Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 338
  • 750
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 47 980
Оооо ДарК е супер. Много добре направен. Колко мудно почва, как леееко те оплита...колко е зловещ при второ гледане. Колко са изпипани отношенията между персонажите. Символите. Колко е завъртяно всичко

# 436
  • София
  • Мнения: 27 160
Изгледах Легион, последен сезон 3.
Най-слабия сезон, разочароващ финал
Скрит текст:
Дейвид се върна в миналото и промени всичко, общо взето нескопосан хепиенд).

# 437
  • Мнения: 36 468
Едва ли ще го гледам, но пак добре, че е имало истински финал.

 В комикса май вървят в съвсем друга посока - Дейвид ще става причина за изчезването на мутантите...

Но тези комиксови истории се променят непрекъснато, освен това има индикации, че цялата комиксова индустрия в САЩ ще фалира (имам предвид Марвел и ДиСи - знам, че звучи невероятно, който не вярва да погледне в Гугъл Simple Smile  ). Тъй че на практика същите персонажи във филмите и сериалите вече не са обвързани по никакъв начин с източниците и режисьорите могат да ги разиграват както си пожелаят. Който държи правата - той поръчва музиката.

# 438
  • Мнения: 18 080
 в книгите на Сандърсън нещата свършиха така

Скрит текст:
всички негови "асцеденети" измряха,  с изключение на един нов  биограф(ка), която да записва живота му. и тя изглежда като съвсем реален човек.


За Ди Си не е невероятно, но Марвел???!

# 439
  • Мнения: 36 468
Този сериал е по комикса Легион - Дейвид е син на професор Ксавие от Х мен, не е по поредицата книги.

Марвел са собственост на Дисни, които не се интересуват от издаването на техните комикси. Няма да фалират в буквалния смисъл - само този сегмент с комиксите не печели пари и затъва все повече и повече. Ето една статия по въпроса, но е на английски: https://screenrant.com/marvel-dc-comics-sales-failing/

# 440
  • България
  • Мнения: 6 209
Да, за пореден път Joy Като няма нищо ново интересно (за мен), ще гледам старо и любимо.
Всички герои са толкова добре измислени - и силони и хора.. но все пак аз отново симпатизирам на хората и само на някои силони. Joy Луда работа.
И аз планирам да го гледам отново. Също и "Андромеда".
От новите сериали нищо не ме грабва.
С Фарскейп приключих снощи, сега ще почета фентъзи и ще реша, дали да започна БЗГ или Андромеда. 🙂.

# 441
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

От новите сериали нищо не ме грабва.
ДарК не голи  харесА?

Актьорите ли те дразнят?

# 442
  • Мнения: 47 980
Снощи с малкия загледахме Beyond или нещо подобно, пак в хбо го, за някакво момче в кома. Малко детски ми е, но не е лош. Мнения?

# 443
  • България
  • Мнения: 6 209

От новите сериали нищо не ме грабва.
ДарК не голи  харесА?

Актьорите ли те дразнят?
Не съм го и започвала.
Това, което четох от коментарите ви ми подсказа, че не е моят сериал.
Но аз и Западен свят не харесах.
Предпочитам фентъзи, ако е фантастика - да е като БЗГ, примерно.
Определят Фарскейп, като научно-фантастичен, така че и като него.

# 444
  • Мнения: 36 468
Я кажете какво мислите за Балтар от БЗГ? Че се дразня, като видя коментари в Туитър, че бил злодей. За мен няма такова нещо, даже е един от любимите ми персонажи Joy
Е, аз харесвам и актьора, но и друг да беше в ролята, пак нямаше да го възприема като злодей... Blue Heart

# 445
  • Мнения: 47 980
Не догледах Западен свят, може би защото го гледах след ДарК
Коментарите в темата са свързани с физика, но сериала е повече за отношенията между хората, оплетени от пътуването във времето. Много е хубав! Ох, догледа ми се. Отдавна не ме е грабвали така нещо
Аз пък ще гледам БЗГ, щом пък всички го харесвате Simple Smile

# 446
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
БЗГ е задължителен. Много як. Особено мини-сериите в началото. Чуднииии.

Гайъс злодей?

Тия не са у ред. Малко фустогонец човекът ... А другите грешки бяха   просто проява на детинска наивност.

# 447
  • Мнения: 3 601

Аз пък ще гледам БЗГ, щом пък всички го харесвате Simple Smile
Определено не го изтраях. Но пък аз съм започнала от началото - първия Филм и първия Сериал.

# 448
  • Мнения: 47 980
Ей, а някой следи ли Доктора? Аз спрях да гледам като смениха Дейвид Тенънт. Хубави ли са новите епизоди?

# 449
  • Мнения: 36 468
Аз спрях да го гледам преди около един сезон, но с Мат Смит имаше хубави епизоди - тях ги гледах до край... Имаше и някои много странни неща, свързани с придружителите му, но по-добре да не ги обсъждам, защото са спойлери... Като цяло, неговите сезони бяха по-странни и по-мрачни от тези на Тенант.

Общи условия

Активация на акаунт