Малко ти трябва да оцениш качеството на продуктите „Тандем“

  • 5 947
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 9 532
В летните жеги често правим пълнени чушки със сирене и яйца, печем ги на фурна. А през останалите сезони много обичаме панирани пълнени чушки със сирене и яйца, които са подходящи и за лятото когато изстинат, но пък стоенето над котлона не е прятно тогава. Сиренето понякога заменяме с извара и за двете рецепти, но вкъщи повече вървят със сирене.

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Паниран кашкавал ,сирене.

# 287
  • Мнения: 309
Шопска салата

# 288
  • Мнения: 198
Сиренето е на почит в нашето семейство. То присъства на масата на всяко ядене. Любими са ни баницата и салатите със сирене.

# 289
  • Мнения: 6 288
Най-любими са ми таратор и паниран кашкавал 😋.Трудно е обаче да намеря кашкавал по моя вкус, включително и за паниране.

# 290
  • Мнения: 4 152
Пълнени чушки със сирене - освежава и засища глада по време на диета.

# 291
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Любима и простичка рецепта-кисело мляко(не цедено),сирене и натрошени орехи.В голяма купа ги смесвам и оставям за 30 минути в хладилника.Идеалната закуска за моят ден. Simple Smile

# 292
  • Мнения: 464
Пълнени чушки с яйца и сирене,

# 293
  • Русе
  • Мнения: 686
Кашкавал пане в кори за баница.

# 294
  • Мнения: 2 182
Сирене пане.

# 295
  • Мнения: 1 185
Любими са ми принцеси със сирене и кашкавал.

# 296
  • Мнения: 503
Чушки бюрек, пълнени със сиренце.

# 297
  • Мнения: 1 162
За мен е елементарна рецептата ми за тиквички с кашкавал на фурна. Отнема ми до 5 минути да измия тиквичките, да нарежа кашкавал на парчета и да направя прорези в тиквичките. Във всеки прорез се слага кашкавал, поръсват се със сол и малко зехтин и се пекът 20-25 минути. Добър апетит Simple Smile

# 298
  • Мнения: 404
Баница със сирене или със спанак и сирене.

# 299
  • Мнения: 910
Сега, лятото обачаме да хапваме шопска салата с много сирене и препечена филийка с масло, покрита с разтапящ се кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт