Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, моля за обективни мнения за училището посочено като тема за след седми клас.
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 1
Аз имам хубави впечатления от училището - изглежда като добро.
Без да имам поглед върху учебния процес след 7 клас.

# 2
Моля да ми кажете поради какви причини мислите така.

# 3
Миналата година ми се случи да го видя отвътре и ми хареса, запазило се е от много години, което говори, че директорът (без да знам дори кой е) си е на мястото. Участват в някакви проекти и са успяли да си намерят финансиране, грижат се за материалната база, вместо да видя овехтяване, го виждам още по-хубаво.
Кварталът е добър и предполагам, че и децата, които учат там също.
За да ви отговоря по-добре, прочетох и сайта им, ами превърнало се е в хуманитарно училище. Според мен езиците му са на най-добро ниво, защото има традиции в това отношение. За бълг. език не мога да преценя.
Имат профил хуманитарни науки, но защо са сложили като четвърти предмет информатика? Това по-скоро е за математици.
В предприемачеството също имат голям опит, предполагам, че този профил е на ниво. (АЕ/НЕ/ИЕ)
Като погледнете педагогическият екип, повечето са старши учители, дори и по 'лесните' предмети.
Училището е доста голямо, и имат  психолог, педагогически съветник ,  ресурсен учител,  логопед, трима за. директори.
Работят по международни проекти _ Еразъм (от години),
Извънкласни дейности също има достатъчно - балет, нар. танци, футбол, таекуондо, латино танци, школа по английски, актьорско майсторство.
Какво по=добре от това и на такива дейности детето да е в училище и след това да си го вземете, вместо да биете път до някоя по-сериозна частна школа, клуб.

# 4
Имат профил хуманитарни науки, но защо са сложили като четвърти предмет информатика? Това по-скоро е за математици.
Нещо бъркате .Четвъртият профилиращ е ИТ, а не информатика.

Общи условия

Активация на акаунт