Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 328
  • 750
  •   1
Отговори
# 375
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Чудя се ... дали да не вземем да направим отделна тема за ЧВВЗ?

# 376
  • Мнения: 36 460
Може, но едва ли ще има много хора, които да пишат в нея. Нищо не пречи, все пак.

# 377
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Аз съм 'за', тъкмо привършвам първи сезон, не мога да си обясня как съм го пропускала досега.. Rolling Eyes

# 378
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз съм 'за', тъкмо привършвам първи сезон, не мога да си обясня как съм го пропускала досега.. Rolling Eyes

Ще пишем тук, но ако дотегнем, ще направим отделна.

Не е за изпускане тоя сериал, нали?

И кастът е възхитителен.

# 379
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Да, да и да!! Simple Smile

# 380
  • Мнения: 36 460
Кастинг новини - избран е актьорът, който ще изиграе капитан Керът в сериала Стражите (по Тери Пратчет) - казва се Adam Hugill и май не е участвал в много филми и сериали до сега (не успях да намеря почти никаква информация за него). Има малка роля в Пениуърт, но аз спрях да гледам този сериал, така че съм го пропуснала.
https://deadline.com/2019/08/the-watch-bbc-america-series-terry- … arrot-1202707717/

# 381
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Ако е и висок става Simple Smile

# 382
  • Мнения: 36 460
Дано да му боядисат косата в оранжево))

# 383
  • Мнения: 47 973
Гледам 1 епизод на Времеви емигранти
Много приятно

# 384
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Гледам 1 епизод на Времеви емигранти
Много приятно

Как е на английски това чудо ...

# 385
  • Мнения: 47 973
По хбо го е...Beforeigners Норвежки
Има 3 епизода

# 386
  • Мнения: 36 460
Снощи започнах новия на Нетфликс - The Dark Crystal: Age of Resistance . Ще го гледам бавно, а не наведнъж, защото съм малко заета. Това е сериалът с марионетки, който бях споменала преди време - прикуъл на филма Тъмният кристал от 82-ра година.

Първата серия ми хареса - приятно фентъзи, стига човек да не се дразни от това, че гледа кукли Simple Smile Изпълнен е с много странни и зловещи същества, има и смърт - и нататък ще има повече, тъй че не мисля, че е за деца.
Не помня оригиналният филм - мисля, че е пускан по телевизията, но изобщо не се сещам за сюжета.

Carnival Row също трябва да се появи сега по сайтовете, но в момента нямам време да го гледам. Ако някой реши да го започне - кажете дали е добър Simple Smile

# 387
  • Мнения: 36 460
Трейлъри на нов сериал на Нетфликс, който започва на 12-ти септември - става въпрос за някаква симулация, малко напомня за Изгубени:



# 388
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Трейлъри на нов сериал на Нетфликс, който започва на 12-ти септември - става въпрос за някаква симулация, малко напомня за Изгубени:
Много напомня на Изгубени дори.

Но хората, поради някаква причина, много харесват такива сюжени. Аз смятам, че ще се гледа това чудо.

# 389
  • Мнения: 36 460
Аз поне ще се опитам да го гледам Simple Smile Сигурно е вдъхновен от Изгубени, но докато Изгубени беше за мистичен остров, в който се натрупва електромагнетизъм и се случват странни неща, тук имаме
Скрит текст:
симулация, в която щом човек направи нещо лошо, Островът му го връща. Поне това разбрах от двата трейлъра. А и явно никой от хората вътре в симулацията не помни живота си и не знае как е попаднал там..

Общи условия

Активация на акаунт