейте,
Има ли кой да отговори тук? Simple Smile
И аз имам същото питане

# 99
  • Мнения: 47 973
Също и как се разиха конфликтите, доста притеснително изглеждат.

# 100
  • Мнения: 1
Моят син сега завърши Джон Атанасов и "Директорката" напълно се подигра с тях. Реши, че няма да имат бал защото не и пишело в длъжностната характеристика да организира. Миналата година ни събраха капаро, което отказва сега да върне, чак септември месец. Писах й лично на нея, но получих отговор от класната му, тя се крие. Разочарована съм, защото това е някаква нейна прищявка и няма никаква организация, просто да дойде човек който ще държи на учениците си. Да не говорим за ситуациите които ставаха през годините и бяха прикривани умишлено.

# 101
  • Мнения: 19
Не е без последици изказването на свободно мнение и  съмнението
в "престижа". Иначе безпринципност, формализъм и демотивация на учителите с резултат - от напрежение  до непукизъм при учениците

# 102
  • Мнения: 209
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 23:23 от entwickler

# 103
  • Мнения: 65
По колко момичета с в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...

# 104
  • София
  • Мнения: 229
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...
Моят син ще е 9 клас системно програмиране.
Имат си едно момиче😀.

# 105
  • Мнения: 447
По колко момичета са в паралелките системно програмиране. Подреждаме желанията на един кандидат-гимназист и се притесняваме да не са само момчета...
Моят син ще е 9 клас системно програмиране.
Имат си едно момиче😀.

Тъкмо да не се разсейват Simple Smile
За по-мераклиите, фризьорското е наблизо. Хем ще са накипрени Simple Smile

# 106
  • Мнения: 310
Здравейте, на дъщеря ми й предстои кандидатстване сега е в 7 клас и много се чудим кое училище да предпочетем ТУЕС или това? Може ли някой да ми каже плюсовете и минусите и на двете? До сега не се е занимавала с програмиране и КС само в училище. Може ли за съвети.

# 107
  • Мнения: 2
Спешно Моля, някой родител да сподели какви по вид са тоалетните в училището. Имам предвид ремонтирани ли са разделени  ли са на дамски и мъжки. Дамските имат ли тоалетна чиния.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Здравейте,
Понеже в темата за 7-ми клас има доста родители като мен, които се чудят дали Джон Атанасов е добър избор, се надявам да споделите какво се случи с вашите деца, доволни ли са от училището?
Споделете отзиви моля, защото ние сме в голяма дилема между Програмиране в Джон Атанасов или някоя от езиковите гимназии.

# 109
  • София
  • Мнения: 6 250
Ние сме много доволни, най-големият ни син завършва сега 10 клас. Но при него специално езиците не са силата и езиковите гимназии не ни бяха на прицел. На него му харесват техническите предмети, математиката. Основно момчешки класове са, имат разни щурави шеги в часовете, но не е имало драми, сбивания или нещо такова. Като цяло дисциплината е добра, имат даже и дрес код (не може с къси поли и шорти на у-ще), при колко там забележки последва изключване и това се спазва и се съобразяват и самите деца.

# 110
  • Мнения: 2 418
И аз бих искала да чуя актуално мнение за Джон Атанасов,ниво на преподаване,дисциплина....всичко ще ми е от полза,благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт