Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 353
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 47 981
И, аз значи гледах и с Мат Смит. И спиннофф с онзи хубавец гей. Хммм нямам спомен докъде съм гледала, но не съм гледала откакто е жена. 

# 451
  • Мнения: 36 471
Аз малко се изморих, когато се промени в Питър Капалди. Женските серии изобщо не съм ги гледала - не че имам нещо против, все пак е извънземен, а и Господарят също стана на жена, просто в един момент вече не ми беше толкова интересно. Ако някой ден ми дойде настроение, може да го догледам))

# 452
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Аз и Капалди си харесвах, Клара много ми харесваше, въпреки че е оплювана. Следя си го. С Джоди беше по-слаб сезонът, но имаше интересни хрумки.

# 453
  • Мнения: 36 471
Проблемът не е толкова в актьорите - режисьорите нещо се изчерпаха. Мофат стана един такъв мистичен - както в Доктор Кой, така и в Шерлок, а този, който го замести, като че ли е прекалено...обикновен.

# 454
  • addicted
  • Мнения: 1 083
А аз малко реших да сменя жанра и си гледам по малко от Борджиите. Много ми харесва тоя Чезаре Борджия, направо потъвам в екрана заради него.

Smiling ImpSmiling Imp Нали. Страаашна харизма. И страшна химия имат с Лукреция. Опитах се да намеря нещо за гледане след това с Франсоа, но май няма добри проекти, Миднайт Тексас издържах само три епизода.

# 455
  • Мнения: 36 471
Първи новини за кастинга на сериала по Властелина на пръстените - ще участва Уил Полтър (от поредицата Лабиринта и Черното огледало).
https://deadline.com/2019/09/the-lord-of-the-rings-amazon-tv-ser … ulter-1202710762/

Ще бъде в главна роля, но не издават каква е тя. Не ми е любим актьор, по принцип нямам отношение към него. Помня, че миналата година имаше някакъв проблем с феновете - тормозели го или нещо такова, но не съм следила случая.

# 456
  • Мнения: 3 601
Първи новини за кастинга на сериала по Властелина на пръстените - ще участва Уил Полтър (от поредицата Лабиринта и Черното огледало).
https://deadline.com/2019/09/the-lord-of-the-rings-amazon-tv-ser … ulter-1202710762/

Ще бъде в главна роля, но не издават каква е тя. Не ми е любим актьор, по принцип нямам отношение към него. Помня, че миналата година имаше някакъв проблем с феновете - тормозели го или нещо такова, но не съм следила случая.
Cтава за хобит.

# 457
  • Мнения: 36 471
Ама той е около 1,90 - според Уикипедия))

# 458
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Е, ти пък. Ричард Армитидж беше джудже да не забравяме Joy

Иначе като видях акртьора си помислих 'готов за елф'. Simple Smile

# 459
  • Мнения: 36 471
Още си чакам цветнокожите елфи...

# 460
  • Мнения: 11 314
Уил става за елф, ама не знам как ще мога да свикна да е сериозен след Нарния. В Лабиринта ми беше безличен, ама нали е рижав, определено може да мине и за хобит. Не знаех, че е пораснал толкова много.

# 461
  • Berlin
  • Мнения: 11 256
Хаха, след един филм с Дженифър Анистън, където се правиха на семейство, не мога да погледна сериозно на него.Laughing

# 462
  • Мнения: 11 314
Хаха, след един филм с Дженифър Анистън, където се правиха на семейство, не мога да погледна сериозно на него.Laughing
О, да! Този беше голям смях.

# 463
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А аз малко реших да сменя жанра и си гледам по малко от Борджиите. Много ми харесва тоя Чезаре Борджия, направо потъвам в екрана заради него.

Smiling ImpSmiling Imp Нали. Страаашна харизма. И страшна химия имат с Лукреция. Опитах се да намеря нещо за гледане след това с Франсоа, но май няма добри проекти, Миднайт Тексас издържах само три епизода.
Същото правих през уикенда. Търсих, къде другаде е участвал, че да гледам. Участвал е в Blindspot. Но само в 16 серии. А и този сериал изобщо не го знам, какъв  е точно.

Те с Холидей (Лукреция) са били гаджета по време на снимките. Когато са двамата на екрана, имам чувството, че той ще я награби да я целява. Така я гледа.

Уил става за елф, ама не знам как ще мога да свикна да е сериозен след Нарния.
Ох, и аз така.

# 464
  • Мнения: 11 314
Eли, Blindspot е готин. Намират мацка с амнезия и с татуировки по цялото тяло. Всяка татуировка с код за нещо. Почват разследвания. ФБР, екшън, крими,интриги. Става за гледане.

Общи условия

Активация на акаунт