Какво се случва?

  • 1 980
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Моля ви,помогнете ми!
Приятелката ми почина наскоро.Вечерта в която тя почина имах странен сън.Сънувах катастрофа на магистрала.На сутринта разбрах,че приятелката ми е починала при катастрофа на същото място от съня.От тогава всяка вечер в стаята ми има гадна и странна енергия.Просто все едно нещо ме облъсква в тази стая и се чувствам заплашена.На 19 г. съм и за първи път от толкова години ще спя при майка ми.Котката ми започна да се държи странно.Гледа все едно вижда нещо заплашително,а всъщност няма никой.Има моменти дето се плаши и бяга.
Не знам какво да си мисля.Попринцип не съм многп вярваща в духове,но не съм и на 100% сигурна,че не съществуват.
За първи път в стаята си усещам такава силна отрицателна енергия.Страх ме е.Чак се задушавам.Не знам дали е свързано с приятелката ми.Прадядо като почина след около 5 години майка ми отиде при медиум.Имах здравословни проблеми,а всичко беше уж окей.Той и каза,че вижда прадядо как стой до над всяка вечер около 1 до 3.Майка ми се будеше по това време.
Много ме е страх.Много хора казват,че в нашият дом има много отрицателна енергия.В момента сякаш ми пречи да дишам и ме задушава....

# 1
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Защо не прикадите с тамян? Или пък да повикате свещеник?
Съжалявам за това, което ти се случва. Смятам, че ако се опиташ да игнорираш до някаква степен тези си мисли, ще се успокоиш малко.

# 2
  • Мнения: 96
Защо не прикадите с тамян? Или пък да повикате свещеник?
Съжалявам за това, което ти се случва. Смятам, че ако се опиташ да игнорираш до някаква степен тези си мисли, ще се успокоиш малко.
Игнорирах го,но започна да ми влияе на настроенията и здравето.Наистина бяхме много близки,може би не трябваше да ходя на погребението...Но е ужасно.През деня всичко си е окей,но вечер е ужасно.А това с прикадяването как става и трябва ли да се чете нещо?Наистина не съм се интересувала от тези неща,никога не са ми били интересни,даже глупави ми се виждаха.

# 3
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Може би пък е трябвало да отидеш, възможно е в някакъв по-нататъшен момент да беше съжалила.
Нормално е вечер да ти е по-трудно, винаги така става.
Аз не съм наясно какво се прави в случая, но ако отидеш в която и да е църква и помолиш да говориш със свещеник, ще ти бъде обяснено. Според мен е по-добре свято лице да извърши ритуала, отколкото ти. А и ще се успокоиш доста повече. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 620
Вземи една празна саксия и я напълни с пръст. Изравни повърхността и със църковна свещ начертай в пръстта равнораменен кръст. В центъра забучи свещта и я наречи на приятелката си. Вечерта запали свещта в нейна памет и за упокой на душата и. Може ако мислиш че ще се чувстваш по-добре да поговориш с приятелката си все едно наживо и да я помолиш да ти прости ако с нещо си сгрешила към нея. Ако след като изгори свещта почувстваш облекчение или някое друго чувство значи вс е наред Simple Smile. Ако не и след това нещата продължат може да опиташ и със свещенник както ти препоръчват.

# 5
  • Мнения: 96
Вземи една празна саксия и я напълни с пръст. Изравни повърхността и със църковна свещ начертай в пръстта равнораменен кръст. В центъра забучи свещта и я наречи на приятелката си. Вечерта запали свещта в нейна памет и за упокой на душата и. Може ако мислиш че ще се чувстваш по-добре да поговориш с приятелката си все едно наживо и да я помолиш да ти прости ако с нещо си сгрешила към нея. Ако след като изгори свещта почувстваш облекчение или някое друго чувство значи вс е наред Simple Smile. Ако не и след това нещата продължат може да опиташ и със свещенник както ти препоръчват.
Благодаря много!

# 6
  • Мнения: 25
Вземи една празна саксия и я напълни с пръст. Изравни повърхността и със църковна свещ начертай в пръстта равнораменен кръст. В центъра забучи свещта и я наречи на приятелката си. Вечерта запали свещта в нейна памет и за упокой на душата и. Може ако мислиш че ще се чувстваш по-добре да поговориш с приятелката си все едно наживо и да я помолиш да ти прости ако с нещо си сгрешила към нея. Ако след като изгори свещта почувстваш облекчение или някое друго чувство значи вс е наред Simple Smile. Ако не и след това нещата продължат може да опиташ и със свещенник както ти препоръчват.
                    Не мисля, че това е достатъчно.Трябва преди това три дена да пие САМО светена вода, а след това три пъти да препикае пръстта в саксията.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 125
Да препикае саксията - глупости пълни . Ерика вземи 5 пакета морска сол и ги сипваи 1 по 1 в тавичка която сложи под леглото където спиш . На сутринта изхвърляш солта в тоалетната и исипваш нов пакет . Взимаш Осветена Вода от Църква и Тамян . С водата пръскаш из стаите всеки ден а Тамяна го палиш върху въглен да дими / може и от цигара / всеки ден . Ако викнеш и Свещенник за Осветяване на Домът ще е по-добре , както и да ти направят Восъколеене при някой Врачка .

Общи условия

Активация на акаунт